OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#3630 december 22, 2017, 10:53:27, oakland23
unibet
Phrae-Nan
foci, barátságos

Phrae góljai 4.5 felett @ 11.00
első fi góljai 2.5 felett @ 5.25

1000 il 500 Ft

live felület, mindjárt kezdés

0-0 sistergős kapufa  :D

éjjel sikerült nyerni NHL-el egy kis pénzt, így maradok a hokinál
Ma rendeznek 7 VHL meccset, mindet behúztam 7.5 gól fölé

feladtam 2/7-ben és 3/7-ben is.
100 Ft-os alaptéttel ment mindkettő, összesen 5600 Ft.

Remélem, legrosszabb esetben kettőn lesz legalább 8 gól, és akkor picike mínusszal megúszom, de ha netán a 7-ből három meccsen is lesz legalább 8 gól, akkor már rosszul nem jöhetünk ki belőle.

NHL-lel is úgy voltam, hogy rég volt már meccs, ahol büntetők vannak, aztán most éjjel volt négy  :D Hátha itt a VHL-ben is kiszakad a gólzsák ár meccsen. Garancia persze nincs rá, de a bizalom él  ;)

este okosabbak leszünk.

még hasonlón gondolkodom a holland és az olasz alsóbb ligákra ma, de majd meglátjuk, hogy alakul ez a hokis buli

18:00-tól lesz egy brazil barátságos meccs
Volta Redonda-Ec Resende

Két brazil alacsonyabb osztályú csapat, ha minden igaz, Serie C-s mindkettő. Ami miatt megakadt rajta a szemem, hogy a Volta pár napja egy másik csapat, a Tupi MG ellen is játszott felk. meccset, akkor a 11(!!!) percben már 1-3 volt az állás! A Volta az 5. percben már 0-2-re 'égett', de azon a meccsen az első 5 lövésből gól született. Mondjuk az ötö9dik gólra egész sokat kellett várni, 'csak' a 26 percben jött meg.

Kíváncsi vagyok, készülnek-e hasonlóval a srácok, mondjuk egy korai gólváltás vagy valami. Aki épp gép előtt van, talán érdemes majd figyelni a meccsre, bár lehet, hogy egy bunda elég egy hétre, bár braziloknál sosem lehet tudni.

Egyelőre a bet365-nél csak egy árva 2.5-ös line van kinn, ott az over 1.65, de valahol hátha lesz eltolt line, és akkor kis kockázattal hátha lehet megint sokat nyerni. Garancia persze nincs rá, de az esély adott  :)

indiai foci
15:30-tól kezdés
Jamshedpur-Chennai

A hazai csapat 6 meccsen 2-1-es gólkülönbséget hozott össze, azaz minden 2. meccsén születik egy gól. Az azért odabasz. Itt az ideje egy brutális overnek. Semmi jel nem utal rá, de én behúztam, hogy

Félidő góljai 1.5 felett @ 4.00
és
Félidő góljai 2.5 felett @ 10.00

hát vagy-vagy, de hátha

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 26, 2017, 09:14:32
18:00-tól lesz egy brazil barátságos meccs
Volta Redonda-Ec Resende

Két brazil alacsonyabb osztályú csapat, ha minden igaz, Serie C-s mindkettő. Ami miatt megakadt rajta a szemem, hogy a Volta pár napja egy másik csapat, a Tupi MG ellen is játszott felk. meccset, akkor a 11(!!!) percben már 1-3 volt az állás! A Volta az 5. percben már 0-2-re 'égett', de azon a meccsen az első 5 lövésből gól született. Mondjuk az ötö9dik gólra egész sokat kellett várni, 'csak' a 26 percben jött meg.

Kíváncsi vagyok, készülnek-e hasonlóval a srácok, mondjuk egy korai gólváltás vagy valami. Aki épp gép előtt van, talán érdemes majd figyelni a meccsre, bár lehet, hogy egy bunda elég egy hétre, bár braziloknál sosem lehet tudni.

Egyelőre a bet365-nél csak egy árva 2.5-ös line van kinn, ott az over 1.65, de valahol hátha lesz eltolt line, és akkor kis kockázattal hátha lehet megint sokat nyerni. Garancia persze nincs rá, de az esély adott  :)

Na, végül a 4. időpontban csak elkezdték, nem tudom, mi miatt csúszott többször, és tették rendre más időpontra. De elkezdték, viszont most a gólok nem az első 10, hanem az utolsó 6 percben jöttek  :D Bunda-bunda, de legalább változatosan csinálják. Legközelebb a 25-30 perc környékén lesz majd egy gyors tripla  :D


3-0: 1. félidő eredménye
45+1' - 3. gól - (Volta Redonda) -
44' - 4. szöglet - EC Resende
43' - 2. gól - (Volta Redonda) -
42' - 3. szöglet - Volta Redonda
42' - Első 3 szöglet - Volta Redonda
39' - 1. gól - (Volta Redonda) -


#3635 december 30, 2017, 14:43:48, oakland23
sífutás, kezdődik a TdS sorozat

sprint, szabadstílus, női

Behúztam, hogy a következő versenyzők bejutnak a döntőbe (top6):
Caldwell 5, Lampic 7, Ringwald 6, Sargent 6, Fabjan 7, de Graaf 7.

A téli olimpia miatt egy-két sztár nincs itt, mint pl. Nillson, aki fix dobogós. Általában szoktak lenni nagyobb nevek, akik már a selin elhullanak, bár itt ha a TdS összetettre megy pl. Weng, akkor erre nem lehet bazírozni, hogy a kvalin tartalékol, és elszámolja magát, bár ki tudja...

Akiket behúzta, azok olyan csajok, akik azért oda tudnak kerülni a legjobbak mögé, egyszer-egyszer pedig döntőznek is. de Graaf hazai versenyző, őt ezért húztam, a szlovének képesek pozitív meglepire freestyleban, Sargent, Ringwald és Caldwell pedig egyszerűen ha jó napot fog ki, simán lehet top6-os, persze ugyanígy benne van, hogy szar napot fog ki, és akkor baszhatjuk.

nevek mögött az oddsok, szóval ha egy közülük befér a fináléba, akkor már nem igazán bukunk. meglátjuk

a két szlovén elszállt a selejtezőnél, hogy rohadnának meg  ;D

de Graaf nemcsak döntős lett, de meg is nyerte, minimum 100-as odds lehetett a győzelmére szerintem. Caldwell a selejtezőnél nem futott nagyot, aztán döntős lett. Ringwald végig erős volt, de a döntőben nem volt esélye, mivel bukott.

A hat versenyzőből 3 dönts lett, így 6 egységre jött 18, vagyis 12 tisztán. Perfect  :)


#3636 január 01, 2018, 11:44:21, oakland23
BUÉK!

de csapjunk is bele 2018-ba

11:00 sífutás női 10 km üldözéses szabadstílus
Von Siebenthal vs. Niskanen
@ 2.10

és

Vin Siebenthal vs Stadlober
@ 1.55

ma 10 km-es üldözéses verseny jön a csajoknál, Östberg kb 30 másodperc előnnyel indul, majd Weng, Diggins, Björnsen, Nepreyeva, Niskanen...

Niskanen 1:32-es htránnyal indul, Von Siebenthal pedig majd Niskanen után, méghozzá 21 másosperces hátránnyal. Stadlober pedig majd 46 másodperccel indul Von Siebenthal mögött, ami nem kevés

A tippem, hogy Von Siebenthal Stadlober és Niskanen előtt ér célba.

Niskanen tegnap egyéni klasszikusban jól ment, de mint kb minden finn, ő is klaszikusban jó, szabad stílusban már annyira nem. Von Siebenthal mellett szól, hogy azért tegnap sem ment rosszul, de ő üldözésesben erősebb.

Davosban hasonló versenyen Von Siebenthal 46 másodperccel ment jobb időt, mint Niskanen. Itt most csak 21másodperc előnye van a finn lánynak Siebenthallal szemben, szerintem nem lesz elég. Ami még von Siebenthal mellett szól, hogy svájcban futnak, ami Siebenthalnak hazai pálya, ráadásul Siebenthallal nagyjából azonos időben erősebb versenyzők indulnak, így erősebb mezőnyben váltott vezetéssel fel fognak érni Niskanenékre, ráadásul Parmakoski hiába indul Niskanennel azonos időben, ha Parmakoski akar valamit összetettben, ott kell hagyni a honfitrsnőt.

Egyébként Rukában az idény elején hasonló versenyben is Von Siebenthal volt jobb, méghozzá nem kicsit, pedig az Niskanennek volt hazai pálya.

Von Siebenthal és Stadlober párosítása pedig azért érdekes, mert itt kb két azonos tudású versenyzőről beszélünk (tavaly a tds-es 8. és 9. helyen végeztek összetettben, kb másodpercre pontosan). Itt most 46 másodperccel indul korábban Von Siebenthal, ami ki kell tartson Stabloberrel szemben. Az előző évben  a TDS-n hasonló típusú versenyben kb azonos időt futottak, Stadlober a 23. helyről a 20.-ra jött fel, Von Siebenthal a 9-ről a 7.-re.
46 másodperc fórja van a hazai pályán futó von Siebenthalnak az osztrák Stadlober előtt, nagy megrogyás kell a svájcitól, hogy ezt az osztrák lefaragja.


*amit elfelejtettem, iroda: Tippmixpro

Ember tervez, Isten végez...

Von Siebenthal mocskosul megrogyott, Niskanen meg Stadlober kb. űridőt ment ahhoz képest, amire számítani lehetett.

#3637 január 01, 2018, 17:54:52, oakland23
11-13-nál
Leinster-Connacht
rögbi

hazai csapat veretlen még a sorozatban otthon, a vendég meg nyeretlen. Szerintem a Leinster félidőben rendezi a sorokat, és viszik majd célt egymás után.

Tipp: 53.5 pont felett @ 4.00 bet365


és ezzel a mai nappal le is tudtam 2018-ra a rossz tippeket  :redchug: :redchug:

A skót LII-ban a Clyde a hatodik remijét játszotta le zsinórban tegnap, de ami még inkább odabasz, hogy ez volt zsinórban a 4. 0-0-ás remije.  ;D

Ezek után kíváncsi vagyok mit játszik majd hétvégén  ;D

https://www.eredmenyek.com/csapat/clyde/rJHaVYqp/

olasz u20-as női kosár, épp félidő van
Firenze-Costone Siena
állás 21-48

Tipp: 3. negyed első 20 pont Costone Siena

17-23 és 4-25 az első két negyed eredménye, ehhez képes a 3. negyed első 20 pont Siena oddsa 7.00

egy próbát megér

még 5-7 perc lehet a félidőből

#3640 január 18, 2018, 11:34:56, oakland23
11-től live

Japán-Üzbegisztán kézi

Első fi első 15 gól Üzbegisztán @ 501

üzbégek overes meccseket szoktak játszani, hátha csoda történik  :D

*12-19, de sebaj  :)

#3641 január 18, 2018, 11:36:00, oakland23
11-től live

Ausztrália-Bahrein
kézi

első fi első 20 gól Bahrein @ 3.00

Ausztrália kéziben nem túl erős, és ha jól emlékszem, idén a kontinens klub kézi bajnokságát épp bahreini csapat nyerte. Látok rá esélyt, hogy Ausztrália 20-at benyel félidőig, de tán a run to 22-őt is lehet próbálni kis téttel 5.00-ös odds mellett. De elég vak tippek, nem tudom, Ausztrália mire lesz jó

*jobban utánanézve nem egy nagy tipp, legutóbb csak 33-at dobott ellenük Bahrein...

6-12, elég messze volt, valljuk be

Szombaton a csajoknál 10 km-es egyéni indításos verseny lesz (sífutás), klasszikus stílusban 10 km-t futnak.

A tippem, hogy Kalla nyeri (2.60, bet365)

Ő elsősorban szabad stílusban erős, az Olimpián a 10 km szabadstílus legnagyobb favoritja ő, és persze Björgen.

Viszont a 10km egyéni fekszik neki klasszikusban is, legutóbb ilyen típusú versenyen 2. lett Björgen mögött, de most Björgen nem indul. Igazából két riválisa lehet normális körülmények között, Parmakoski és Weng. Viszont Parma és Weng is részt vett a Tour de Ski-n, így szerintem ők nincsenek most olyan állapotban, hogy ezt a versenyt behúzzák, ráadásul Parma és Weng oda fogja tenni magát az előző napi sprintnél is, míg Kalla ott elvileg el sem indul. Kalla szerintem az Olimpia előtt még ki akarja próbálni magát versenykörülmények között, és abban is biztos vagyok, hogy 100%-ot belead majd, aminek elégnek kell lenni. Azért a TdS az nagyon sokat kivehetett Parmából és Wengből, míg Kalla önigazolást szeretne, ezért nyerni fog, ha tetszik, ha nem  :)

Ami még mellette szól, hogy Kalla idén az Olimpiával foglalkozik csak, világkupa sem nagyon foglalkoztatja, TdS-t is kihagyta, szóval ő tuti nem csak edzeni akar egy jót, mert ha edzeni akarna, akkor nem lenne itt, el sem jött volna ide. 

#3643 január 20, 2018, 12:10:30, oakland23
13:00 után biathlon, csajok, 10 km üldözéses

Tippem, hogy Kuzmina dobogóra áll @ 12.50 bet365

Elég necces tipp, ahogy a szorzó mutatja, hisz a 18. helyről indul, a hátrány pedig 1:15 az első Eckhoffhoz képest. Viszont Kuzmina előtt van 7 hölgy, akiket lazán lenyom már az első lövészetig. Aztán kell a mák, mert Dahlmeier és Domracheva ott van elöl, jól futnak, jól lőnek, de pl. Eckhoff tuti nem lő még egyszer úgy, mint a sprintben, ahol hibátlan lett, Wierer meg nagyon jól és gyorsan lő, de gyengébben fut, szóval necces tipp, de van benne ráció

Eddig 4 üldözésesből 3-szor dobogóra állt Kuzmina, igaz, egyszer sem indult ilyen hátulról. Ha valahogy egy lövőhibával max le tudná hozni, futásban ő jó, és arra sincs garancia, hogy Dahlmeier vagy Domracheva nem lövi-e el magát.

Egyébként unibet a Kuzmina dobogó csak 6.50, ehhez képestz bet365-ön 12.50, ami már bőven megér egy patront. Kell hozzá a mák is, de én reálisabbnak látom az unibetes 6.50-et, így ez akár még value is lehet.

(én egyébként 2.75-ön a Wierer dobogóra is teszek, mert jó helyről indul, és bár nem a leggyorsabb futó, de kegyetlenül gyorsan és elég pontosan is lő, az pedig sokat számít, futásban pedig hátha segít neki a közönség, hisz hazai pályán fut, sokan szurkolnak majd neki, ami 10-20 másodpercet is jelenthet.

Párosításoknál van egy olyan, hogy :

Kuzmina vs Herrmann.

Róla nem ejttettél szót, és alapból is 11-es odds a dobogó rá. Eszerint akkor ez mehet Kuzminára?