Bónusz Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Lenne max. 15 ezrem arra hogy valamelyik iroda által kínált bónusszal éljek. A bwin, sportingbet, és az expekt már megvolt.
Most a Tobet és a Bet365 között gondolkodom, és bár előbbiről sok jót olvastam itt, riaszt, hogy a röplabda kínálatuk elég gyér. Pedig én kosárban és röpiben gondolkodom leginkább. Melyiket válasszam vagy esetleg további javaslatok? :laugh:

Létezik, hogy jelenleg az ajánlott irodák közül csak háromnál van valamilyen bónusz (nem freebet) sportfogadásra? A www.bonusz.info szerint igen.  :( Vagy csak nincs frissítve az oldal?

Nincs frissitve, meg fog szűnni.

Tiszteletem!
El szeretnék kezdeni a neten fogadni, csak nem tudom, hogy hol vannak 100%os bónuszok, felsorolnátok párat?
Konkrétan az Unibet, és az Expekt érdekelne,hogy ott most milyen ajánlat van, azokat találtam szimpinek elsőre.
Köszi!

Idézetet írta: boteetoo Dátum április 20, 2010, 12:10:54
Tiszteletem!
El szeretnék kezdeni a neten fogadni, csak nem tudom, hogy hol vannak 100%os bónuszok, felsorolnátok párat?
Konkrétan az Unibet, és az Expekt érdekelne,hogy ott most milyen ajánlat van, azokat találtam szimpinek elsőre.
Köszi!

Üdv boteetoo,

Jelenleg az Unibeten és a Bet365-ön van 100%-os kezdőbónusz, az [ex]Expekten[/ex] nincs.

Mindhárom irodát ajánlom.

Úgy tudom az Unibeten 50% bonusz van (20 000 huf-ra 10 000 huf) 1,5 oddson (60 000 huf rollover)

A Bet365 100% bónusz (15 000 huf -ra 15 000 huf)  1,5 oddson (90 000 huf rollover)


Idézetet írta: gomes66 Dátum április 20, 2010, 13:09:12
Úgy tudom az Unibeten 50% bonusz van (20 000 huf-ra 10 000 huf) 1,5 oddson (60 000 huf rollover)

A Bet365 100% bónusz (15 000 huf -ra 15 000 huf)  1,5 oddson (90 000 huf rollover)



Így van, bocs...elírtam. Valóban 50%-os bónusz van.

hello
olyan oldalakat keresek ahol kezdőbónuszt kínálnak..
köszi előre is a válaszokat
üdv


Idézetet írta: Spooner Dátum szeptember 03, 2010, 19:48:44
hello
olyan oldalakat keresek ahol kezdőbónuszt kínálnak..
köszi előre is a válaszokat
üdv

Ilyet könnyen találsz, ugyanis az a legkevesebb iroda, ahol nem adnak kezdőbónuszt új ügyfeleknek. :ok:

Idézetet írta: Spooner Dátum szeptember 03, 2010, 19:48:44
hello
olyan oldalakat keresek ahol kezdőbónuszt kínálnak..
köszi előre is a válaszokat
üdv

http://www.oddsportal.com/bonus-offers/

Ebben ugyan freebetek is vannak, de talán segít valamit találni.

Sziasztok
Egy hülye gyerek kérdésem lenne,ha befizetek 20000ftot,kapok 10000 bonuszt,na most ez azzonnali vagy kipörgetés után kapom meg?
Másik kérdés pld bonus kivétel előtt elbukom a tőkét akkor redepositolok és megy tovább a bonus vagy úgy már nem él?
Köszönöm szépen előre is a választ  :cya:


50% regisztrációs befizetési bónusz akár 10000 HUF

Annyira egyszerű, hogy megkapja a bónuszt:

   1. Töltse ki a regisztrációs formát
   2. Fizessen be legalább 3000 HUF
   3. Azonnal megkapja a bónuszát teljesen INGYEN!!

Feltételek

Legalább 18 évesnek kell lennie Unibet számla nyitásához. Mielőtt kifizetésre vagy utalásra kérné a pénzét a póker vagy kaszinó számlájára, a bónusz összegével 6X fogadnia kell sporteseményekre, legalább 1.60 vagy a fölötti oddsal. Ha ezen feltétel teljesülése előtt kifizetésre vagy utalásra kéri a pénzét, a bónusz elveszik. Ez egy 50% befizetési bónusz maximum 10000 HUF.; Például ha 6000 HUF fizet be, akkor bónuszként 3000 HUF kap.

Figyelem! Ez a bónusz ajánlat csak magyarországi ügyfeleknek érvényes!

Ja igen ez Unibetes bonus

Victorchandler-nél is van bónusz, csak épp azt nem írták meg, hogy milyen feltételekkel tudom teljesíteni

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 09, 2010, 13:58:14
Victorchandler-nél is van bónusz, csak épp azt nem írták meg, hogy milyen feltételekkel tudom teljesíteni

Szerintem ilyenekkel (mondjuk ez freebet, de talán nincs is más bónusz jelenleg náluk):

http://www.victorchandler.com/vcbet/en-gb/pages/show_popup/76162-50-free-bet-tscs