Expekt - Hívd meg barátodat bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meghírdette az expekt, hogy 20 euro jár annak aki meghívja a barátját, de amikor az oldalon odamegyek hogy "hívd meg barátodat még ma" akkor csak visszamegy a főoldalra..

Szóval lehet, hogy csak simám szólok a barátnak h igy regeljen be és akkor utólag küldjük az e-mailt az expektnek, hogy őt én hívtam meg??

Vagy ez szerintetek hogy van mer írtam ezeknek és csak elküldték a promo leírását, és ezzel kapcsolatban semmit
Aki tudna segíteni annak megköszönném

Idézetet írta: Gery185 Dátum február 23, 2009, 10:07:59

Szóval lehet, hogy csak simám szólok a barátnak h igy regeljen be és akkor utólag küldjük az e-mailt az expektnek, hogy őt én hívtam meg


Nem tudom mi a hiba, de ez biztos nem működik.

"This offer is limited to referring customers and referred customers with a post address in France or Canada and French as their account language."

Vagyis csak francia és kanadai ügyfelek részére érhető el.  :noway:

Mi a fene? úgy látszik ezen ügyfelek körében akarnak terjeszkedni.

Akkor ez egy elég nagy beetetés...
Minek jeleníti akkor meg..

Idézetet írta: Gery185 Dátum február 26, 2009, 17:30:04
Akkor ez egy elég nagy beetetés...
Minek jeleníti akkor meg..

Ezt mondjuk én sem értem...

Idézetet írta: benson Dátum február 23, 2009, 10:31:03
"This offer is limited to referring customers and referred customers with a post address in France or Canada and French as their account language."

Vagyis csak francia és kanadai ügyfelek részére érhető el.  :noway:

beteszed a számla nyelvét franciára, megkapod a bónuszt aztán visszateszed magyarra vagy angolra.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 01, 2009, 00:15:13
Idézetet írta: benson Dátum február 23, 2009, 10:31:03
"This offer is limited to referring customers and referred customers with a post address in France or Canada and French as their account language."

Vagyis csak francia és kanadai ügyfelek részére érhető el.  :noway:

beteszed a számla nyelvét franciára, megkapod a bónuszt aztán visszateszed magyarra vagy angolra.

És ugyanezt eljátszom a lakcímre is? Ráadásul az ajánlónak és az ajánlottnak is meg kellene ezt csinálni, és semmi garancia nincs rá, hogy a visszaállításnál nem törlik a bónuszt. Ez így több, mint macerás.

Idézetet írta: benson Dátum március 01, 2009, 11:17:22
Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 01, 2009, 00:15:13
Idézetet írta: benson Dátum február 23, 2009, 10:31:03
"This offer is limited to referring customers and referred customers with a post address in France or Canada and French as their account language."

Vagyis csak francia és kanadai ügyfelek részére érhető el.  :noway:

beteszed a számla nyelvét franciára, megkapod a bónuszt aztán visszateszed magyarra vagy angolra.

És ugyanezt eljátszom a lakcímre is? Ráadásul az ajánlónak és az ajánlottnak is meg kellene ezt csinálni, és semmi garancia nincs rá, hogy a visszaállításnál nem törlik a bónuszt. Ez így több, mint macerás.

ja, bocs nem tudom miért "and " hellyett "or"-t olvastam. hát akkor így nincsen mit csinálni vele.

Én küldtem egy e-mail-t az ügyf.szolg.nak,megadtam a barátom nevét,felh.nevét.5 perc múlva ott volt a 20 euró a számlámon!

nekem is megjött a bónusz 2 napra rá!
úgy hogy működik!
de haverom például 1 hete nem kapta meg ::)

De persze a barátnak 50 eurót meg kell játszani hogy megkapja az ajánló a 20at.25 lezárult fogadás,a másik 25 lehet későbbi.Viszont elfogadják a 1.01es szorzókat is :laugh:

Hello
Szeretnék befizetni az Expekt-re.
Van még ilyen bónusz?
Mik a feltételei/határidők a meghívott részéről?

Hello!
Nem látom sehol az oldalukon ezt a bónuszt, sőt amikor én regeltem hozzájuk /kb 3 hónapja/ már akkor sem volt :'(

Pedig a regnél lett volna meghívókód beírásra lehetőség.
Azért kösz, hogy megnézted.

Tetszik az Expekt felülete, határozottan gyorsabban reagál mint az Unibet.