Bónusz Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tisztelt Fórumtagok,

Ebben a hónapban elinditottuk a www.bonusz.info weboldalt, melyen az aktuális sportfogadás, póker, kaszinó és egyéb játék bónuszokat találjátok meg.

Nézzétek meg, s lehetséges, hogy találtok olyan bónuszokat amit nem érdemes elszalasztani.

Sok sikert.  :topbet_125:

köszi szétnéztem az odlalon,de nem találtam olyan bónuszt,amilyet szerettem volna
ilyesmit keresek: 50-100% bónusz 3szor vagy max 5ször kelljen megforgatni és 1.5fölöti oddstól számítson
itt már voltam:bet365 és bettson
előre is köszi:)


igenigen köszi,csak elfelejtettem írni,hogy ott nem érvényes a bónusz,ha moneybookersről tölt fel az ember és nekem csak az van
nemértem amúgy miért...


Én bet-at-home-ot nem javaslom, most éppen tobeten van egy 10ezres bónusz, mb-ről töltöttem fel és még várok a bónusz jóváírására, igaz, még nem is forgattam meg a 10 ezret, de enm írják kizáró oknak az mb-t.
Olvass bele a bet-at-home topikba, ln azok alapján tuti nem kezdenék velük..

tobetet énis jonak láttam elsőre,de azt láttad,hogy csak kombinált fogadás számít és 1,8 as odds fölött :crazy:

Ez durva.., amikor még én regiztem szó nem volt ilyenről, akkor csak simán 1.5 feletti oddsokon kellett megforgatni, ha jól emlékszem..

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3358.15.html

Itt olvasd el gigazo hsz-ét, ez kicsit fairebb volt még... Sztem írok az ügyfélszolgálatnak, hogy rám még a régi feltételek vonatkoznak-e, de igazad van, így tényleg  :crazy:
De kiváncsi vagyok a befizetett pénzt is ezek mellett a feltételek mellett kell-e forgatni, most kicsit csalódtam ebben az irodában :-\
Bet-at-home-ot továbbra se javaslom.
Üdv :cya:

Ez tényleg érdekes.  :o Hasonló cipőben járunk, Gery, én október 9-én nyitottam a számlát náluk, és akkor még valóban a gigazo által bemásolt feltételek voltak érvényesek. (Ezúton köszönet gigazonak  :cya: mivel az oldalukon már valóban csak az új feltételek vannak fenn.)

Én is írni fogok nekik, de azért bízom benne, hogy vannak annyira korrektek, hogy nem csesznek ki velünk.  ::) Érdekes, hogy a régi feltételeknél még szept. 28 utáni regisztrációt említenek, az újban pedig már csak dec. 31-ig történő befizetést.

Na megnyugtattak, még a régi feltételek vonatkoznak rám (ránk).  ;) Persze nyugtával (kifizetéssel) dícsérjük a napot!

Idézetet írta: benson Dátum november 04, 2009, 11:50:40
Na megnyugtattak, még a régi feltételek vonatkoznak rám (ránk).  ;) Persze nyugtával (kifizetéssel) dícsérjük a napot!

Nekem is most érkezett meg a válasz ;D
Nekem bejön ez az iroda, és nem az nb3 miatt :D
Ma este én is kihasználom az 1000 ft-os kockázatmentes fogadást :)

tobet,bet at home akk kilőve
más javaslat? :icon_smile:

Nem vagyok rutinos annyira a fogadásokban, tudtok nekem segíteni abban, hogy most szeretném a bónuszt kijátszani a tobet-en és azt írják a feltételeknél, hogy a 1.80-as minimális kombinált szorzóval kell megforgatni a bónuszt és 3 fogadás kell. Mert ahol eddig játszottam ott nem volt még kombinált szorzó....???  :o

kombináét szelvényeket kell megjátszanod amiknek a szorzója magasabb 1,8nál vagyis több eseményre kell fogadnod
nem lesz könnyű kijászani ezt a bónuszt:S

kösz az infot  ;)