OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello OAK,
lesz valami okosság a hétvégére?
üdv
Lali

bet365
floorball, női vb

dec 7-ei Svájc-Norvégia meccsen a Svájc +9.5 gól 1.66-ért van kinn. Elcseszett odds, ennek ugyanis fordítva kéne lenni, mert Svájc a jobb csapat, méghozzá sokkal. Nem hiszem, hogy ne javítanák, és nem törölnék majd a fogadást, de egy próbát megér


Már nincs is a kínálaton :D

Én még meg tudtam rakni, de már azt írja hogy felfüggesztve.Szerintem törölni fogják.

Jaja, valószínűleg mindjárt jön a belső üzi hogy törlésre került  :)
Nem baj, ha csak egyszer bejön majd valamikor, már jó lesz. Az a baj, hogy a bet365-nél nem nagyon szokták elnézni a hibákat, de hátha egyszer ők is hibáznak egy olyat, amit nem vesznek észre.
Ezt mondjuk nem volt nehéz észrevenni, mert ma még jópár milla befolyt volna rá



Szia OAK,
lesz valami okosság a hétvégére?
üdv
Lali

city oilers-as sale
afrikai kosár
élő, első negyed végén
félidő pontjai 82.5 felett @ 1.85

van itt tempó, igazi run and gun meccs, remélem, a 2. negyedben jobban sülnek a dobások
triplákat is kenik, eddig 1-1 akadt be, pedig van kísérlet bőven.

élő, orosz női vizi
bet365
Burevestnik Novgorod-Skif Krilyatske
1 negyed 0-3 után

gólok száma 18.5 felett @ 2.00

egy kis patront megér, azért ennél bőven több gól lesz elvileg, csak a SKIF-től vártam/várok 18-at



10:45
női sífutás, eurosport 2 elvileg adja live

tippek:
Björgen nem kerül dobogóra @ 2.00

és behúztam az amcsikat dobogóra, egész komoly formában van mindenki. Remélem, nem valami 'gumibogyószörpöt' kaptak.
szóval dobogós lesz:
-Diggins 8.50
-Björnsen 11.00
-Randall 41.00
-Stephen 29.00

Digginsnek az 5 km a kedvence, de toblachban mennek felfele, majd siklanak lefele, ha a waxolást eltalálják, akkor jó lehet 10 km-en is. Szabad stílusban erős, úgyhogy hajrá! Björnsen ua.
Randall sprinter, meg szülés után tér vissza, de egész komoly tempót tud már hosszabb távon is. Mondjuk ha ő dobogós lesz, tökönszúrom magam, de ki tudja. Stephen pedig jó felfelé, Chermisen is nagyot szokott menni, ha a waxolás jó lesz az amcsiknál, szerintem valaki közülük felfér a dobogóra, bár őszintén szólva ha nem, hát az a papírforma.

+ még behúztam picike pénzzel dobogóra Stadlobert 10.00 oddson.

Björgen meg nem lesz dobogós, legalábbis szerintem. 2.00-es oddson megéri behúzni, bár elvileg jó hideg van, így a waxolást nem tudják elkúrni a norvégok, szóval ebben nem bízhatok, csak a gyengébb formájában, de hát nála a gyengébb forma is elég lehet a dobogóra sajna, viszont 2.00-es oddson szerintem megéri húzni.

11:30
női sífutás, üldözéses

tippek:
leggyorsabb köridő:
Kalla @ 101.00
Haga @ 151.00
Björnsen @ 151.00
Kyllonen @ 126.00
Mononen @ 126.00

Kalla 5 másodperc előnnyel indul, aztán Haga 5, Weng 13, Jacobsen 18, Björgen 22 és Östberg 29 másodperccel indul Kalla után. Egy svéd, aztán 5 norvég a nyomában.
Aztán jön majd Diggins 40 másodperccel Niskanen és Björnsen szinte rögtön utána, de Stadlober is 46 másodpercre van 'csak'.

Kérdés, hogy a norvégok milyen taktikát választanak, hogy bírja Björgen, Östberg... Haga ráugrik-e Kallára, vagy lemarad, és bevárja Wenget a rajtnál??? Találgatni ehet, de nem érdemes, úgyis máshogy alakul  :D

Érdekes kis verseny lesz.

ahogy Forma-1-ben, ott sem mindig az első helyezetté a leggyorsabb köridő, úgy itt sem. Viszont tegnap csak Kalla és Haga volt ott a leggyorsabb, szóval bármilyen vak tippnek is tűnik, én a felsorolt öt névre, plusz még Stadloberre (15.00) szétszórtam egy ezrest. Vagy beakad, vagy nem alapon.

női kézi vb-re egy záró duplázó
bet365
Norvégia elér 25 gólig @ 1.38
Hollandia-Svédország @ 1.50

Kombiban 2.00-odds körül. Norvégia rendre 30 fölé megy, a védekezésre összpontosító franciák ellen is össze kell jönnie a 25-nek. Mörk és Oftedal nagyon jó, de Kristiansen is jó, a beállók is jók, Herrem is dob párat indításból, meg igazából Arntzen meg bárki hozzátehet még. Ezek a vakegér svédek pocsék játékkal jutottak 22-ig, mi, ha jól emlékszem 26-ot dobtunk a galloknak...

svéd-holland meg két olyan csapat, amely inkább előrejátékban erős, védekezésben meg úgy elvan. A bronzmeccsre amúgy is jellemző, hogy azt inkább meg akarják nyerni a csapatok, míg a döntőre meg inkább jellemző, hogy nem akarják elveszíteni. Valahol ugyanaz, valahol mégsem.

Erre 4000 Ft megy, az nekem pont az az összeg, ami ha elmegy, még pont nem idegesít fel kurvára, de ha bejön, már teljesen rendben van. Amúgy jobban bízom ebben a kombiban, szóval szívem szerint több menne rá, de a realitás az, hogy többet nem ér most nekem

#3627 december 20, 2017, 21:48:44, oakland23
bet365
REAC Sportiskola-Debrecen E
futsal
élő felület, még nem kezdték

tipp: D. E. ér el először 3 gólt a fi-ben

u.i.: épp most kezdtél el  :D

*10. perc alatt 1-3, 2.75-ért elég fasza kis ajánlat volt a bet365-től  ;)

#3628 december 21, 2017, 11:44:58, oakland23
Whitlock-Schindler
darts vb
majdnem live, de mér live feület
Tipp: Schindler nyer @ 3.50

Igazából fogalmam sincs, ki ez a Schindler, de itt a vb-n papírformával kár foglalkozni, Simont amúgy sem tartom stabilnak

*Tyűű, amikor elkezdték bombázni mindketten a dupla 1-et, na az volt az igazi fesztivál  ;D Nem jött a tipp, de Whitlockot a következő körben is veretni fogom  ;D

maláj női kosár, Selangor-Johore live felület bet365

December elején 96-27-re nyert a Selangor, 22-3, 20-5, 29-9 és 25-10-es negyedeket hoztak le.
12:00-tól kezdenek

Az oddsok elég furák, ahhoz képest, hogy kb három hete milyen meccset toltak le. csekk this on bet365  ;D