OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


előzőhöz

Mendy lapot kap @ 13.00 bet365

ha netán időt húzna, ugye az 1-1 is a Chelseanek lenne még jó

Sociedad-Barcához

de Jong lap 4.00
Messi lap @ 5.00

bet365

mindkettő 4-4 sárgával áll, ha kapnak egyet, akkor a Valladolid elleni hazai meccset kell kihagyják, de játszhatnak majd a Clásicón. Nem tuti, de nem is kizárt, hogy taktikai okokból legalább egyikük lapot kap. de Jong esetében egyébként is benne van, de Messi is oda tud rúgni egyet bokára, ha akar...

Betis-Levante este 21:00
unibet
lövések száma 22,5 felett @ 1.75

utsó 3 meccsükön a Betis mindig legalább 17 lövésig jutott

Szerintem tök jól állnak a tabellán, csak előre kell nézegetni, lehet tolni a focit izomból, és ezek ketten eleve gólgazdag meccseket játszanak, szóval szerintem simán 30 körül lesz a lövészám, ráadásul itt a blokkolt lövések is számítanak, nem ugye, mint a geci UEFA sorozatokban

Ti hogy döntenétek?

Pár hete húztam egy kombit, Juve top4, Huesca kiesés, és Liverpool top4 a PL-ben. Nos itt nyílván a Liverpool a kérdés.

125.000 Ft-tal húztam be, persze akkor tutinak tűnt, csak aztán a Liverpool 6 meccséből 5 volt zakó  ;D Most a cash out 34.000 Ft-ot ajánl fel. Elgondolkodtam, hogy kivegyem-e, hisz bár a Chelsea előnye csak 5 pont, de a Chelsea most brutál stabil. A Leicester meg úgy vezet 10 ponttal a 'pool előtt, hogy 9 kör van hátra.

Ti rányomnátok a cash outra, mentsük ami menthető jelszóval?

#4354 március 22, 2021, 12:30:35, Latzka
Nem könnyű amellett érvelni, hogy fusson még ez a szeló; szóval inkább cash out-ot mondanék. A Pool következő körben idegenben játszik az Arsenallal, aztán a 2 Real meccs között Villa; ezeken, hogy hány pont jön össze az erősen kérdéses.. A Chelseat nem érik utol, hatalmas mákkal akkor már inkább a Leicestert, mert a rókáknak a legnehezebb a sorsolása. Elfogultsággal tudtam úgy számolni, hogy a hátralevő meccseken akár összejöjjön egy Pool 21 pont, Leicester 10 pont :laugh:

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 22, 2021, 10:05:36
Ti hogy döntenétek?

Pár hete húztam egy kombit, Juve top4, Huesca kiesés, és Liverpool top4 a PL-ben. Nos itt nyílván a Liverpool a kérdés.

125.000 Ft-tal húztam be, persze akkor tutinak tűnt, csak aztán a Liverpool 6 meccséből 5 volt zakó  ;D Most a cash out 34.000 Ft-ot ajánl fel. Elgondolkodtam, hogy kivegyem-e, hisz bár a Chelsea előnye csak 5 pont, de a Chelsea most brutál stabil. A Leicester meg úgy vezet 10 ponttal a 'pool előtt, hogy 9 kör van hátra.

Ti rányomnátok a cash outra, mentsük ami menthető jelszóval?
En szeretem engedni, de ezt kivennem most. Jol irtal mindent.

Sőt még ott van az a kérdés is, hogy ha cashout, akkor valóban most lenne-e a legjobb. Néhány kört lehet kivárnék. Lefelé már sokat úgy sem rosszabbodhat a helyzet. Lehet meghatároznám, hogy X fordulót várok, aztán zárás így vagy úgy. Hátha közelebb lesz a tétedhez a cashout, mint a nullához. De ritkán sülnek el jól az ilyen jellegű tanácsaim, és a PL-t sem vágom. :redchug:

Ui: Biztosan nézted, Chelsea - Leicester még lesz, tehát az egyiknek már csak "8 fordulója van hátra", ha a gyűjthető pontokat vesszük. Sajnos csak az utolsó előtti fordulóban.

Az a baj, hogy jelenleg a Chelsea jobb csapat, március elején volt a 'pool-Chelsea 0-1, ott dőlt el szerintem a kombi sorsa, aztán sikerült kikapni a Fulhamtől.

Ugye ha kivenném a 34K-t, akkor kb. kétszer kéne 2.00 odds környékén all in menni vele, hogy a kezdeti tétnél legyek. De bevallom, nagyobb esélyt látok rá, hogy két 2.00 körüli szorzót zsinórban eltalálok, minthogy a 'pool top4-es lesz, és akkor azzal még nem is számoltam, hogy a Huesca kiesés sem tuti, tán 4 pontra vannak a bennmaradástól...

Jelenleg a cash out mellett vagyok, ezt a békát talán jobb lenyelni. Persze az is tuti, hogy ha rányomok, a 'pool elkezd nyerni, a Leicester meg a Chelsea pedig egymás után veszít...

Ha meg azt nézem, a 125K-hoz képest a 38 nem sok, de ha úgy nézem, hogy 38K vagy semmi, akkor a 38 még mindig jobb  ;D

Oak, cashout, rakd fel egy biztos 10-es szorzóra, és mintha mi sem történt volna, már profitot termeltél.  ;D

Ez szerintem mind a három csapat miatt veszélyes kombi. A Juventus idei játékában simán benne van, hogy összeomlanak a hajrára, nehéz a sorsolásuk (Milan, Inter, Atalanta, Napoli stb.), miközben a Lazio, Napoli kezd feljönni, Atalanta is végre levetheti a BL terhét.

Ez egy közepesen rövid/hosszú lejáratú részvény csomag ami szarul all  lehet ,hogy azt kellene most eldönteni, hogy egy ilyen csomagra mostani szituban megéri-e a 38k kockáztatni , vagyis raknál-e ra 38k most , ha igen hagyni kell , ha nem akkor vegyed ki,(a 125.000 mar reg nem a te penzed ). Persze en a Poolnal vártam az ilyen szintű zuhanást a minőség hiány előbb utóbb meglátszik . Ha egy varázslattal a fizikai fáradtság, sérülés  es a meccs készenléti hiányt eltüntetve is nehéz a hátrány ledolgozása ... szerintem.  :coolsmiley:

Magyarország-Románia
U21-es EB

18:00
4,5 lap felett @ 1.73 (unibet)

nem hiszem, hogy szép meccs lesz, inkább köcsögösködés megy majd, így min. 5 lapot látok magam előtt

Gibraltár-Hollandia


bet365-ön 3.00-as odds a büntető, igencsak value önmagában is. betclicen 1.62, hogy nem lesz tizi, ez már önmagában sure

én még az öngólt is behúztam, 6.50-ért egy próbát megér.

az egyik csak beesik  ;D

Hogy döntöttél végül? Ez a piros lap úgy tűnik rendesen megkavarhatja a dolgokat. A Chelsea úgy tűnik veszít, nekem pedig jó előérzetem van az esti Pool meccs kapcsán; a válogatottakban elég jól teljesítettek a vörösök (gólok, gólpasszok)

Idézetet írta: Latzka Dátum április 03, 2021, 14:59:19
Hogy döntöttél végül? Ez a piros lap úgy tűnik rendesen megkavarhatja a dolgokat. A Chelsea úgy tűnik veszít, nekem pedig jó előérzetem van az esti Pool meccs kapcsán; a válogatottakban elég jól teljesítettek a vörösök (gólok, gólpasszok)
kivettem a zsetont  :D

Alavés-Celta
14:00

Lesz piros lap @ 5.00 (bet365)

Lahoz rég adott már, ebben a meccsben viszont benne lehet. Ilyen odds mellett én nem hagyom ott.