Hattrick

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az érdekelne, hogy játszik-e más is ezzel az onlne manager játékkal. Most kezdtem újra a játékot és szívesen venném tapasztaltabb játékosok tanácsát. Rám férne, hiszen a kupában most kaptam egy méretes 10-0-ás zakót, bár ez még az előző edző munkáját minősíti ;D

Én jászok már kb 1 éve. De egyzser feltörtek, szal azóta új csapatom van. Én amugy 6-0val kezdtem. H jobbak legyenek az eredményeid:

-átigazolás
-A csapat összeállítása,ugyanis

Mikor megkapod a csapatod akkor egy játékos rossz poszton játszik. pl. Nekem a csatáromnak jobb volt a védése mint a gólszerzése. A kapusoknál védés, középpályán Játékszervezés, Szélsőknek szélsőjáték, csatároknak Gólszerzés. Itt rendgeteg minden van: Googlebe Hattrick Wiki és az elsőre! Leírja a játéknak minden fontos tudnivalóját! Sokat nem tudok írni mert mennem kell! És sok sikert a játékban!

Én régóta nyomom, 2-3 éve kb.
Ha kérdésed van, nyugodtan írj, megpróbálok válaszolni rá.

Én is játszok, a legalsó osztályból sikerült felkerülnöm második helyen! Fogalmam sincs, hogyan csináltam, hiszen három játékost vettem csupán, Andreas Laur, az izlandi csatár a kedvencem ;D

Zsír ez a játék, mindenkinek ajánlom! :great:

Akkor egy cipőben járunk szigo :)  Első idény, feljutás másodikként. 4 igazolásom volt, de a két portugál nem nagyon vált be. Viszont az észt Martti Jobu igazi gyöngyszem ;D

Okoskodhatnánk majd itt!

Én bevallom, nem igazán értek a játékhoz, egész évben a védekezést gyakoroltattam a csapattal, az már elég türhető, +4-es gólkülönbséggel lettem második! Mivel nem értettem a dologhoz, az edzésen az erőnlétet feltoltam 80%-ra, erre fel minden meccsemen legalább 2 játékosom lesérült. Akkor mondta egy haverom, hogy évad közben 30-40% az ideális, intenzitásra meg 50% kb.

Aztán létrehoztam az ifiakadémiát, de ott még nincs bajnokság, egy normális játékosom sincs benne, stadionépítésbe fogtam, meg felvettem egy halom embert, de a szponzorok még mindig ingerültek. Nem tudom, mit kéne csinálnom, hogy ne legyenek azok...

Ha megmondod az ottani nevedet, rádkeresek, és lekötünk egy barátságos meccset. Kíváncsi vagyok, hogy mozog ez a Jobu gyerek ;D

#6 május 04, 2009, 12:08:57, Latzka
Na szóval én 14 meccs 9 2 3   48 - 17  29 ponttal zártam. Az erőnlétedzés aránya 15%, edzésintenzitás pedig 100% volt egész évben. Hogy ez jó vagy nem azt nem tudom, sérülésem ritkán volt. Az edzés típusát pedig kb. két-háromszor változtattam az idény során, hogy mit ért nem tudom.

Ifiakadémiát létrehoztam én is, de be kellett volna valahogy csatlakoznod egy bajnokságba. Valami 12 csapatos angol ligában vagyok állati kutyaütő, de legalább játszanak.

Volt valahol egy leírás, hogy mit ne csináljuk az elején. Stadionépítés és sok ember felvétele :)  Összesen 15 embert alkalmazok, 2 - 3 - 3 - 3 - 2 - 1 - 1 -es arányban.(orvosból lehet kevés az 1 ???) Gondolom ezek sok pénzt visznek nálad és ezért ingerültek, itt a 44 771 eFt-os készpénznek köszönhetően mámoros a hangulat. Szerintem ha nagyon sok a dolgozód, akkor rúgj ki párat és esetleg adj el egy értékesebb játékost.

Barátságos meccset ugye minden héten játszani kell, mert még eltunyulnak a cserék :)  Május 6.-ra már kötöttem le, de utána szívesen megmérkőznék a csapatoddal. Kíváncsi vagyok az ötletes névre ;D  

Wanderers 1899 néven futok és a sorszámom pedig: (158625)


#7 május 05, 2009, 19:34:35, szigo
Huh, mekkora csata lesz az ifik között, aztán jönnek a nagyok is (persze, ha elfogadja a kihívást Latzka):

TiniSzigo vs Wanderers 1899 B
időpont: 2009. május 10.

oddsok:

H 2.20 (első mérkőzése a fiúknak, összes anyuka-apuka kint lesz)
D 2.95
V 2.40 (meszire utaznak azért, hogy megszerezhessék első győzelmüket)

Lehet fogadni a győztesre!

Kihívás elfogadva! Még annyi, hogy nézd meg a mérkőzésutasításokat az ifiknél, mert eddigi meccseimen figyelmetlenségem miatt mindig csak 8 emberrel álltam ki. Így már érthető a sok zakó :) Neked nem adom meg ezt az előnyt ;)

Egy kis kedvcsináló, a  hazai csapat játékosai például:

Cákó Titán (16 éves)
Ungi Szilvánusz (15 éves)
Merklin Círius (15 éves)

Tudtam én, hogy a füstösök tudnak focizni! ;D

Bastia Utd. (159283)
Ezzel a csapattal játszom és eddig ezt értem el:

2009-02-11  A csapat a 23. szezonban a kupa 3. fordulójáig jutott. 
2009-01-09  Bastia Utd. a 22. szezonban a V.100 csoport 7. helyén végzett. 
2008-10-22  A csapat a 22. szezonban a kupa 3. fordulójáig jutott. 
2008-09-19  Bastia Utd. a 21. szezonban a V.100 csoport 5. helyén végzett. 
2008-07-02  A csapat a 21. szezonban a kupa 3. fordulójáig jutott. 
2008-05-31  Bastia Utd. a 20. szezonban a V.100 csoport 5. helyén végzett. 
2008-03-05  A csapat a 20. szezonban a kupa 2. fordulójáig jutott. 
2008-02-09  Bastia Utd. a 19. szezonban a VI.444 csoport 1. helyén végzett. 
2007-11-21  A csapat a 19. szezonban a kupa 3. fordulójáig jutott. 
2007-10-20  Bastia Utd. a 18. szezonban a VI.444 csoport 1. helyén végzett. 
2007-08-01  A csapat a 18. szezonban a kupa 3. fordulójáig jutott. 
2007-06-30  Bastia Utd. a 17. szezonban a VI.444 csoport 1. helyén végzett. 
2007-04-11  A csapat a 17. szezonban a kupa 3. fordulójáig jutott. 
2007-03-10  Bastia Utd. a 16. szezonban a VI.444 csoport 4. helyén végzett. 
2006-12-06  A csapat a 16. szezonban a kupa 1. fordulójáig jutott. 
2006-11-18  Bastia Utd. a 15. szezonban a VI.444 csoport 3. helyén végzett. 
2006-08-23  A csapat a 15. szezonban a kupa 2. fordulójáig jutott. 
2006-07-28  Bastia Utd. a 14. szezonban a VI.444 csoport 3. helyén végzett. 
2006-04-26  A csapat a 14. szezonban a kupa 1. fordulójáig jutott. 
2006-04-07  Bastia Utd. a 13. szezonban a VI.444 csoport 8. helyén végzett. 
2006-03-25  A klubban tulajdonosváltás történt, Sacreston vette át az irányítást, és a csapat új neve Bastia Utd. lett. 

Szigo, Latzka - bármilyen kérdésetek van, írjatok.:) Megpróbálok válaszolni rá.

Latzka után kihívhatlak egy barátságosra? Biztos ripityára versz, de legalább játszunk egy jót...

Cseréljtek edzőt!
A középszerű (Laztka), és a gyenge (Szigo) edző is semmit sem ér.
Jó edzőt kell venni, csapnivaló vezetőképességgel elsőként. Ez kb 52 misi (vigyázz, ne menj mínuszba)
Aztán edzél amit szeretnél, de edzési poszton mindig játszon 5 fő. Így kb 10 játékosod kap edzést egy hét alatt. (bajnoki-kupa(vagy barátságos))
Ha tudsz igazolj fiatal (17-18 éves) srácokat (vagy nevelj az ifiakadémiából), és őket edz. Ebből lesz pénzed.
Most ennyire volt időm.:)))
Sok sikert!

Idézetet írta: szigo Dátum május 06, 2009, 20:29:18
Latzka után kihívhatlak egy barátságosra? Biztos ripityára versz, de legalább játszunk egy jót...

Ifibarátságosra? Természetesen. Egyeztetünk majd.:)
A nagyoknál Kupa kezdődik szerdától.

Le a kalappal a csapatod előtt Sacreston!  Már túl vagyok egy edző cserén, de csak középszerűt szerződtettem, mert a jót drágának találtam. Ekkora lenne a különbség? Miért jó ha csapnivaló a vezetőképessége?
84000-es TSI-s játékos :o:  Nálam a legjobbnak van 1890...