OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Na itt az ideje hogy indítsam a saját naplómat..Ne csak a többieket fikázzam. Előre megjegyzem NYERNI JÖTTEM !! :great:
Hogy miért? Nyerni jó! Általában 1000-10 000 ft közti szelvényeket rakok. Szeelvényenként max 3 meccs. Többet nem érdemes. Hogy miért? Gondolom tudod... Nem szeretem a bundát:D Csak a kenyéren -Tényleg rég ettem már......
Na elég a rizsából! ma még nem nyomok tippeket mert már délután tettem 3 teniszt, még egy kell és winnnnnnnnnnn

Ps. Pókerezni is szoktam , és itt mondom mindenkinek aki a paradise pókeren játszik annak vagy nagyon sok a pénze vagy stupid :D annál nagyobb csaló programot még nem láttam Na de ez magánvélemény...

Ja és még annyit aki nyerni akar látogasson sűrűn

Go Barca, Pistons, Red Wings, A's, Raiders

lol, tetszetős bemutatkozás, kíváncsi vagyok mit nyomsz mára, mert mi is szeretnék egy kis wint.
Paradise-n én mostanában halászok cashen, szal nekem nincs bajom velem.

A go Barca, Pistons, Red Wings sor is tetszetős!

Na itt az ideje hogy játszunk valamit.
1. tipp chelsea-BARCA : vendég de döntetlen nélkül (vagyis x esetén visszadják a lóvét) szeretem ezt a fogadási formát! hogy miért? Azt x mindig benne van. Azt meg nem tudom elképzelni hogy nyerjen a cselszki.
Vagyis ezt tutira mondanám Az odds kb 1.8 körül mozog mindenütt
2. tipp: LA Lakers - Houston sima hazai ezt nem kell részleteznem  :2funny:
(csak hogy dobjon egy 2,00 feletti szorzót)

Na ezt a kettőt bikázom mára kombiba!!! 5 rugóval, azaz 5000 ft-al
A betsson-on nyomom ott elég jó odds okat adnak ált. mindenre( ha jobban megnézed mindig egy kicsit a zswin felett vannak az oddsok)

Ja még annyit, hogy hiába nézitek a többi naplót  :laugh: időpocsékolás...
Ha nyerni akarsz gyere ide, és nézdd meg oakland tippjeit :topbet_125:
és ha van valami megjegyzésed észrevételed nikázd bátran, több szem többet lát
Ja és han valaki aki játszik a 10Betnél dobjon már meg egy e-maillel :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 06, 2009, 16:29:50
2. tipp: LA Lakers - Houston sima hazai ezt nem kell részleteznem  :2funny:
(csak hogy dobjon egy 2,00 feletti szorzót)

Részletezhetnéd, mert nekem nem ennyire egyértelmű a múltkori után a Lakers győzelem  :(   Kíváncsi lennék miért ennyire tuti ez :)

Mai tuti
DETROIT RED WINGS

Na kispöcörők!
Tegnap mondtam hogy nyer a red wings és nyert?  :jump2_125: ...
mint mondtam mindig nyerek

Na a mai tuti!!!
K'lautern - Augsburg H  az odds 1,45 körül mozog.
Mivel mást ma nem érzek, ezért aranyszabály hogy ilyenkor ne tegyen az ember semmit, csak azért hogy fogadjon.
Ezért berántom mellé a Bayern Münchent. Ez holnapi de szerintem jön.
Na ez két meccs és tuti 5 rugóval guritom
Cs :ok: oki

megdobom 1 rugóval a Boston Celtic-et
2,75-ös odds
csak a vicc kedvéért
na meg 5 ropit kombiba a lakers,+5 hendi a bostonra valami 3,4-es  odds ért
ajándék ?!

Na csak azért írok mert van mára egy tuti tipp
A Portsmouth-Sunderland 1-esbe de ugy hogy döntetlenél a pénz visszajár (Betsson)
ajándék lesz!!!
DE a bátrabbak huzhatják sima hazaibe is 2-es odds felett!
Rég volt már ekkora ajándék,(talán a Győr-Viborg vendég 1,95-ért) :megkur: :megkur: :megkur: :megkur:

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 18, 2009, 13:35:29
Na csak azért írok mert van mára egy tuti tipp
A Portsmouth-Sunderland 1-esbe de ugy hogy döntetlenél a pénz visszajár (Betsson)
ajándék lesz!!!
DE a bátrabbak huzhatják sima hazaibe is 2-es odds felett!
Rég volt már ekkora ajándék,(talán a Győr-Viborg vendég 1,95-ért) :megkur: :megkur: :megkur: :megkur:

Und,eddig hol voltál oakland? 8)

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 18, 2009, 13:35:29
Na csak azért írok mert van mára egy tuti tipp
A Portsmouth-Sunderland 1-esbe de ugy hogy döntetlenél a pénz visszajár (Betsson)
ajándék lesz!!!
DE a bátrabbak huzhatják sima hazaibe is 2-es odds felett!
Rég volt már ekkora ajándék,(talán a Győr-Viborg vendég 1,95-ért) :megkur: :megkur: :megkur: :megkur:


Szeva !!

Örülnék ha kicsit jobban belemerülnél h miért is annyira ajándék a Pompey győzelme ! Mert szerintem egyáltalán nem biztos h hazai győzelem lesz (2 kilót toltam fel arra h X lesz)

bye

 :jump2_125:DEnver+6 ajándéééééééééék1.8 1.9 körül

Gratula Oakland, nagyon jól nyomod!!!Kár hogy ilyen hosszú szüneteket tartasz, persze ha csak tényleg a tutikat nyomod továbbra is akkor nem haragszunk ;)

Üdv Újra mindenkinek!!!

Na nézegettem itt az NBA-s oddsokat, és hát van itt egy ami jónak tűnik. Méghozzá a LA Lakers- Denver meccsen a Denver dob 103 pontot.
Denver over 102.5 points 1.90 
Megmondom őszintén szerintem ha a Denver 100 alatt dob semmi esélye a Lakers ellen. A denvernek futni kell, és túl kell dobni Bryantékat. Most néztem az első meccset videóról, és hát nem volt rossz!  :jump2_125:  SŐTTT!!!
Anthony majdnem nyomott egy 38 körüli meccset (és itt megjegyzem ez a 2. meccsen faszán vissza fog ütni, mert Jackson odalöki mellé Arizát...). Na de ami miatt mégis overre rakok, az xfaktor6ember JR! Az első meccsen nagyon halvány volt!!! Most javítani fog, és virít egy 20 pont körüli meccset! Billups is ver majd egy-két triplát a kedvemért. Anthony csak ver vagy 20-25 pontot most is (bár tőle félek) ! A Nene, Martin, Andersen együtt 30 ra jók. A maradék pontokat Carter meg Jones berakja!
Úgyhogy Over 102,5 (EXPEKT)

PS.: Carmelot az expekt 27,5 pontból adja. Szerintem NEM dobja meg!!! ez szinte tuti!!! Tutibb mint az over 102,5
:topbet_125:
Mindenkinek sok szerencsét!!!