Tippek, tipp oldalak (konkrét tétekkel és tippekkel)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: serpet Dátum április 18, 2009, 14:04:51
A BetaHOLICS-ra nem tudok rámenni, tegnap óta semmi, bezártak a nagy bukta miatt ?  :)
Remélem nem utólag raknak ki jó tippeket !!!!  :heul_125:
A  BetaHOLICS az bejön valakinek ?

Nekem se jön be, lehet túlfogadták magukat a fiúk.

Ennek a két oldalnak a hétvégi teljesítményét összegeztem: péntek + szombat + vasárnap

BetaHolics : Sajnos eltűntek, remélem nem jönnek vissza úgy hogy utólag beírják a tippeket. Péntek óta nem tudom megnézni az oldalukat. :heul_125: (ezt a Károly felé sportbefektető és SBK-s oldalon láttam, de ezek eltűntek, szerencsére)
(http://www.betaholics.com/all.asp?catid=20&catco=0:noway:

MasterOfTheOdds : befektetett pénz : 130 Kivett pénz : 145.42  Haszon 15.42  (Haszon Százalékos értéke : 11.86 %)
Ez azért pozitív és nem olyan rossz . (http://www.masteroftheodds.com/:ok:


Sikerült nekem is pozitívan zárni, a múlt hétvégi bukta óta ez rám is fért.  :)

A Betaholics az visszajött, szerencsére amíg nem lehetett őket nézni nem raktak ki kacsa tippeket. Mondjuk várhattak volna ezt a hétvégét is csúnyán bebukták:


Betaholics : befektetett pénz : 620  Kivett pénz : 446  Haszon -174  (Haszon Százalékos értéke : - 28 %)  :noway:

A Master az nagyon jó hétvégét zárt :

MasterOfTheOdds : befektetett pénz : 85 Kivett pénz : 147  Haszon 62  (Haszon Százalékos értéke : 73 %)   :ok:

Eddig vastagon ez a legjobb hétvége, amit kiszámoltam, mármint a Master-nek. A Betás tippeket ne játszottam a másikból igen sikerült pozitívan zárnom nekem is  :great: :great:

Sziasztok! Meglehetősen kezdőnek érzem magam a témában! Annyit áruljatok el hogy a Master of the odds programban hol mutatja meg a tippeket, illetve hogy mire érdemes tétet rakni? Köszi előre is


Idézetet írta: Gork Dátum május 11, 2009, 12:34:35
Sziasztok! Meglehetősen kezdőnek érzem magam a témában! Annyit áruljatok el hogy a Master of the odds programban hol mutatja meg a tippeket, illetve hogy mire érdemes tétet rakni? Köszi előre is

Kattints a "Picks" - re

A Betaholics ellen érdemes játszani úgy nézem, ebbe a hétvégébe is csúnyán belenéztek, mint Kokó Csákónba.


Betaholics : befektetett pénz : 705  Kivett pénz : 500  Haszon -205  (Haszon Százalékos értéke : - 29 %)   :noway:

A Master az jó hétvégét zárt :

MasterOfTheOdds : befektetett pénz : 60 Kivett pénz : 83.4  Haszon 23.4  (Haszon Százalékos értéke : 39 %)    :ok:

Nekem is jól ment, mármint a kosárra dobás, meg a kólázás :)

Kösz az oldalakat, még nem volt időm megnézni, de majd lesz remélem.

Idézetet írta: Gork Dátum május 11, 2009, 12:34:35
Sziasztok! Meglehetősen kezdőnek érzem magam a témában! Annyit áruljatok el hogy a Master of the odds programban hol mutatja meg a tippeket, illetve hogy mire érdemes tétet rakni? Köszi előre is

Tétet csak arra rakjál amíről meg vagy győződve , hogy bejön és is csak arra rakok. Megnézem ezeknek a tippoldalaknak a tippjeit és eldöntöm mire rakok, nem mindegyikre, és másra, is nem csak arra amire tippelnek.

A Betholics-osok tippjeit mostanában hagyagolom, elég szép vastag piros soruk van jobb oldalt  :D

BETAHOLICS
http://www.betaholics.com

Egy tippjük volt augusztusban az is bukta, úgy hogy itt heti összesítést nem csinálok.

MasterOfTheOdds
http://www.masteroftheodds.com/

Itt sem csinálok heti összesítést, nekik az augusztust az könnyű kiszámolni mert ki van írva
Befektetett pénz : 60 Kivett pénz : 91.80  Haszon 31.80  (Haszon Százalékos értéke : 53 %)
Tipp jó: 9 Tipp rossz : 3 (75 %)
Combo jó: 4 COmbo rossz: 2 (67 %)

Ez elég jó !!!
És kiadták a magyar nyelvű változatot is, már használom is nem rossz !!!

Ha valaki talált még tippoldalt ahol kiírják előre hogy mit tippelnek és mennyit raknák rá az kérem írja ide.
Kösz

Hello!
Tudnál segíteni abban,hogy az aktiváló kódot hogyan tudom meg?

Az aktivációnál kigenerálja neked a  request code-t amit el kell küldened az [email protected] e-mailben és válaszemailban kapod meg az aktiváló kódot, amit bemásolsz az activation code-hoz, és már működik is.


A masteroftheodds beindult mostanába. Elég jó tippeket adnak, de még negatívba vannak éves szinten. Viszont az utolsó hónapjuk az nagyon jó. Mást oldalt én sem találtam.

Masteroftheodds-os tippek annyira nem jók sztem, használtam egy ideig a progit és nem csalódtam benne nagyot, igaz, néha ad nagyon falsch dolgokat, de ezért vagyunk mi fogadók, hogy ezekt kiszűrjük. Amúgy nem rossz progi, ha másért nem az adatbázisáért érdemes használni :)