Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában







@sunik29 nem a teljes titkot kérem, csak hogy nagy vonalakban mi a kiválasztási szempont a szögleteknél? Például hogy csak és kizárólag a csapatok korábbi szöglet adatai számítanak?

Mindegyik említett napló király egyébként! :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum január 05, 2021, 18:52:41
@sunik29 nem a teljes titkot kérem, csak hogy nagy vonalakban mi a kiválasztási szempont a szögleteknél? Például hogy csak és kizárólag a csapatok korábbi szöglet adatai számítanak?

Mindegyik említett napló király egyébként! :beerchug:

Netről kukázott jónak tűnő stratégiákat  másoltam össze.   ;D


Valakinek van tapasztalata azzal, ha 6 hónap után reklamál meg egy cipőt akkor mennyire hosszú a folyamat? Milyen lehetőségek vannak? Fogyasztóvédelem?

Elméletileg nekem kell bizonyítanom a hiba okát....
Boltban azt mondták vigyem el cipészhez, megvizsgálja, kapok róla egy véleményezést amit ki kell fizetnem 5-8000 Ft, de ha nekem is van igazam, azt akkor sem kapom vissza.

Valaki kijárta már az utat?  :D

Én úgy tudom, hogy jogos panasz esetén a szakértő költségét fizetnie kell a boltnak. Te csak megelőlegezed, és ha bebizonyosodik, hogy már a vételkor fennállt a probléma, akkor kötelesek a szakértő költségét is fedezni 6 hónapon túl is. Nekem egyszer volt hasonló, de az 6 hónapon belül történt, nem is vitatták, nem volt szakértő, a kereskedő nem igazán agyalt a témán, visszavittem, és nagyjából egy hét múlva visszautalták az árát.


Édesapám el akar nyugdíjas korában kezdeni pokerezni. Mit ajánlanátok? (nem pénzes, csak épp, hogy ne unatkozzon  :D) szabályokat ismeri stb.

Megnyit, játszik, boldog, megy az idő.  :D


Idézetet írta: gerry Dátum január 27, 2021, 17:40:08
Édesapám el akar nyugdíjas korában kezdeni pokerezni. Mit ajánlanátok? (nem pénzes, csak épp, hogy ne unatkozzon  :D) szabályokat ismeri stb.

Megnyit, játszik, boldog, megy az idő.  :D
Én mindenképp az unibetet ajánlom, naponta több freeroll, most is megy a napi 300 eurós összdíjazású téli verseny. nem kell befizetni, de ha kijön a lépés, lehet nyerni pár ezer forintot!  :great:

Zynga Poker van belőle mobil app, de gépen is lehet játszani, nem valós pénz alapú.

Vagy magyar közösség, magyar nyelven, a Machopoker (https://machopoker.hu).

Pár éve már nem pókereztem az unibeten, de akkoriban azt a szoftvert nem szerettem; nekem gyors, kapkodó hatásúnak tűnt; pláne egy freeroll esetében. Nem élveztem. Próbáljon ki majd másik helyet is és amelyik a legjobban tetszik neki ott cövekeljen le :) Pokerstarst mindenképpen a célpontok közé venném.