Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




#812 május 04, 2021, 13:24:51, SPF Admin
Májusi elmélkedés: Emberi viselkedések
Kíváncsi vagyok a válaszotokra.

Adott a következő szituáció:
Mész az utcán, s egy adott pillanatban szembe jön veled egy híres nemzetközi sportoló (bárki is legyen az: Messi, Ronaldo, Hamilton, Dzsudzsák stb.). Szerinted melyik lenne az első reakciód? De lehet, hogy már megtörtént veled. Hogyan reagáltál?

De ha neked jobban tetszik, akkor a sportoló helyett lehet bármilyen celeb.

Csak őszintén.  :beerchug:

az h AZTAKURVAGECI  :o :o :o

ahol dolgozok hotel, ott egy csomo magyar "celeb", műsorvezető, sportoló megfordult az elmúlt években, halál jófej volt majdnem mindenki, Biros, Szécsi óriás jó tagok
voltam pár tenisztornán, játékosok is jófejek, fényképezkednek edzés után

messi cr vagy pld federer azért már más kategória, ott azért leesne az áll, meg oda egy cseppet nehezen lehet közel kerülni  :beerchug:

Én alapvetően nem nagyon szoktam "rajongani" senkiért, szóval nagy valószínűséggel jól megnézném és továbbsétálnék. Persze aztán az ismerőseimnek elmesélném, hogy: Képzeld ki jött szembe velem az utcán...
Talán csak egy-két kivétel lenne, akihez odamerészkednék egy közös fotóért (Al Pacino, Anthony Hopkins, Stephen King esetleg Jessica Alba vagy Michelle Wild...  ;) )

Nekem nem volt sok ilyen.

Dárda Pál egy utánpótlás tornán volt, ahova én nem tudom hogy kerültem :D mindenesetre mindenki szelfizett vele, én mondtam fizetek inkább egy sört neki, nem kérte, aztán mondtam hogy köszönöm a válogatottnál az első néhány sajtótájékoztatóját, rám nagy hatással voltak a szavai, nem csak foci értelemben. Aki teheti, amúgy nézze meg őket. Annyit válaszolt, hogy köszöni az elismerő szavakat, őszintén úgy gondolja azokat az elveket, taktikát, amit akkor felvázolt.

Grosics Gyula, még gyerekként egy focitornán. Nem tudtam megszólítani sem, annyira nem hittem el, hogy ott van.

Berki Krisztián, a celebfradista, a Videoton stadion előtt hatalmas kocsiban. Közöltük vele hangosan hogy biztosan értse, hogy egy kopasz gengszter köcsög, válaszolt, hogy ő is szeret minket.

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 04, 2021, 13:29:55
az h AZTAKURVAGECI  :o :o :o

ahol dolgozok hotel, ott egy csomo magyar "celeb", műsorvezető, sportoló megfordult az elmúlt években, halál jófej volt majdnem mindenki, Biros, Szécsi óriás jó tagok
voltam pár tenisztornán, játékosok is jófejek, fényképezkednek edzés után

messi cr vagy pld federer azért már más kategória, ott azért leesne az áll, meg oda egy cseppet nehezen lehet közel kerülni  :beerchug:

Ok, de feltételezzük, hogy valamelyik nagy név jön az úton veled szembe, egyedül. Ne azt nézzük, hogy milyen körülmények között (őr stb.). Beszólsz neki? Csak mosolyogsz, s mész tovább. Elkezdesz ordibálni? :DDD

Eszembe jutott egy celeb is, Sebestyén Balázs. Én utálom, szóval semmit sem akartam tőle kérdezni, vagy fotózkodni, de akik akkor ott igen, azokat nem túl szép stílusban elküldte a fenébe. Ez nem őt minősíti, lehet rossz napja volt, csak ez még beugrott.

#818 május 04, 2021, 15:00:05, curpy82
Számomra a két legemlékezetesebb:
A kézi EB Debrecenben, Löke és egy csapattársa bent voltak a Fórumban, mivel nekik pihenőnap volt. Odamentem és megkértem egy közös fotóra.

A másik meg Dombi Rudi volt előadást tartani a helyi Rákóczi Szövetség üdülőjébe, és kifelé menet megkértem, hogy szálljon ki a kocsiból egy fotó erejéig. Rendes volt, 3 percet még beszélgettünk is. Azért mégis csak egy magyar olimpiai bajnok.

Sebestyén Balázst a Széfből ismerem, mármint, hogy szerepeltem benne(ő tényleg bunkó), ahogyan Árpa Attilát is a Szerencsekerék által( ő viszont kellemes csalódás-tök rendes). Velük nincs fotó, s az előbbiből is csak a videokazis felvétel.

Szerk: Ja, Michelle Wild kettővel járt felettem a gimiben, bár alattam jobban el tudtam volna képzelni😉
Mondjuk inkább az iparban kupálódott ki,itthon minimum 5 évet járt kapcsolatban egy dongalábú sráccal.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 04, 2021, 13:22:36
Májusi elmélkedés: Emberi viselkedések
Kíváncsi vagyok a válaszotokra.

Adott a következő szituáció:
Mész az utcán, s egy adott pillanatban szembe jön veled egy híres nemzetközi sportoló (bárki is legyen az: Messi, Ronaldo, Hamilton, Dzsudzsák stb.). Szerinted melyik lenne az első reakciód? De lehet, hogy már megtörtént veled. Hogyan reagáltál?

De ha neked jobban tetszik, akkor a sportoló helyett lehet bármilyen celeb.

Csak őszintén.  :beerchug:

Ahhhh! Látszik, hogy karantén volt és zárva voltak a kocsmák, mert ezt csak most vettem észre.  ;D

-Mivel nem vagyok egy otthon ülő típus, sem fotelszurkoló, azért ide lenne pár sztori amit be tudnék írni, akár pozitív akár negatív vetületű.
Kamaszkoromban nagy autogram gyűjtő voltam. Tehát nekem a Ferencváros akkori bajnokcsapatától (1980-81) kezdve az összes ismert magyar rock együttesig mindenkitől van aláírásom, akitől csak begyűjthettem. Ezek mind személyes találkozások révén születtek. Sajnos ezek az évek során egyre inkább felértékelődnek, mert az a korosztály lassan itt hagy bennünket. Egy Zsiborás Gabi vagy egy Balázs Fecó féle aláírás már pótolhatatlan, mint ahogyan a Benkő Lacié is. Szép emlékek ezek mind számomra.
Ami konkrétan a témához vág: nem vagyok az a nagy szelfi őrült, de 2-3 éve Davide Lanzafame-val készült egy közös fotónk. Meccs előtt a Várkertben sétálgattak, észrevettem, kis szabolcsi akcentussal de majdnem olaszul rávettem egy közös fotóra. Készséges volt és barátságos, pedig akkor nekem már a Vitézes sál lógott a nyakamban. Utána az előző nyelvjárást folytatva elmagyaráztam neki, hogyha egy mód és lehetőség van számára, akkor ne rúgjon gólt nekünk. Csak nem érthette kristály tisztán, hogy mit mondok, mert csak bevert egyet a hálónkba.  ;D ;D
-A negatív sztori az ennyire nem volt kellemes, de ezzel én lettem igazán országosan ismert, igaz név nélkül. Mondhatjuk úgy is, névtelen celeb lettem. :P Én voltam az a Kisvárda szurkoló (hát ki más?  ;D), aki állítólag inzultálta Cseri Tamást.  ;D ;D ;D Majd egyszer ha több időm lesz elmesélem az igazságot, mert azt csak a "Tarajos" tudja meg én.  ;D ;D ;) De amit a sajtó írt az szóról-szóra hazugság volt. Még egy sajtóper is megfordult a fejemben a történtek után, de ügyvéd barátom szerint, hiába nyertük volna meg anyagi hasznunk úgysem lett volna belőle. Akkor meg minek?

Drága Pisti!!!

Az a Cseri-sztori, az itt főoldalas cikként lejöhetne!!!
FFT - döglött akták szintű a dolog, most már nagyon felcsigáztál!!!!
A másik oldal megnyilatkozása/megélése!!! - VÁROM!!!!

üdv, sound

..boccs még egy komment mert nem bírom ki!!!

..."állítólag én voltam.." - ez nagyon király. Mond hogy nem voltál tudatmódosító szer hatása alatt  :D

Idézetet írta: Sound Dátum május 13, 2021, 12:58:20
Drága Pisti!!!

Az a Cseri-sztori, az itt főoldalas cikként lejöhetne!!!
FFT - döglött akták szintű a dolog, most már nagyon felcsigáztál!!!!
A másik oldal megnyilatkozása/megélése!!! - VÁROM!!!!

üdv, sound
Ha valaki nem ismerné a sztorit:
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/mezokovesd_zsory/cseri-hogy-tortenhet-ilyen-a-kislanyom-es-a-felesegem-elott-a-palyan-es-azon-kivul-is-bantalmaztak

Én eddig nem ismertem a sztorit, de a pofája az nagy volt (úgy a meccsen, mint a sajtóban is).