Sportfogadás.org Fórumtalálkozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem mindegy a helyszín, csak legyen akkor valami. Mondjuk elég gyér az érdeklődés!

TiB szerintem még lufifújásban sem tudna legyőzni, nemhogy valami komoly dologban (pl. poker, sportfogadás, csocsó).

Egyszer a Balaton-parton volt egy olyan versenysorozat, amit a Balaton szelet szponzorált. Volt ott vizifoci, röpi, kosár, meg egy olyan játék, aminek a lényege az volt, ki tud gyorsabban megenni egy Balaton-szeletet. Még azt is én nyertem... ;D

hát igen elég gyér az érdeklődés 1-2 személy azért még jöhetne:)

szigo gratulálok neked:):D:D

Halihó Sporttársak!

Természetesen nem szeretném erőltetni a dolgot, de ha komolyan gondoljuk a találkozót, akkor lassan jó lenne konkretizálni úgy az időpontot, mint a helyszínt. Mint mondtam számomra a Balaton part is megfelelő hely, tartalommal úgyis megtudjuk tölteni az együtt töltött napokat, efelől nincs kétségem. Csak azért szólok, hogy lassan mozgolódni kéne, hogy mindenki úgy tudja alakítani a nyári programját, hogyha szándékában van eljönni, akkor tudjon mihez alkalmazkodni. Nos. Hogy gondoljátok?

No akkor én is csatlakoznék a jelentkezők listájára.
Nekem mindegy hol,mikor  milyen program.
Egyébként az lenne a legegyszerübb,ha a főszervező pl. milan .....Két helyszines programot összeállítana és szavazással eldöntenénk mi legyen a végső "állomás"...
Jó volna ha össze jönne a dolog,akár 10 fővel is.
   ;)

Idézetet írta: pikado Dátum május 12, 2009, 08:05:09
No akkor én is csatlakoznék a jelentkezők listájára.
Nekem mindegy hol,mikor  milyen program.
Egyébként az lenne a legegyszerübb,ha a főszervező pl. milan .....Két helyszines programot összeállítana és szavazással eldöntenénk mi legyen a végső "állomás"...
Jó volna ha össze jönne a dolog,akár 10 fővel is.
   ;)

Az elkövetkezendő napokban összeállitok két ajánlatot, hogy lehessen választani.


Idézetet írta: Milan Dátum május 12, 2009, 08:25:30
Idézetet írta: pikado Dátum május 12, 2009, 08:05:09
No akkor én is csatlakoznék a jelentkezők listájára.
Nekem mindegy hol,mikor  milyen program.
Egyébként az lenne a legegyszerübb,ha a főszervező pl. milan .....Két helyszines programot összeállítana és szavazással eldöntenénk mi legyen a végső "állomás"...
Jó volna ha össze jönne a dolog,akár 10 fővel is.
   ;)

Az elkövetkezendő napokban összeállitok két ajánlatot, hogy lehessen választani.
..

Hát ez az elkövetkezendő napok nehogy éppen  karácsony és újév közzé essen..      ;)     :fumator:   

Idézetet írta: pikado Dátum május 23, 2009, 23:36:10
Idézetet írta: Milan Dátum május 12, 2009, 08:25:30
Idézetet írta: pikado Dátum május 12, 2009, 08:05:09
No akkor én is csatlakoznék a jelentkezők listájára.
Nekem mindegy hol,mikor  milyen program.
Egyébként az lenne a legegyszerübb,ha a főszervező pl. milan .....Két helyszines programot összeállítana és szavazással eldöntenénk mi legyen a végső "állomás"...
Jó volna ha össze jönne a dolog,akár 10 fővel is.
   ;)

Az elkövetkezendő napokban összeállitok két ajánlatot, hogy lehessen választani.
..

Hát ez az elkövetkezendő napok nehogy éppen  karácsony és újév közzé essen..      ;)     :fumator:   

Hátha nem... ;D

Nem ígérek semmit, de engem is érdekel a dolog.

Idézetet írta: zgergo Dátum június 09, 2009, 22:10:26
Nem ígérek semmit, de engem is érdekel a dolog.


hat ugy nez ki errol ennyit...

A fórumtalálkával kapcsolatban hamarosan irok egy pár sort...az a hamaros ez a mai hét folyamán lessz.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum június 10, 2009, 18:04:44
A fórumtalálkával kapcsolatban hamarosan irok egy pár sort...az a hamaros ez a mai hét folyamán lessz.  ;)

Nem bántásból, de nincs olyan hogy mai hét.  :angel:

(Csak Kaka miatt kötözködök, hogy tudtátok eladni...)  :angel:

Idézetet írta: TiB86 Dátum június 10, 2009, 18:36:17
Idézetet írta: Milan Dátum június 10, 2009, 18:04:44
A fórumtalálkával kapcsolatban hamarosan irok egy pár sort...az a hamaros ez a mai hét folyamán lessz.  ;)

Nem bántásból, de nincs olyan hogy mai hét.  :angel:

(Csak Kaka miatt kötözködök, hogy tudtátok eladni...)  :angel:

Hoppá...ezt elirtam... ;D

Idézetet írta: Milan Dátum június 10, 2009, 18:04:44
A fórumtalálkával kapcsolatban hamarosan irok egy pár sort...az a hamaros ez a mai hét folyamán lessz.  ;)


:D

Jó nah....most van egy kis időm, igy hát leirom, hogy mi a helyzet...

Sajnos rossz hireim vannak az idei nyári találkozóval kapcsolatban. Nagyon jó lett volna megszervezni, de úgy nézz ki, hogy sajnos ez most nem fog összejönni.

Viszont van egy jó hirem is számotokra: Szeptember 11-től 13-ig vmlinuz-al egy konferencián veszünk majd részt melyett Budapesten rendeznek, s úgy gondoltuk, hogy az egy jó alkalom lenne, hogy találkozunk, ha nem másra, de legalább egy sörözésre.

Körülnézzünk a neten, lehetséges, hogy találunk még egy jó helyett Budapest környékén, ahova elmehetnénk 2-3 napra.

Egy dolog biztos, szeptemberben ha minden igaz akkor még lessznek meglepetések...kiagyaltunk valamit vmlinuzzal, de erről egyelőre egy szót sem szólok...