Sportfogadás.org Fórumtalálkozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Engem érdekel a dolog. A helyszín Szabolcsveresmart és az időpont (2. hétvégéje) is megfelel.
Részemről oké.

Idézetet írta: szigo Dátum április 08, 2009, 07:57:02
Nekem jó a Szabolcsveresmart helyszínnek, július második hétvégéje. Úgy látszik azonban, nem sok embert érdekel a dolog.

Talán célszerű lenne itt jelezni annak, akit egyáltalán annyira érdekel, hogy gondolkodik az eljövetelen.

Engem is érdekel. Többiek? adminok valami észrevétel?

Természetesen minket is érdekel és úgy néz ki megfelel az időpont. A helyszin nekünk mindegy, úgyis utazni kell.

Eddig:

1. Várda64
2. szigo
3. mannelig
4. ab_aevo
5. Milan
6. vmlinuz

Nem sok... Legyünk már 20-an!

Idézetet írta: szigo Dátum április 08, 2009, 13:55:00
Eddig:

1. Várda64
2. szigo
3. mannelig
4. ab_aevo
5. Milan
6. vmlinuz

Nem sok... Legyünk már 20-an!

még 14 cigányprosti :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 08, 2009, 14:01:33
Idézetet írta: szigo Dátum április 08, 2009, 13:55:00
Eddig:

1. Várda64
2. szigo
3. mannelig
4. ab_aevo
5. Milan
6. vmlinuz

Nem sok... Legyünk már 20-an!

még 14 cigányprosti :D

És ők lesznek a cserék a focicsapatban? ;D
Vagy akkor sztrip-pokert kell majd játszanunk, bár akkor nem heads-up-olok Várdával... ;D

Idézetet írta: szigo Dátum április 08, 2009, 14:14:57
Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 08, 2009, 14:01:33
Idézetet írta: szigo Dátum április 08, 2009, 13:55:00
Eddig:

1. Várda64
2. szigo
3. mannelig
4. ab_aevo
5. Milan
6. vmlinuz

Nem sok... Legyünk már 20-an!

még 14 cigányprosti :D

És ők lesznek a cserék a focicsapatban? ;D
Vagy akkor sztrip-pokert kell majd játszanunk, bár akkor nem heads-up-olok Várdával... ;D

A futtatott lányaimat ne bántsátok! Miből fedezném a pókert meg a sportfogadást ha ők nem lennének?  :2funny: :2funny: :2funny: Ki bírja ezt a sok meglepetést anyagilag? A lemákolt ász párokról már nem is szólva!  :2funny: :2funny: :2funny:

Na de félre a tréfával, úgy látom alakul a csapat. Ennek örülök. Szerintem Csöpi és golyóálló is csatlakozik, mivel Ők itt laknak a közelben és kutya kötelességük megjelenni, mert én ajánlottam nekik a fórumot. Ha nem, máris töröltetem a regisztrációjukat.  :2funny: :2funny: :2funny:

A focit, mint egy lehetőséget vetettem fel. Nyugodtan lehet másban is gondolkodni, ha van jobb ötlet. Továbbra is áll az ajánlatom: ha addig nyerek egy tornát a nevezést én fedezem! Igaz már egy jó fizetős hely is elég az SBK-n megmaradt tízezremhez.

Sziasztok!

Engem is érdekelne a fórumtalálkozó! A foci meg különösképpen, ha még beférek  ;) Helyszínnek én mondjuk eltudnám képzelni akár valamelyik Balaton parti várost/falut is. De ezzel most nem Várda64 öteltét akarom megvétózni. Természetesn alkalmazkodok én is a többséghez.  :ok:

Szerintem engem is érdekelni fog csak még nem tudom mikor hogyan mit ;D ;D
szóval egy kérdőjel a nevem mellé mehet :)
én azt hoznám fel hogy amit mondtok van akinek nagyon messze van.
pl nekem mint tolna megyei , vagy aki mondjuk aki a szlovákoktól vagy a vajdaságból vagy máshonnan jön annak is messze van


Durva, eddig észre se vettem hogy van ilyen topic. Én is simán mennék, időpontot kellene véglegesíteni.

Na akkor eddig így nézne ki:

1. Várda64
2. szigo
3. mannelig
4. ab_aevo
5. Milan
6. vmlinuz
7. barnagab  (Balaton partot favorizálja)
8. vandalmen (Balaton partot favorizálja)
9. Sacreston (Balaton partot favorizálja)
10. TiB86

Meg a szokásos 10 cigányprosti, amiből legalább a fele 14 év alatti, mert arra biztosan kapunk kedvezményt!  ;D

utána néztem egy kicsit a balatonnak
http://www.balatonra.hu/?page=szallasok&op=mutat&id=99#kapcsolatfelvetel
a ház napra 30e és 12 személyes azaz 2500ft/nap/fő (plusz pótágyazható meg lehetne vinni biztos sátrat vagy valamit ;D ;D)
ez egy példa hogy ilyet is lehetne csinálni, persze ez se az ország közepén van hanem a balaton végében

Idézetet írta: vandalmen Dátum április 14, 2009, 18:40:12
utána néztem egy kicsit a balatonnak
http://www.balatonra.hu/?page=szallasok&op=mutat&id=99#kapcsolatfelvetel
a ház napra 30e és 12 személyes azaz 2500ft/nap/fő (plusz pótágyazható meg lehetne vinni biztos sátrat vagy valamit ;D ;D)
ez egy példa hogy ilyet is lehetne csinálni, persze ez se az ország közepén van hanem a balaton végében


Nekem ez az ötlet is tetszik!  :ok:

Valamit találjunk ki, mert Várdát le akarom nyomni pókerben, szigot bármiben, Milant meg akarom győzni hogy váltson kedvenc csapatot.