Fekete lista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Ötödik éve sportfogadok, de ilyennel mint ezen a héten még nem találkoztam.
Hétfőn és kedden is vettem VOLNA fel pénzt a winmastersnél, a hétfői kifizetésnek már max kedden látszania kellett volna a tranzakciós történetben, de nem látszódott.
Sem a hétfőinek sem a keddinek nem volt nyoma, ma írtam nekik, technikai problémáik vannak, elnézést kérnek a kellemetlenségért...

Rossz érzésem van, már volt kifizetés, de ez most nem tetszik...

Szia! Kifizettek végülis a winmasternél?

Idézetet írta: Fogadó1 Dátum február 25, 2015, 20:00:03
Sziasztok! Ötödik éve sportfogadok, de ilyennel mint ezen a héten még nem találkoztam.
Hétfőn és kedden is vettem VOLNA fel pénzt a winmastersnél, a hétfői kifizetésnek már max kedden látszania kellett volna a tranzakciós történetben, de nem látszódott.
Sem a hétfőinek sem a keddinek nem volt nyoma, ma írtam nekik, technikai problémáik vannak, elnézést kérnek a kellemetlenségért...

Rossz érzésem van, már volt kifizetés, de ez most nem tetszik...

Szia! Én vasárnap este kértem kifizetést, 120ezret és pénteken délután érkezett meg. (Igaz a kedd most ünnep volt.) Nem a leggyorsabbak.

1xbet-re senki ne fizessen be, maximum 1 eurót, ha streameket akar nézni.

Az iroda topicjában már leírtam az okokat.

Sziasztok!

Emlékesztek még a Fortuna Win-re. Évekkel ezelőtt kivonultak a piacról, nekem maradt benn talán 5000 Ft-om. Azt gondoltam, hogy bottal üthetem a nyomát, be se tudok lépni az oldalra stb.....
Kaptam egy angol nyelvű levelet most (kb 3 évvel ezelőtt tűnhettek el), hogy kifizetnek!!!!

B E S Z A R O K   N E K I K ! ! !

Idézetet írta: Sound Dátum augusztus 07, 2016, 18:30:31
Sziasztok!

Emlékesztek még a Fortuna Win-re. Évekkel ezelőtt kivonultak a piacról, nekem maradt benn talán 5000 Ft-om. Azt gondoltam, hogy bottal üthetem a nyomát, be se tudok lépni az oldalra stb.....
Kaptam egy angol nyelvű levelet most (kb 3 évvel ezelőtt tűnhettek el), hogy kifizetnek!!!!

B E S Z A R O K   N E K I K ! ! !

Nem igazán évekkel ezelőtt,hanem tavaly május 1-én.  ;)

Hi,

Építget (vagy rombol) valaki a Betcity-nél?
Sehol semmi infót nem találtam róluk. Vagy lámáztam?

thx

Idézetet írta: action9 Dátum szeptember 24, 2017, 16:53:06
Hi,

Építget (vagy rombol) valaki a Betcity-nél?
Sehol semmi infót nem találtam róluk. Vagy lámáztam?

thx
Befizettem 100$-t 6 fogadás (kerekszám, 5, 6, 7$)  után korlát 0,01-re.

A néhány megrakott meccs lement, így a kértem kifizetést (112$), cca. 12 óra múlva mindenféle azonosítás nélkül kifizetettek.

Sziasztok, egy ideje már érik, mostmár szerintem itt a helye:

Betclic

Bár általában nem nagy a választék élő fogadásban, illetve bizonyos fogadásokra szinte lehetetlen élőben tenni, eddig nagyobb problémám nem volt velük. A be és kifizetés is gördülékenyen ment. A kifizetések szinte azonnal teljesültek Skrill-re és Neteller-re illetve a limitek is alacsonyak (1000Ft).
Viszont, nemrég kezdtem megfigyelni hogy az eredményeket gyakran megtévesztően, késve frissítik (a szorzókat pedig nem), illetve kosárlabdánál van hogy teljesen rossz eredményt jeleznek. A másik hogy amint rákattintok egy fogadásra, annak azonnal megváltozik a szorzója, vagy felfüggesztik addig hogy lehetetlen legyen megrakni. A support szinte teljesen megszűnt, a chat szinte soha nem elérhető, e-mailben keresztül kb 24óra alatt válaszolnak. A kifizetés sem gördülékeny már, volt hogy 24óra volt, volt hogy inkább visszaküldték a számlámra, illetve lassan már csak akkor kapom meg ha írok egy e-mailt. Amire egyre cifrább válaszokat szoktak küldeni (beragadt a kifizetés, visszautalják a számlámra mert valami nem jó, technikai probléma, túl alacsony a kifizetés összege(akkor miért engedi...) stb... Illetve a póker részéről is tudnék egy regényt írni sajnos (Nuts-nál lefagyó lobby, nem egyszer)
Lehet csak nálam tapasztalhatóak ezek a problémák, de gyanús hogy az utolsókat rúgja lassan. Óvatosan

A tipbet se szó se beszéd kitíltotta a magyarokat, még egy e-mailra sem futotta tőlük.  >:(

Idézetet írta: euro1000 Dátum november 27, 2017, 16:47:23
A tipbet se szó se beszéd kitíltotta a magyarokat, még egy e-mailra sem futotta tőlük.  >:(

Ez az igaz köcsögség!
Mondjuk lehet, hogy túl sokan ráindultak most az ingyen pöris promókra.

Nekem volt náluk 37 eurónyi sportfogadás bónuszuk, amit egy 5 eurós freebetjükből nyertem, de mivel kettes kötésben kellett volna kiforgatni, fél év alatt sem kezdtem bele.
Hát már nem is fogok.   :-X

Idézetet írta: Knapp Dátum november 27, 2017, 18:01:47
Ez az igaz köcsögség!
Mondjuk lehet, hogy túl sokan ráindultak most az ingyen pöris promókra.

Nekem volt náluk 37 eurónyi sportfogadás bónuszuk, amit egy 5 eurós freebetjükből nyertem, de mivel kettes kötésben kellett volna kiforgatni, fél év alatt sem kezdtem bele.
Hát már nem is fogok.   :-X
Igen ez tényleg parasztság!Tegnap még minden rendben volt! :bash:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum november 27, 2017, 18:48:37
  Igen ez tényleg parasztság!Tegnap még minden rendben volt! :bash:

Még mondjuk az is lehet, hogy az utóbbi pár napban a tipbet neve többet forgott a fórumon és az ide járó navos kukkolók (hagy ne használjak más jelzőt) jelezték az irodának, hogy "illegálisan" szolgáltatnak nekünk.  :)

Idézetet írta: lacko23 Dátum december 14, 2017, 06:19:12
winmasters
senki ne fizessen be  :cya:

Engem is érdekel. Mert én abszolút megvagyok velük elégedve, gyorsan lement az azonosítás is, jobban mint a williamhill-nél. Mindig kifizetnek, sosem volt még velük bajom.
Nem tudom mit szúrtál el náluk...