Sportfogadás.org Fórumtalálkozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportfogadás.org Fórumtalálkozó

Ez a téma már többször került megemlitésre, s ezen mi is elgondolkodtunk már egy ideje, úgyhogy megnyitom ezt a témát és itt mindenki ötletekkel jöhet, hogy mit hogyan lehetne megszervezni.

Szóval, hogy tudomásotok legyen miről is van szó:

Szeretnénk a közeljövőben egy Sportfogadás.org fórumtalálkozót megszervezni, melyen remélhetőleg minnnél több személy fog részt venni.

A kulcskérdések a következőek:

1. Mikor legyen ez a találkozó megszervezve? - ezért mindenkit megkérek, hogy javasoljon egy dátumot, mely megfelel

2. Hol szervezzük ezt a találkozót? - a chaten felmerült egy olyasmi, hogy egy egész hétvégét tölthetnénk együtt egy előre kibérelt helyen, ami szerintem nagyon jól jönne - különböző programokat lehetne szervezni (foci meccs, póker turnék, főzés stb.)

Egyelőre ezek a fontosabb kérdések.

Ötleteleket bárki irhat, mindenkinek a véleménye számit.  ;)

Alapból egy periódus kiesik:  Augusztus 14-16

Sziasztok!

Én személy szerint maximálisan alkalmazkodom a többség akaratához, úgy az időpontot, mint a helyszínt illetően. Szerintem is egy egész hétvége lenne az ideális időtartam, hogy jobban megismerjük egymást.

Várda, te felvetetted helylehetőségként azt a ... falucskát tőletek nem messze. Persze nem az ország közepe, de szerintem egy helynek megteszi, ha nincs jobb ötlet. Meg kellene érdeklődni a pontos adatokat ezzel kapcsolatban, mennyibe kerül, stb.

Időpontot még nem tudok, nekem hogyan lehetne jó, alkalmazkodom a többiekhez. Lehetőleg ne legyen Barcelona-meccs, mert hallgathatnánk TiB áradozását. Sőt Inter meccs se, mert akkor mindenki engem szutykozna...

Javasolnám a Július-t, amikor nagyon nincsenek mérközések.

...ööö..., hol is van a "kis falucska"?:)

Sziasztok!

Én konkrétan Szabolcsveresmartot említettem. Kisvárdától kb.10-15 km-re van. Ott faházban a szállás megoldható és szerintem nem egy eget rengető összeget kellene érte fizetni. Ha kell természetesen megérdeklődöm. Ott biztosan senkit nem zavarnánk, ha egy kicsit belemegyünk az éjszakába. Víztározó, Tisza-part, Kisvárdán termál vízes fürdő, mint napközbeni lehetőség. Hagyományosan július második hétvégéjén van például egy országos kispályás labdarúgó torna Kisvárdán "Kisvárdai focinyár" elnevezéssel. Ha pl. akkora beszélnénk meg az időpontot akkor a fórum akár be is nevezhetne egy csapatot, mert olvasgatom, hogy sokan játszanak a fórumtagok közül. Ez is egy jó buli szokott lenni.

Kicsit megfeneklett itt a mutatvány! Én mindenesetre ráérdeklődtem a szálláslehetőségre.

Tehát: panzió jellegü faépítményről van szó. Kétágyas szoba 5.000 FT, két pótágy még tehető bele, ágyanként 1.500 FT. A szobák zuhanyzóval felszerelve.

Ha komolyan gondoljuk a találkozót és esetleg ez lenne a helyszín, akkor azért jó lenne mozgolódni, hogy időben tudjak intézkedni a szállás miatt.
Ha az időpont is mondjuk az általam említett július második hétvégéje lenne, akkor nem lenne butaság benevezni arra a kispályás tornára amit említettem. Olvastam, hogy sokan szeretnek játszani, egy ötletnek ez is megteszi. Én vállalom a csapatvezetői teendők ellátását és ha (adja a jó Isten!) nyerek a pókeren fedezem a nevezési díjat.


Hello!

Nekem minden tetszik, amit Várda mond, az időpont is lehet, de még nem tudom, lesz-e akkor valami! Ha nem, én megyek!

Szabolcs megye és a Tisza-part jó ötlet és kiváló hely. Én is hazabeszélek most :) Az egyéb költségek kérdésesek ,utazás, kaja stb., hogy lenne megoldva.

Idézetet írta: szigo Dátum március 27, 2009, 12:37:16
Várda, te felvetetted helylehetőségként azt a ... falucskát tőletek nem messze. Persze nem az ország közepe, de szerintem egy helynek megteszi, ha nincs jobb ötlet. Meg kellene érdeklődni a pontos adatokat ezzel kapcsolatban, mennyibe kerül, stb.

Időpontot még nem tudok, nekem hogyan lehetne jó, alkalmazkodom a többiekhez. Lehetőleg ne legyen Barcelona-meccs, mert hallgathatnánk TiB áradozását. Sőt Inter meccs se, mert akkor mindenki engem szutykozna...

;D

Engem baszogattál, h milyen "érzékeny" lelkű vagyok, ahhoz képest azóta is a vitánkat emlegeted, ennyire mély sebeket hagyott benned?!
Szánalmas h mindenki lehurrogott anno, mert nekem kb. 5 hozzászólásom volt és újjonc vagyok, te pedig, a "nagy" öreg. Pedig igazam volt akkor is, mint mindig! 8)

Idézetet írta: paretamas Dátum április 01, 2009, 20:01:36
Engem baszogattál, h milyen "érzékeny" lelkű vagyok, ahhoz képest azóta is a vitánkat emlegeted, ennyire mély sebeket hagyott benned?!

Ezt most muszáj itt folytatni? Ne egymást piszkáljátok a csapatok miatt.

Nekem megfelelne a dátum, jul.15 és aug15 között nem nagyon jó nekem. De akkor most itt megfeneklett a dolog? vagy még komolyan gondoljátok?

Nem tudom? Senki nem ír semmi konkrétumot. Pedig ezt csak úgy lehetne közös nevezőre hozni, ha mindenki leírná mi az elképzelése.

Pl.: Engem érdekelne a találkozó. Időpont ettől-eddig. Helyszín Kukutyinfalva füstös kiskocsmája. stb.stb.

Én már az elején is írtam, hogy maximálisan alkalmazkodom a többség akaratához. De egyenlőre nincs mihez alkalmazkodni..........

Nekem jó a Szabolcsveresmart helyszínnek, július második hétvégéje. Úgy látszik azonban, nem sok embert érdekel a dolog.

Talán célszerű lenne itt jelezni annak, akit egyáltalán annyira érdekel, hogy gondolkodik az eljövetelen.