Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum november 10, 2014, 18:58:15
Nálam az unibet, betsson, coral hármas viszi a primet.  :great: Ezekről viszonylag rendszeresen van pénzem.
itt milyen rendszerességgel vannak freerollok s milyen a mezőny?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 10, 2014, 19:02:41
itt milyen rendszerességgel vannak freerollok s milyen a mezőny?

Unibeten óránként, reggel elég kevesen vannak, van ahol lehet 1 eurós sng jegyeket nyerni. Betssonon késő este-kora reggel, 2 30 kor van egy razz verseny, ahol gyakorlatilag garantáltan versenyjegyet nyersz. Csak dobni kell :D De van 6 45, 10 30, 14 00, és 19 00 órakor is normál holdem, vagy omaha. Coralon minden órában győztes visz mindent verseny 5 euróért, de azon kivül is van minden vasárnap amit a Coral topikban most irt le iLogic. A mezőny erőssége? Ha én gyakran nyerek, akkor olyan erős nem lehet  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 10, 2014, 19:12:14
Unibeten óránként, reggel elég kevesen vannak, van ahol lehet 1 eurós sng jegyeket nyerni. Betssonon késő este-kora reggel, 2 30 kor van egy razz verseny, ahol gyakorlatilag garantáltan versenyjegyet nyersz. Csak dobni kell :D De van 6 45, 10 30, 14 00, és 19 00 órakor is normál holdem, vagy omaha. Coralon minden órában győztes visz mindent verseny 5 euróért, de azon kivül is van minden vasárnap amit a Coral topikban most irt le iLogic. A mezőny erőssége? Ha én gyakran nyerek, akkor olyan erős nem lehet  ;D
köszönöm :) s még egy kérdés, ha valamelyik oldalnál fizetős helyen fejeztem be a pénzt át lehet tenni a sportfogadó részre?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 10, 2014, 19:28:56
köszönöm :) s még egy kérdés, ha valamelyik oldalnál fizetős helyen fejeztem be a pénzt át lehet tenni a sportfogadó részre?

A legtöbbnél igen, amiket irtam azoknál is.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 10, 2014, 19:38:27
A legtöbbnél igen, amiket irtam azoknál is.
köszönöm a segítséget  :great:

Tudtok valami jó kis freerollt mára?

Idézetet írta: Anti1229 Dátum november 30, 2014, 13:43:54
Tudtok valami jó kis freerollt mára?

Corallon 8 tól 500Ł os freeroll

Password: GOALS

IPokeres teremekben most kezdödött 100k depositer freeroll!

Nem kevevesebb mint 25.000€ az összdíjazás. Akinek volt mostanság befizetése valahova, az nézzen rá, mert én tudtam regelni rá! :beerchug:
GL! :beerchug: :cya:

Idézetet írta: davixxx Dátum december 14, 2014, 18:03:04
IPokeres teremekben most kezdödött 100k depositer freeroll!

Nem kevevesebb mint 25.000€ az összdíjazás. Akinek volt mostanság befizetése valahova, az nézzen rá, mert én tudtam regelni rá! :beerchug:
GL! :beerchug: :cya:

Novemberben indult.
1$ rake plussz befizetés a token ára.
4k-nál többen nem szoktak lenni.

Idézetet írta: bendehal Dátum december 14, 2014, 18:17:52
Novemberben indult.
1$ rake plussz befizetés a token ára.
4k-nál többen nem szoktak lenni.

4500- an vannak most, de már 1600 tól fizet! :great:

Redkings poker Christmas turkey 500 dodó
jelszó: holly
Start negyed óra múlva

Idézetet írta: forzainter Dátum december 25, 2014, 15:44:49
Redkings poker Christmas turkey 500 dodó
jelszó: holly
Start negyed óra múlva

Sok sikert!  :ok:

Red32pokeren 2015eurós freeroll 1600-an vannak reggelve de kb 500 aktív játékos lehet.
Ha jól láttam 1 óra late reg.

true pokeren olyan freeerollok vannak amik nem időre indulnak hanem ha betelik a létszám az meg csak 500,szal félóránként indulnak freerollok  :)

Idézetet írta: montanosz Dátum február 05, 2015, 19:49:04
true pokeren olyan freeerollok vannak amik nem időre indulnak hanem ha betelik a létszám az meg csak 500,szal félóránként indulnak freerollok  :)

És milyen a díjazás?