OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#3825 december 30, 2019, 11:52:20, oakland23
Man. City - Sheffield U.

-lapot kap:

Basham @ 4,33
Lundstram @ 4.50
Baldock @ 4,33
Norwood @ 5.00


Ez a négy Sheffield játékos egyaránt 4-4 lappal áll, egy lapra az eltiltástól. Legközelebb a Liverpoolhoz látogat a Sheffield január 2-án, az szerintem egy olyan meccs, amit a Sheffield képes lehet beálldozni, főleg, hogy mostanában elég szépen kapargatták a pontokat. Ez a négy spíler egyaránt a védekezésben érdekelt, és ez a négy spíler még nem hagyott ki PL-meccset, ami egész elképesztő. Eleve nem nagy rotációval dolgozik ez a csapat a védekezést illetően, szerintem ebből a négy játékosból minimum egy (de bízom benne, hogy kettő) is összekapar ma magának lapot, és kihagyja a liverpooli kirándulást, aztán legalább ketten tiszta lappal kezdik 2020-at. Az okfejtés jó, most már a srácokon a sor. Viccből ment egy ezres Sterlingre is, ő is 4 lappal áll, nem tudom, mennyire bulizós fajta, de ha nem akar elsején játszani, akkor egy lapocskát kidumálhat magának. De itt a lényeg és az igazi zseton a Sheff védőinél van, remélem, hogy legalább egy játékos besárgul közülük.

*Nem volt egy sikeres vállalkozás, a három kezdőből egy sem sárgult be  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 29, 2019, 12:07:01
Man. City - Sheffield U.

-lapot kap:

Basham @ 4,33
Lundstram @ 4.50
Baldock @ 4,33
Norwood @ 5.00


Ez a négy Sheffield játékos egyaránt 4-4 lappal áll, egy lapra az eltiltástól. Legközelebb a Liverpoolhoz látogat a Sheffield január 2-án, az szerintem egy olyan meccs, amit a Sheffield képes lehet beálldozni, főleg, hogy mostanában elég szépen kapargatták a pontokat. Ez a négy spíler egyaránt a védekezésben érdekelt, és ez a négy spíler még nem hagyott ki PL-meccset, ami egész elképesztő. Eleve nem nagy rotációval dolgozik ez a csapat a védekezést illetően, szerintem ebből a négy játékosból minimum egy (de bízom benne, hogy kettő) is összekapar ma magának lapot, és kihagyja a liverpooli kirándulást, aztán legalább ketten tiszta lappal kezdik 2020-at. Az okfejtés jó, most már a srácokon a sor. Viccből ment egy ezres Sterlingre is, ő is 4 lappal áll, nem tudom, mennyire bulizós fajta, de ha nem akar elsején játszani, akkor egy lapocskát kidumálhat magának. De itt a lényeg és az igazi zseton a Sheff védőinél van, remélem, hogy legalább egy játékos besárgul közülük.
4ből 3 kezdő is, Lundstrom sajnos keretben sincs, viszont Sterling hiányát akár meg is bírnák az Everton ellen, inkább Everton ellen hiányozzon mint a Mu ellen 3 meccs múlva :D

#3827 december 30, 2019, 19:51:59, oakland23
Január, kézi-Eb

Team Fair Play díj győztese:

Ahogy okoskodom, kizártam pár csapatot (hetet), akik szerintem fix továbbjutnak. ESP, GER, FRA, NOR, DEN, SWE, SLV, és minket, meg az osztrákokat. Az osztrák elég szabálytalan csapat, nálunk is mennek majd ki Bánhidiék szerintem jópárszor 2 percekre, eleve nem nagyon szoktunk a sporik kedvencei lenni. Marad 15 csapat, na én mind a 15-öt behúztam 2-2 ezer forinttal, hogy elviszik a Fair play díjat, azaz a legszabályosabb csapat lesznek.

Ezek közül hat csapat oddsa van 15.00 alatt, kilenc pedig felette. Ha abból a kilencből egy beakad, akkor van siker. Hátha beakad egy ilyen Ukrajna vagy Lettország 101.00-es odds, ezek a csapatok elvileg eleve kiesnek, tehát max 3. meccsük lehet, míg akik továbbjutnak, eleve 6 meccsük lesz, ergo 2* annyi meccsen a foultok száma is kétszer több lehet. Hátha egy ilyen ukrán vagy lett csapat visszafogja magát.

Lehet rábaszok, de hátha nem  :)

Team Fair Play díj nyertese:
Fehéroroszország @ 151
Szerbia @ 126
Lettország @ 101
Ukrajna @ 101
Oroszország @ 51
Horvátország @ 41
Portugália @ 26
Montenegró @ 21
Észak-Macedónia
Bosznia-és Hercegovina (ezek miért nem válnak külön...) @ 16
Csehország @ 13
Izland @ 11.00
Hollandia @ 8.50
Svájc @ 8,50
Lengyelország @ 900

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 27, 2019, 13:26:37
Lesz ma (is) két kubai futsal meccs, ami önmagában nem túl érdekes, az viszont igen, hogy tegnap, és 23-án is ilyen 21-es meg 51.00-es oddsok olyan simán jöttek, hogy nem hittem a szememnek. Ilyen félidő első 2 meg első 3 gólokra fogadtam, meg 2. félidei gólokra (főleg mikor az egyik gólokkal elhúz, bet365 meg nem tudja, hogy hamarosan jön az üres kapu...) már lehet is tolni a nagy bika szorzókat.

Ugyanakkor ezen a provincial cup nevű tornán futó óra van, szóval nem csak a tiszta játékidőt mérik, mint ahogy a futsalban szokás, hanem itt 20 perc van, de futó óra. Szóval vélhetően ezért ilyen szép magasak a szorzók a gólokra, viszont ezt kell kihasználni. Például 23-án a Guanabacoa jut el először félidőben 3 gólig 51.00-es odds volt, kb 10-11 perc alatt jött, tegnap is Regla-La Habana meccs nagyon jó szorzókat hozott.

Lehet, csak épp mákom volt, de hátha lesz ma is. 21:30 meg 22:30 a kezdés ma, de figyelni kell, mert tegnap is korábban kezdték az elsőt. Bet365-ön volt live, remélem ma is lesz, és egész bő piacokkal, félidei gólokkal, csapatokra, kíváncsi leszek, ma jön-e valami nagy szorzó, de igazából ha ilyen 5-ös, 8-as oddsok jönnek le 30-40%-kal, az sem olyan rossz.

Ma is tolják a kubai futsalosok, 21:30 és 22:30, gondolom megint futó órával. Kicsit butultak a szorzók, de szerintem még mindig lehet majd keresni rajta.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 06, 2020, 19:27:04
Ma is tolják a kubai futsalosok, 21:30 és 22:30, gondolom megint futó órával. Kicsit butultak a szorzók, de szerintem még mindig lehet majd keresni rajta.

1xbet-en 5,5-ös prematch line-ok vannak. Akkor érdemes megtolni szerinted, vagy várjam ki az élőt?

#3830 január 07, 2020, 12:01:15, oakland23
Én rendre félidőkre játszom, mindig teszem, hogy A vagy B csapat jut el először 2-ig illetve 3-ig. Eddig 6 meccsből 4-szer jött félidőben egy csapattól minimum 3 gól, a négy meccsből 3-szer az esélytelen jutott el 3-ig.  ;D KArácsony környékén, amikor felfedeztem magamnak, akkor 41-es és 51-es oddson, tegnap már csak 23-mat adtak a Guanabacoa első félidei első 3 góljára. Talán 23-án is esélytelen volt a Guanabacoa, aztán ott 10 perc sem kellett, hogy 51.00-es oddsot zöldítsenek, tegnap is kb 10 perc alatt gurítottak 3-at, és tán 8-0 lett. Ha pedig félidőre olyan az állás, hogy az egyik, lehetőleg az esélytelen ilyen 2-3 góllal vezet, remekül lehget tolni a 2. félidőket. Például tegnap a Guanabacoa jut el a 2. félidőben 4-ig 19-es odds volt, de az ellenfelére is adtak vagy 5-ös, hatos szorzót.
De félő, hogy a bet365 is kapcsol, ami ünnepek előtt 51.00-es odds volt, tegnap már csak 23.00 ... Csak...  ;D

(kombizgatni a bet365 nem nagyon engedi, meg single-be sem tudtam a végtelenségig bombázni, de hát valahol érthető)

Ma is tolják a kubai futsalosok 21:30-as és 22:30-as kezdettel. A kettő közül a Juveniles meccse tűnik jobbnak, persze én mindkettőt alaposan megpakoltam, ahogy eddig is. Sajna, vagy nem sajna, azért túl sokat nem enged nekem, de talán nem is baj, az azért nonszensz lenne, hogy ez minden nap működjön. Juveniles nagy fordítós csapat, össze-vissza játszik mindent, hátha megint kinyílik a gólzsák,d e én mondom, behúztam félidei gólokra a korábbi meccset is. Itt szerintem bárki bármikor bárkit megverhet, tegnap a full esélytelen Guanabacoa pl. 8-0-ra nyert, szóval ez totál lutri, de pont ezért jó  :D

Michal Smejda - David Rosi
Cseh darts Tipsport PL 21:00-tól

Smejda győzelem 10/10-es tipp @ 1.28
Smejda -2,5 leg @ 1,85 9/10-es tipp

+ még
Smejda nyer
6-0 arányban @ 15.00
6-1 arányban @ 7.00
6-2 arányban @ 5.00

Bár Smejda oddsa elindult felfelé, a tegnapi nap alapján ez nagyon sima. Ez a Rosi gyerek tegnap 6-0-ra kapott ki, és volt olyan leg, ahol három kör után 400-on volt, a 4. körében 58-at dobott. Többször volt ilyen 200-250 környékén, mikor az ellenfele már kisebb-nagyobb kiszállón volt. Azért 12 nyíl után lemenni 342-re, az tényleg ilyen kocsmai szint, amikor benned van 3 üveg sör. Nagyon komoly szektorhibák voltak, és bár annak a meccsnek csak az utolsó 2-3 legét követtem, ez a Rosi srác kiszálló közelébe sem került. Dartsdatabase-en néztem, ilyen 1700 körül van a ranglistán, tegnap aki 6-0-ra verte 2200 körül... De nem is ez a lényeg, hanem amiket dobott. Én elég szépen megkínáltam a Smejda -2,5 leg opciót, de a 6-0-ra, a 6-1-re és a 6-2-re is fogadtam, bízom benne, hogy a 6-0, vagy rosszabb esetben a 6-1 beesik, egy legben azért kijöhet a lépés bárkinek, de a tegnapi alapján a fő tippnek, a Smejda -2,5-nek jönnie kéne, de nagyon bízom benne, hogy a 6-0 vagy a 6-1 közül is jön az egyik.
Szerintem attól meg nem nagyon kell félni, hogy a Smejda odds 1,28-ról modjuk 1.30-ra ugrik, hisz tegnap Pisek szorzója is picit felment (1,40-ről 1.44-re), aztán olyan simán lett 6-0, hogy arra nincsenek szavak.

Ez óriási tipp volt oak, úgy globál ezzel az elemzéssel meg minden   :ok: :ok:  :laugh:

#3834 április 09, 2020, 10:45:00, oakland23
Akik ismernek tudják, hogy én bundapárti vagyok, de most viccen kívül írom, szerintem Rosi bundázik. Közben utánamentem még egy-két dolognak, ez a srác nem ennyire rossz. Nem is lehet, hisz amiket itt dob, az egy nyíregyházi Dallas Amatőr Openen ciki. Eredmenyek.com-on van részletes stat a tegnapi meccsekhez(én hülye írtam Rosi meccsét, aztán vettem észre, hogy ott is írják...), nézzétek meg hogy az első legben 304-re két kör alatt lement, ami kb a normális, de aztán ilyen köröket dobott zsinórban: 57-49-40-35-42-31. Ez már annyira gyenge, hogy itt kilóg a lóláb. Minden körben szektorhiba, sokszor kettő is. Én, mint abszolút hobbi dartsos, aki csak úgy szórakozásból dobál, hát egy ilyen leg már nekem is ciki. Van úgy, hogy egy-két körben dob az ember furákat, de itt hat körben zsinórban dobott ilyeneket, szerintem ez nem véletlen.
Szóval vagy bundázik, vagy piás, mert azért ebből az arcból azt is simán kinézem.

Tudni kell, hogy ennek a tornának a pénzdíjazása nulla, azaz a győztes sem keres egyetlen fillért sem, a presztízs a tét, de nem több. Szóval simán reális, hogy Rosi azért akar keresni magának ezzel egy kis pénzt. Ő ennyire nem szar játékos, tényleg aki nincs benne semennyire a dartsban, ilyen játékot, mint ezen a két meccsen Rosi hozott, ilyet jobb napjaimon én is tudok. Én öcsémmel szoktam játszani főleg, ő írkálja az átlagait, és neki 69,2 a rekordja 5 leg győzelemig tartó meccsen, én nem írom, de nekem is lehet ilyen 65-67 körül, de mi tényleg csak hobbiból játszunk. Ez a tegnapi 64.65-ös átlag úgy, hogy háromszor dobott kiszállóra, az tényleg a vállalhatatlan.

Kíváncsi leszek, hogy a 3. meccsen, azaz ma Barborak ellen mit hoz. Mert az első két meccs után nagyon adja magát a tipp, hogy ma is 6-0-lal kiszopik, de ha okosan csinálja, ma azért már nem bundázik, tol egy normális meccset, ahol normálisan, koncentráltan dob.

Így a fogadóirodák nem veszik majd ki a meccseit, meg majd ismét normálisabb oddsot kínálnak, és akkor bundázik egyet újra. Szóval csak óvatosan, mert ha Rosi okos, akkor most ebben a 3. körben megpróbál normálisan játszani, és nyerni ha nem is meccset (mert szerintem arra esélytelen, de egy-két leget azért hozhat, akár még többet is)

Egyébként amit még tudni amellett, hogy nincs pénzdíja a tornának, (de fogadni lehet rá, így lehet bundázni is), hogy az első fázisa a tornának 9 körös, így egy játékos 9 meccset játszik, az 9 alkalom a pénzkeresésre! Viszont a bet365 meg a többi bookie sem hülye, félő, hogy ha megint lecsalja ilyen látványos módon, akkor akár az egész tornát kiveszik a kínálatból. Azért gondoljunk csak bele, azért ez a Rosi vélhetően soha többet nem játszik olyan tornán, amire fogadni lehet, szóval ő itt ezen a kilenc meccsen annyit kereshet fogadással, amit dartssal sosem fog.

Kijelenteni kategorikusan nem merem, hogy Rosi bundázik, de azért nem győzöm elégszer írni, amit tegnap smejda ellen csinált az első leg 3. körétől a 8. köréig, annyira gyengén egyszerűen nem lehet játszani már ezen a szinten. Ráadásul fura, hogy épp akkor lassított be a kelleténél látványosabban, amikor Smejdának sem ment.

Ma a 20.00 órakor kezdődő meccs a Rosi-é, kíváncsi leszek, mit mutat ma. Bet365 egyelőre nem bővített, a willhill-nél a Barborak 6-0 10.00-es odds, viccből pár ezer biztosan megy rá, meg a Barborak -3,5-ös hendire, lehet ez a Rosi van olyan hülye, hogy ma is bundázik, akkor meg nem akarok belőle kimaradni, és inkább bukok pár ezret, mint rá sem próbálok. Viszont annyira bátor nem vagyok, mint tegnap, mert így a két Rosi-mecccs csokorban már több, mint gyanús. Ha ő ennyire gyenge játékos lenne valójában, sosem került volna ebbe a mezőnybe, ahol a többiek azért a 80-85-ös átlagokat elég stabilan hozzák

Sajnos megkockáztatom hogy a mostani meccsek 15-20%a bunda ebben az időszakban...

Bobruisk City - Zefir By
Teremfoci 16:00
Tipp: 13,5 gól felett @ 1,85 (bet365)

Legutóbb, talán múlt vasárnap 36-5-re kapott ki a Bobruisk City, olyan ütemben nyelte a félidőben a gólokat, hogy mire a bet365 nyitotta az épp aktuális gól után a live részt, már zárta is be, mert újabb gól esett. Az AMATŐR szót csupa-csupa nagy betűvel kell érteni jelen esetben. Igazi hobbifocisták, kétszer 25 perc futóórával, és így esett 41 gól... Most 13,5 a line, ha a Bobruisk olyan formát fut, mint legutóbb, akkor nem 14, de akár 24 vagy 24 gól is eshet. Ha minden igaz, lesz live fogadási opció, és ha lesznek gólok, akkor beindul a kaszárnya. Ez a meccs előtti tipp olyan figyelemfelhívó féle, nincs itt garancia semmire, de hátha megint megindul a gólcunami. Én amondó vagyok, aki épp ráér, az legyen netközelben 16:00-kor, mert könnyen lehet, hogy megéri rászánni azt az órácskát erre a meccsre. Ha meg mégsem jönnek a gólok, hát sajna az is benne van, de nagyon bízom benne, hogy a srácok ma is pénzt akarnak keresni a brutál overezéssel


14:00-tól meg jön az Avtomobiliszt Bobruiszk, amely legutóbb 36-ot lőtt, én azt mondom, a Bobruisk 30 ellen is lehet góleső! Aki ráér, kövesse, mert szerintem megéri majd

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 12, 2020, 13:28:02
Bobruisk City - Zefir By
Teremfoci 16:00
Tipp: 13,5 gól felett @ 1,85 (bet365)

Legutóbb, talán múlt vasárnap 36-5-re kapott ki a Bobruisk City, olyan ütemben nyelte a félidőben a gólokat, hogy mire a bet365 nyitotta az épp aktuális gól után a live részt, már zárta is be, mert újabb gól esett. Az AMATŐR szót csupa-csupa nagy betűvel kell érteni jelen esetben. Igazi hobbifocisták, kétszer 25 perc futóórával, és így esett 41 gól... Most 13,5 a line, ha a Bobruisk olyan formát fut, mint legutóbb, akkor nem 14, de akár 24 vagy 24 gól is eshet. Ha minden igaz, lesz live fogadási opció, és ha lesznek gólok, akkor beindul a kaszárnya. Ez a meccs előtti tipp olyan figyelemfelhívó féle, nincs itt garancia semmire, de hátha megint megindul a gólcunami. Én amondó vagyok, aki épp ráér, az legyen netközelben 16:00-kor, mert könnyen lehet, hogy megéri rászánni azt az órácskát erre a meccsre. Ha meg mégsem jönnek a gólok, hát sajna az is benne van, de nagyon bízom benne, hogy a srácok ma is pénzt akarnak keresni a brutál overezéssel


14:00-tól meg jön az Avtomobiliszt Bobruiszk, amely legutóbb 36-ot lőtt, én azt mondom, a Bobruisk 30 ellen is lehet góleső! Aki ráér, kövesse, mert szerintem megéri majd
szep volt Oak! 4-16 -ra nyert a ZEFIR 😀