Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet-en 100$ freeroll
Regisztráció mingyárt indul ! :yeah:

Idézetet írta: TiB86 Dátum január 09, 2009, 16:30:33
Idézetet írta: bleah Dátum január 09, 2009, 09:28:42
Unibet-en 100$ freeroll
Regisztráció mingyárt indul ! :yeah:

Látom belekezdtél a pókerezésbe erősen :)

500 $-os Freeroll a Pokerstarson este 9-től. Próbáld be, de elég kaotikus az elején, legalábbis egyszer játszottam rajta és az volt :)

Meik az egesz pontosan ?

unibet-en freeroll-ok , meg lehet regizni  :ok:

Idézetet írta: bleah Dátum január 09, 2009, 16:44:55
unibet-en freeroll-ok , meg lehet regizni  :ok:

Happy Hour versenyek; no limit holdem, 5 Card draw és omaha. Éa akkor már lenne egy idevágó kérdésem. Minden terem kiválóan fut a gépemen, kivéve az Unibet és társai (Ex-prima termek, ilyen még a Nordicbet is pl.) Ez csak nálam van így vagy nálatok is kicsit szaggatós néha?


[/quote]
500 $-os Freeroll a Pokerstarson este 9-től. Próbáld be, de elég kaotikus az elején, legalábbis egyszer játszottam rajta és az volt :)
[/quote]

Sikerült kemény 0.10 $-t összehozni.  ;) 

Na mindegy, lesz ez még jobb is. Kösz a tippet.

Számomra most ért véget a játék a 40. hellyel és kb. 1$-ral :D


Unibet XXL:

"A különleges alkalmat speciális, 2000€-s garantált díjazású Freeroll versenyekkel ünnepeljük!
Február 13. péntektől kezdődően egy héten át, minden nap játsszhat a hatalmas nyereményekért! Összesen 14,000€ vár Önre! "

A maira már lehet regelni a Tournaments/Special résznél!

Idézetet írta: Latzka Dátum február 13, 2009, 10:30:25
Unibet XXL:

"A különleges alkalmat speciális, 2000€-s garantált díjazású Freeroll versenyekkel ünnepeljük!
Február 13. péntektől kezdődően egy héten át, minden nap játsszhat a hatalmas nyereményekért! Összesen 14,000€ vár Önre! "

A maira már lehet regelni a Tournaments/Special résznél!

Én még csak most kezdek picit pókerezni, szóval szerintem jelentkezek erre. szerinted kb. hányan lesznek és abból hány fizetős?
nopaypokerről mi a véleményed?  :coolsmiley:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 13, 2009, 10:43:04
Idézetet írta: Latzka Dátum február 13, 2009, 10:30:25
Unibet XXL:

"A különleges alkalmat speciális, 2000€-s garantált díjazású Freeroll versenyekkel ünnepeljük!
Február 13. péntektől kezdődően egy héten át, minden nap játsszhat a hatalmas nyereményekért! Összesen 14,000€ vár Önre! "

A maira már lehet regelni a Tournaments/Special résznél!

Én még csak most kezdek picit pókerezni, szóval szerintem jelentkezek erre. szerinted kb. hányan lesznek és abból hány fizetős?
nopaypokerről mi a véleményed?  :coolsmiley:

Eddig 1500-an vannak és top100 fizet, de estére szerintem lesz vagy 5000 ember, bár ne legyen igazam. Nopaypoker olyan lehet, mint a worldbet a fogadóoldalak között, szóval én nem tartom sokra.

Ha valóban most kezded a pókeres dolgot, akkor azt javaslom, hogy menj rá az ingyen pénzekre. Több oldal is kínál no deposit pénzeket, ebből el lehet kezdeni.

Idézetet írta: TiB86 Dátum február 13, 2009, 16:32:26
A Nopay én úgy hallottam arról híres, ami az én gyenge angolommal a nevéből következik, azaz hogy nem fizet.

Nem nem. nem kell te fizess semmit. picit gagyi, főleg, h 1-2 centet tologatsz, főleg elején de azért ha ügyes vagy meg mákod van akkor felzárkózhatsz. vannak ilyen freerollok, amikrnke 1-2 dollár összdíjazása van   ( :2funny: ), illetve lehet kattingatni max 26 centet egy nap, és vannak cash gamek is ha már összegyűlt valami, és a min. kfiizetés 30 dollár. szórakozásnak elmegy, esetleg ha nagy kámod van pár hét alatt valami pénz is eljön, de ha nem úgy tekintesz rá mint pénzforrás akkor bemelegitésnek nem rossz.

A Betsson-on is van minden nap 19:00-tól 250$ freeroll.  Az első 100 hely fizetős.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 13, 2009, 10:30:25
Unibet XXL:

"A különleges alkalmat speciális, 2000€-s garantált díjazású Freeroll versenyekkel ünnepeljük!
Február 13. péntektől kezdődően egy héten át, minden nap játsszhat a hatalmas nyereményekért! Összesen 14,000€ vár Önre! "

A maira már lehet regelni a Tournaments/Special résznél!

Szia Latzka!

Úgy látom indulsz a versenyen. Majd kiváncsi lennék a véleményedre. Nekem ma más versenyem van.

Good luck!

úgy látszik, már rajongóim is vannak....letöltöm a póker klienst, akarok regizni erre az ab_aevo név már foglalt :O (és a másik kedvencem is)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 13, 2009, 18:21:19
úgy látszik, már rajongóim is vannak....letöltöm a póker klienst, akarok regizni erre az ab_aevo név már foglalt :O (és a másik kedvencem is)

Hopp, most lebuktam. Valójában megvan az összes fórum hozzászólásod kötetekbe gyűjtve, beköttetve ;D
A másik kedvencedet nem én nyúltam le, de van rá tippem, ki még rajongód... :)