Fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha segíteni akartok, írjátok le pár mondatban, hogy miért!
Ha ti már nem játszotok az adott irodánál, akkor nincs veszteni valótok, ha esetleg mégis, akkor meg a probléma megoldásán még akár segíthet is, ha nyilvánosságot kap.

Úgy látom lasan az összes iroda fekete listás lesz, nagyjából olyan indokok miatt, hogy nem írtak jóvá 5 € bónuszt, vagy 3 ingyenpörgetést, vagy nem érkezett meg a kifizetés másnap reggelre, vagy hogy a magyar ügyfélszolgálatosok milyen hülyék. Ettől szerintem azért komolyabb indokok kellenének.
Nekem az ügyfélszolgálatosok (magyarok) eddig minden problémámat megoldották, azaz értemesen reagáltak rá. Ha igazam volt elnézést kértek, ha nem akkor bemásolták a T&C megfelelő részét és egy-két mondattal el is magyarázták. Igaz hülyeségekkel nem is fordultam hozzájuk, mint például, hogy miért korlátoztak stb. Az Összes irodának benne van a T&C-ben hogy indoklás nélkül korlátozhatják a számlát, módosíthatják a hibás oddsot stb. Az ilyenekkel nem szegnek szabályokat, csak a fogadó számára kellemetlen. Ilyenkor át kell menni egy másik irodához, vagy más nevében nyitni egy másik számlát (általános iskola 5. osztály). Aki nem tud egy másik ip-t csinálni magának annak nem sok keresnivalója van az online sportfogadás világában.
Sajnos egyre kevesebb az értelmes hozzászólás. Leginkább a fent említett ügyfélszolgálatosokról az 5 €-s bónuszokrók és a "10 ingyenpörgetésből 5 € csináltam"-ról szól.
Ide információért, tippekért járt, jár az ember, ami mára egyre kevesebb.

Idézetet írta: ede Dátum december 14, 2017, 19:44:00
Úgy látom lasan az összes iroda fekete listás lesz, nagyjából olyan indokok miatt, hogy nem írtak jóvá 5 € bónuszt, vagy 3 ingyenpörgetést, vagy nem érkezett meg a kifizetés másnap reggelre, vagy hogy a magyar ügyfélszolgálatosok milyen hülyék. Ettől szerintem azért komolyabb indokok kellenének.
Nekem az ügyfélszolgálatosok (magyarok) eddig minden problémámat megoldották, azaz értemesen reagáltak rá. Ha igazam volt elnézést kértek, ha nem akkor bemásolták a T&C megfelelő részét és egy-két mondattal el is magyarázták. Igaz hülyeségekkel nem is fordultam hozzájuk, mint például, hogy miért korlátoztak stb. Az Összes irodának benne van a T&C-ben hogy indoklás nélkül korlátozhatják a számlát, módosíthatják a hibás oddsot stb. Az ilyenekkel nem szegnek szabályokat, csak a fogadó számára kellemetlen. Ilyenkor át kell menni egy másik irodához, vagy más nevében nyitni egy másik számlát (általános iskola 5. osztály). Aki nem tud egy másik ip-t csinálni magának annak nem sok keresnivalója van az online sportfogadás világában.
Sajnos egyre kevesebb az értelmes hozzászólás. Leginkább a fent említett ügyfélszolgálatosokról az 5 €-s bónuszokrók és a "10 ingyenpörgetésből 5 € csináltam"-ról szól.
Ide információért, tippekért járt, jár az ember, ami mára egyre kevesebb.

Az az iroda kerülhet jogosan fekete listára, amely visszaél az általad is említett indoklás nélküli tiltással vagy láthatóan mindent elkövet, hogy ne vagy csak nagyon lassan fizessen ki.
Az persze egy enyhébb verzió, mikor bónuszokat nem akarnak valami miatt jóváírni, de valahol az a "megszolgált" bónusz is már a játékos pénze.

Idézetet írta: ede Dátum december 14, 2017, 19:44:00
Úgy látom lasan az összes iroda fekete listás lesz, nagyjából olyan indokok miatt, hogy nem írtak jóvá 5 € bónuszt, vagy 3 ingyenpörgetést, vagy nem érkezett meg a kifizetés másnap reggelre, vagy hogy a magyar ügyfélszolgálatosok milyen hülyék. Ettől szerintem azért komolyabb indokok kellenének.
Nekem az ügyfélszolgálatosok (magyarok) eddig minden problémámat megoldották, azaz értemesen reagáltak rá. Ha igazam volt elnézést kértek, ha nem akkor bemásolták a T&C megfelelő részét és egy-két mondattal el is magyarázták. Igaz hülyeségekkel nem is fordultam hozzájuk, mint például, hogy miért korlátoztak stb. Az Összes irodának benne van a T&C-ben hogy indoklás nélkül korlátozhatják a számlát, módosíthatják a hibás oddsot stb. Az ilyenekkel nem szegnek szabályokat, csak a fogadó számára kellemetlen. Ilyenkor át kell menni egy másik irodához, vagy más nevében nyitni egy másik számlát (általános iskola 5. osztály). Aki nem tud egy másik ip-t csinálni magának annak nem sok keresnivalója van az online sportfogadás világában.
Sajnos egyre kevesebb az értelmes hozzászólás. Leginkább a fent említett ügyfélszolgálatosokról az 5 €-s bónuszokrók és a "10 ingyenpörgetésből 5 € csináltam"-ról szól.
Ide információért, tippekért járt, jár az ember, ami mára egyre kevesebb.

Pontosan ezért fogjuk törölni azon hozzászólásokat, amelyek konkrét információkat nem tartalmaznak.

WINMASTERS!!!

50 Eurot fizettem be 1700 körül zárták számlámat azzal az indokkal hogy megsértettem ÁSZF-et és visszaküldték 50 EUR-t
Mindenki nagyon vigyázzon velük sok pénzt nem érdemes tartani itt mert egy tollvonással áthúzzák, befogom másolni az ügyfélszolgálattal folytatott beszélgetést is, amelyben kiderül hogy nem kell nekik bizonyítani hogy igaz az állításuk valamint kiderül ebből hogy a rokoni kapcsolatot is tiltják...
Egyszerűen egy kisstílű iroda, igazuk volt itt egyeseknek akik korábban írták hogy nem érdemes ide befizetni sajnos nem olvastam...Mindenesetre nem fogom ennyiben hagyni ezt minden sportfogadoi érdekvédelmi szervezetet igénybe fogok venni. és több forumon meg fog jelenni történet...

VIGYÁZZATOK!!!!

Idézetet írta: Inter55 Dátum december 18, 2017, 20:37:54
WINMASTERS!!!

50 Eurot fizettem be 1700 körül zárták számlámat azzal az indokkal hogy megsértettem ÁSZF-et és visszaküldték 50 EUR-t
Mindenki nagyon vigyázzon velük sok pénzt nem érdemes tartani itt mert egy tollvonással áthúzzák, befogom másolni az ügyfélszolgálattal folytatott beszélgetést is, amelyben kiderül hogy nem kell nekik bizonyítani hogy igaz az állításuk valamint kiderül ebből hogy a rokoni kapcsolatot is tiltják...
Egyszerűen egy kisstílű iroda, igazuk volt itt egyeseknek akik korábban írták hogy nem érdemes ide befizetni sajnos nem olvastam...Mindenesetre nem fogom ennyiben hagyni ezt minden sportfogadoi érdekvédelmi szervezetet igénybe fogok venni. és több forumon meg fog jelenni történet...

VIGYÁZZATOK!!!!

Hali, mi lett végül?

#96 október 16, 2018, 08:53:11, Greipel
Úgy néz ki, a Betzest benyelte 35€-mat. Tegnap este fizettem volna be kártyáról, azonnal meg kellett volna érkeznie, de még mindig semmi. Eközben a bankszámlámról persze levonták a pénzt. Aki jót akar, ne nézzen még a közelébe sem ezeknek, bármekkora no wagering ingyen pörgetés mennyiséget is ígérnek emailben...

Utánaolvasva, más is járt már így.

Megint kénytelen voltam befizetni ezekhez, mert van beragadt pénzem. Persze se Skrillt, se Netellert nem tudtam használni, mert mindkettő elutasítja a Mastercardot, így a Betzestre azzal voltam kénytelen. Ugyanaz történt...

A legutóbbi befizetésemet manuálisan írták jóvá vagy 5 nappal később, mert a kártyás valahol elakadt...

Természetesen kifizetni sem tudnak, mert hivatalosan a rendszerük szerint semmivel sem fizettem be. Számlára tudnának, de ahhoz minimum 100 euró kell.

Pontosan egy hete sikerült végre Skrillre kifizetést kérnem és még mindig semmi. Mindenem hitelesítve van már, szóval ebben nem lehet hiba. Vajon mi tart nekik ennyi ideig, amit más irodák órákon belül le tudnak rendezni?....

Az ingyen pöris emailes promóik mondjuk jók, mert nem kell forgatni a nyereményt, de ilyen áron...

Ki is tiltották a magyarokat, többé már nem kell vesződni velük.  :cya:


A 18bet is ide sorolható. Olvassátok el a bejegyzésemet.

Bet365 nyomorult csaló szemét oldal! össze-vissza írkálják az eredményeket! egy csaló geci oldal!

Idézetet írta: czgabor1981 Dátum december 27, 2019, 21:34:52
Bet365 nyomorult csaló szemét oldal! össze-vissza írkálják az eredményeket! egy csaló geci oldal!

Több forrásból kell követni az eredményeket és nem egyetlen irodára hagyatkozni.
Egyrészt ők nem vállalnak érte felelősséget, másrészt nem is abban érdekeltek, hogy téged segítsenek.

Más megközelítésben:
ha hibás volt az eredményközlés, akkor szerinted korrekt lenne, ha kifizetnék a nyereményeket úgy, hogy valójában meg sem történt, amire fogadtál?

Sziasztok! 1XBET nyilvanos csalnak és atberik az embert,amikor meg koveteled hogy javitsak ki a hibajukat meg van kepuk azt mondani hogy ne fenyegetozz.
A sztori a kovetkezo "Fifa 20 Bundesliga e sport"
A Leipzig Hamburg meccs 1-2 lett en 2.5 fole raktam de ok 1-1 et irtak be es buktam a penzem ,magyarul atvertek csaltak.