Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Orbán Viktor fogadott, a honfitársak meg reagáltak

Magyarország miniszterelnöke egy Tippmix szelvényt lebegtettet kedd délután közösségi oldalán. Kapott érte hideget, meleget. Olvasd tovább


Érkezik a Magyar Telekom legújabb digitális tüneménye: kiszínezett, digitálisan felújított változatban nézhetjük meg a legendás 6:3 góljait

Unokákat és nagyapákat ültet a képernyők elé a Magyar Telekom, hogy végre együtt is megnézhessék az Aranycsapat londoni győzelmét, a magyar futballtörténelem egyik legnagyobb diadalmenetét. A nemzeti labdarúgó-válogatott csúcsteljesítményéről készült kópia digitálisan felújított verziójának premierje a mérkőzés 67. évfordulója alkalmából, november 25-én lesz a Super TV2-n. Olvasd tovább

A kimaxolt élőfogadás a kutyát nem érdekli. Mármint szó szerint.

Idézetet írta: TiB Dátum október 19, 2020, 23:25:53
A kimaxolt élőfogadás a kutyát nem érdekli. Mármint szó szerint.


Szerintem a lábszagtól alélt el.

Tudtátok, hogy a szőrzet nélküli macska tenyésztése Németországban az állatvédelmi törvény szerint kínzásnak számít, mert a szőrzet érzékszervnek minősül. Nők esetében a szőrzet nélküliség nem törvényileg szabályozott.


#756 december 13, 2020, 16:57:47, Knapp
Már nincs Bejött! téma és most kocsmázni sem lehet elmenni, így ide írom meg, hogy volt egy 6 meccses kézilabda rendszerfogadásom, amivel fogtam 4 döntetlent.   :P

A délutánról megjátszott 4 spanyol bajnokiból 3 bejött, így 40,000 ft nyeremény már biztos volt a 2850 ft össztétre. Ekkor 120-130,000-t adtak volna a szelvényért és 4 millió lett volna a maximálisan elérhető nyeremény további két döntetlennel.
Hátra volt még az esti két német bajnoki...
Akkora izgalomban voltam, hogy el is szundikáltam kicsit.   ;D  A meccsek szünetében ébredtem.

Addigra az egyik találkozó lényegében eldőlt, a másik meg (Erlangen-Hannover) állt viszonylag rosszul, mert a félidő ugyan döntetlen volt, de nem sűrűn játsszák le mindkét 30 percet x-re.

A meccs viszont jól alakult, a hajrára váltott vezetéssel érkeztek meg a csapatok, ahogy ilyenkor kell.
Kezem persze remegett a cashout gomb felett (többet kéne innom... Vagy kevesebbet.), de már csak 80,000 körül adtak volna rá, mivel a másik meccsem (Ludwigshafen-Füchse) eldőlt addigra.

Nem találtam online közvetítést, csak az eredménykövetést néztem a bet365-ön: a hajrában a Hannover többször támadott a kétgólos vezetésért, de bő fél perccel a vége előtt az Erlangen jöhetett mínusz egynél! Ez tökéletes forgatókönyv.

Kb. 20 mp volt hátra, mikor időt is kértek, ahogy kell.

Időkérés alatt számolod fejben a másodperceket, hogy mikor kezdődhet újra a meccs...
Aztán frissültek is az adatok:
59:51-kor megjelent a csodálatos egyenlítő gól a képernyőn!

Szolid üvöltés, mert ez bőven hatszámjegyű nyeremény lesz, már csak le kell pergetni azt a néhány felesleges másodpercet.
A döntetlenkirály Hannovernél van a labda, mi baj történhet? A szép karácsony garantált. Köszönjük, Frau Merkel!
Ilyenkor már persze cashout lehetőség nincsen, marad a pár másodpercig visszafogott lélegzet. Időkérése már egyik csapatnak sincs, nincs mivel húzni az időt.

De ezek bolondok, megy tovább a meccs és 59:58-kor jön is a "jó hír": a Hannovernek 7 méterest fújtak. B+...
60:00: Erlangen kiállítás...
Azaz valószínűleg lecsapták valahol a pályán a hannoveri játékost, hogy ne legyen gyors indítás és döntő gól, amiért viszont automatikus kiállítás jár és büntető... Ami időn túli lesz.

Ekkor egyáltalán nem szolid káromkodáscunami következett.
De a döntetlenkirály Hannover nem azért döntetlenkirály, hogy megremegjen a kezük ilyenkor!
Becsuktam a szemem és elképzeltem, ahogy fél méterrel a kapu fölé bombázza a hetest...

És ekkor megjelent a képernyőn:
Kihagyott hétméteres.
Vége a mérkőzésnek.

Megyek adakozni.
Tán még templomot is útba ejtek holnap...






Ez gyönyörű! Hatalmas gratuláció! :topbet_125: :great:

És nem is értem miért nincs "Bejött" topik; jó volt nézegetni, hogy bizony a fogadók is odacsaphatnak a bukiknak 8) ;D

Gratulálok,egy egész árvaház imádkozott érted :)

 :ok:

( meg is jött a kedvem egy kis majomkodáshoz  ;D )


Személyes kedvencem oak naplója, iszom a srác minden szavát, akármiről legyen is szó. Igazi egyéniség :)

A többiek is remek naplókat vezetnek, félreértés ne essék! :beerchug:

#763 június 25, 2021, 13:50:02, Chan
Egy dunaújvárosi tippmixelő 7 millió forintot nyert 14 ezerből

Döntetlenek hozták meg a sikert számára. Olvasd tovább, ha érdekel