OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


hello Oak,
lesz valami hétvégi okosság?
udv
Lali

#3601 november 04, 2017, 10:40:12, oakland23
Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 04, 2017, 09:04:04
hello Oak,
lesz valami hétvégi okosság?
udv
Lali

Így ömlesztve az ötletek:

NBI-re DVTK, Fradi, Vasas és Vidi meccsein sok gólt várok, Hali-Paks meccsen nem hiszem, de ki tudja, szóval 2/5-ben 4.5 overt szerintem húzok, vagy 3/5-ben minden meccsre 3.5 overt, vagy mindkettőt.

Női kézi, Fradi-THC, Fradi 28.5 over @ 1.45
Idegenben 29-ig jutott úgy, hogy a két játékvezető végig drván az FTC ellen fújt, szélről gyenge volt a Fradi, Snelder is hibázgatott, és Kovacsics valamint Pena sem mutatott olyan játékot, mint a Győr ellen, ja, és az első 5-6 percben nem dobott gólt az FTC. Így dobott idegenben 29-et a THC-nek, utolsó 5 meccséből 3-szor is eljutott 37-ig...

női kézi, Vardar-Larvik
itt szerintem lehetnek gólok becsülettel. kicsit ilyen gálaszagú meccset várok, mint ahogy glázott a Vardar a Fradi ellen, vagy ahogy gálázott az FTC a Larvik ellen. Szerintem felpuhult védekezések lesznek és sok gól, a Vardar magához képest egy sokkal gyengébb csapat ellen játszik, így nem nagyon törődik majd a védekezéssel, mert ha tegyük fel kap 30-at, akkor 40-et dob. Az a vicc, hogy a Vardarban meg is van az a 40 gól, miközben pl. ott volt a Vardar-FTC, ahol a Fradi a végén egész szépen kozmetikázott, hisz a Vardar magasról szart a védekezésre, lehozta a kapust is, csak bohóckodott, közben a Fradi azért szépen felhozta magát, és aki csak a végeredményt nézte, még azt is hihette, hogy szoros volt, közben meg egy lófaszt volt szoros.

NFL
Atlanta-Carolina 42.5 pont felett 1.90 körül egész jól néz ki.

szintén NFL
Colts és a Texans meccsén az első támadójáték futás lesz, vagy ahogy a bet365 írja: futam  ;D
A Texans kezdő irányítója kidőlt, így ha a a Texans kezd, akkor csereQB-val szerintem elsőre tuti egy biztonsági futójáték jön, a Coltsnál meg eleve nincs a kezdő QB (Luck), így szerintem ha a Colts kezd, ők is futnak egy biztonságit elsőre. Nem tudom, lehet-e már rá fogadni, de ilyen 1.60 körüli odds, aztán simán value lesz. (tegnap a Bills-Jets meccsen 1.57-ért adták, aztán ott is futás volt az első, a második és még a harmadik play is :D )

szintén NFL
Kansas-Dallas meccsen az over/under line 53.5-ös, ami egy vicc, mert under lesz. Ok, hogy a Kansas és a Dallas is tud TD-ket csinálni, de a KC wc offense a sok futással sok rövid passzal nagyon égeti az órát. A Dallas is tud TD-ket csinálni de egyrészt nem lesz Elliot, a kezdő RB, így nem lesz olajozott a támadójáték. Közben a futást nem fogja feladni a Dallas, mert a fal adott, és amúgy jó, de ha nem Elliot fut, akkor az minőségben visszaesés.
Nem lesz ott 54 pont, 44 sem nagyon. Eleve jó a KC védelme, nagyon elkúrt over/under line. De ez csak egy vélemény, és az enyém  :)

Kézi BL
Veszprém-Aalborg
Veszprém eljut 30 gólig 1.55
Gyorsabban játszik a Veszprém, a csoport leggyengébb csapata ellen hazai pályán 30-ig illene eljutni. Lékaiék élvezik majd a kézit, és jól megszórják a dánokat.

Spanyol foci
Alavés-Espanyol meccsen az 1.5 over is 1.50-el fizet, be kell húzni, mese nincs. Két gólt még véletlenül is lehet lőni, egyébként pedig az Alavésnek mennie kell előre, az Espanyolnak meg fekszik majd, ha az Alavés kinyílik és kockáztat. Egyébként az Alavést kétszer láttam idén, mindkét alkalommal kurva gyenge volt. Szóval én azon meccsek alapján csak az Espanyoltól várok legalább kettőt. Egyébként viccet félre téve, szerintem ez jó meccs lesz, annak ellenére, hogy így elsőre nem tűnik jónak.

Barca-Sevilla meccsen a mindkét csapat lő gólt opciót húzom, 1.70 körül fizetett tegnap. A statisztika tökre ellent mond a tippnek, de egy gól van a Sevillában is. Remélem Muriel kezd, és mivel a BL-meccsen Ben Yedder kezdett tán, így erre van is sansz. Murielnek rendre sok helyzete van, más kértdés, hogy rendre elkúr mindent. De az nonszensz, hogy 10 meccs alatt csak hármat kapott a Barca Umtitivel meg Piquevel...

(Egyébként egyszer csak a semmiből jön a Barca zakója, amikor semmi jel sem utal rá. Márpedig most semmi jel sem utal arra, hogy a Barca kikaphat, ergo kikaphat (12.00)).

Így hirtelen ezek vannak meg ötlet szinten hétvégére.

illetve még UFC, szerintem a Bisping-St Pierre meccs nem megy végig. Nálam Bisping nyer, KO, TKO, diszkvali vagy feladás, ami 3.75, de maradok annál, hogy nem megy végig. Ha nem megy végig, az is 2.20-as odds, én nem hiszem, hogy 5*5 percig kihúzzák. De ugyanígy a Jedrzejczyk-Namajunas meccs sem megy végig. Szerintem Joanna talán két menetet ad a közönségnek, aztán a 3.ban kivégzi. Namajunasnak már a mozgása is aggodalomra ad okot, volt ilyen bemutató edzés féleség, amit néztem, hát Joannát látva az sem lepne meg, ha az első menet sem menne végig.

elő, épp most van félidő
M. Victory - WSW
ausztrál foci, de nem a tojáslabdás

Szóval félidőben 0-1, de a hazai csapatnál már volt kiállítás, és további 4 játékosnak van sárgája hazai oldalon, tehát sanszos, hogy lesz ott még egy piros is akár
De így is emberelőnyben a WSW, és 0-1 az állás

A WSW góljai 1.5 felett 1.44-el fizet, a kiállítás után már volt a WSW-nek büntetője, de kimaradt. Szerintem egy vendég gól még tuti lesz, de inkább kettő, ami már 3.25...
Vendégeknél játszik Oriol Riera, egész jó kis támadó volt az Osasunában szerintem egyet még magára vállal.
Meglátjuk.

ill még 1-3 a szögletarány, a WSW jut el először 7 szögletig most 2.50-en van kinn, az is vállalható szerintem

érdekesség:

kerestem ma tippet a maradj talponba, aztán láttam egy női máltai bajnokit:
Mosta-Birkirkara

Nos, a Birkirkara cserekapusa frankón 56 éves  :) A kezdő hálóőr huszonakárhány éves, viszont az 56 éves Dimech még frankón aktív, BL-selejtezőn is ott volt a cserepadon.
Azt nem tudom, mikor védett utoljára, vagy milyen egy máltai női csapat edzése, de 56 évesen még tolni aktívan a focit, hát le a kalappal.
2011-ben még a válogatott kapuját védte, akkor volt 50 éves  :). Azóta nem találtam meccset -igaz, nem is nagyon kerestem- ahol védett volna, de pl. a BL selejtezőkön ő volt a cserekapus, szóval ha a kezdővel valami történik, akkor ő állt volna be 56 évesen.
Egyébként a keretben vannak 15-16 éves csajszik is, hát nem a lányai, de unokái lehetnének  :P



Haladás-Osijek
szerda, 20:30

Kíváncsi vagyok, Lőrincék mit mutyiznak a stadionavatón. 2.80 a hazai, 3.70 az iksz, szerintem valamelyik jön, de az 1X is 1.72-őt ér. Stadionavatón csak nem szopatja meg a Halit az Eszék...
Van összefonódás amúgy, hisz a Osijek többségi tulaja Mészáros Lőrinc, míg Mészáros lánya a Hali elnökéhez ment feleségül. Barátságos döntetlen? Miért ne!

Tipp: döntetlen @ 3.70


Pazar-Yenimahalle, élő
félidőben 30-8 az állás  :D, a PAzar az utolsó 6 percben 10-0-át futott, az utolsó 2:30-ban 5 gólt dobott.  Két és fél perc alatt 5 gólt kapni az kisebb bravúr, hisz gól után míg közepet kezdenek, adogatnak párat, már 10-20 másodperc lecsorog...

Mondjuk kéziben gyakran az első félidő merőben más, mint a második, kíváncsi vagyok, mi lesz a vége, de ha így folytatják, akkor 60-16  :)

Hello OAK,
lesz valami okosság a hétvégére?
üdv
Lali

Nem terveztem semmit, de ez nem jelent semmit  ;D
Igazából a női kézi vb-re akarok szétlökni majd egy kis pénzt, ezért nem szeretnék most rizikózni, mert lehet, hogy beakadna valami, de inkább nem  ;D

Amire most épp kíváncsi vagyok, az a 18:00-ás Angola-Marokkó kosármeccs, ahol 4.30-on nyit Marokkó, szerintem ott simán lehet keresni, Marokkó akár nyerhet is, Angola a legutóbbi tornáján is bundázott elég masszívan valamikor nyáron, ha jól emlékszem  ;D

még nem élő, de már live felület, bet365
venezuela-bolívia
női futsal

1. félidő, Venezuela ér el először 3 gólt @ 8.00 (700 Ft)
szerintem túl szép odds, hogy ne tegyek rá

300-at tettem arra, hogy bolívia jut el először 3-ig az első fi-ben, de ez szerintem kizárt. Abban viszont bízom, hogy a venezuelai csajok 3-at minimum lőnek félidőig

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 24, 2017, 20:54:13
még nem élő, de már live felület, bet365
venezuela-bolívia
női futsal

1. félidő, Venezuela ér el először 3 gólt @ 8.00 (700 Ft)
szerintem túl szép odds, hogy ne tegyek rá

300-at tettem arra, hogy bolívia jut el először 3-ig az első fi-ben, de ez szerintem kizárt. Abban viszont bízom, hogy a venezuelai csajok 3-at minimum lőnek félidőig

ez nagyon betalált 2. fi-re vmi?

szombatra
sífutás női
head t head

björgen vs parmakoski

tipp: parmakoski végez előrébb @ 4.33

björgen legenda, és 1.22-vel holnap is favorit, de
már tavaly is majdnem lenyomta itt ebben a számban krista
és
az idő parmakoskinak dolgozik, hisz 10 évvel fiatalabb, björgen már 37 éves
és
finnországban lesz a verseny, Parmakoski tavaly is nagyon koncentrált erre az állomásra
és
ugye ebben az idényben még téli olimpia is lesz, björgen szerintem oda időzíti a top a formát

itt a vk szezon első állomásán a fiatalabb, otthon versenyző finn szerintem lenyomja björgent

nem nagy téttel teszem, 1-2 ezrest viszont 4.33-ért vakon is megér, mert igazából innen nehéz megmondani, ki milyen formában van

Alavés-Eibar
live
0-0-nál, bet365

3.5 gól felett @ 5.50
500 Ft

két szar csapat jó meccsére számítok

és még 350 Ft 8.00-as oddson, hogy Wakaso betalál.

érdekesség:
élőben megy a HW Welders-Dergview meccs, a 7. percben a szögletarány 7-0  ;D

#3613 november 26, 2017, 10:22:25, oakland23
9:45
női sífutás

tegnap a PArmakoski tippem igazi kapufa volt, de majd ma

10 km üldözéses, Björgen megint favorit, de ma sem rá teszek  ;D
Kalla a favoritom 4.25, de Nilssonra is teszek

ma szabad stílusban tolják, Kalla abban sokkal jobb. Nilson pedig a három közt a legjobb sprinter, ha a végéig bírja a tempót Kallával és Björgennel, akkor ő nyer. 14.00

Szóval Kalla 4.25 vagy Nilsson 14.00 a favoritom, de Weng és Östberg is kapott egy nagyon picike pénzmagot 41-es és 51-es oddson

*Kalla és Björgen a rajttól összedolgozott, Nillson nem tudott felzárkózni, így 500-1000 méter után kétesélyessé vált a verseny. Kalla és Björgen váltott vezetéssel ment úgy 7500 méterig, aztán Kalla az első emelkedő előtt sebességet váltott, Björgen pedig nem bírta vele a tempót. Kalla fokozatosan szakadt el Björgentől, végül 8-10 másodperc előnnyel ért célba elsőként.

Aki még jól ment: Haga, Björnsen, Stadlober és Diggins

már live, de még nem kezdték
kézi
Al Shorta-RKOR

tipp: 68.5 over @ 3.00
RKOR min 30 gólt lő @ 3.30
RKOR min. 35 gólt lő @ 11.00