OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Grodno-Ruh (most kezdik) meccsen 101.00-es odds-on a 6,5 overre ráugrottam, 101.00-es oddsért nem hagytam ott. Ki tudja, mikor szakad ki a gólzsák  :D

22bet live rész
Hammarby u19-Tyresö u19

Hammarby 5 gól felett AH 9,44-ért egész jó, szinte már szemfényvesztés

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 09, 2020, 16:01:27
Grodno-Ruh (most kezdik) meccsen 101.00-es odds-on a 6,5 overre ráugrottam, 101.00-es oddsért nem hagytam ott. Ki tudja, mikor szakad ki a gólzsák  :D

A 2-gólos első negyed óra elég reménykeltő volt, utána viszont jött a nihil, innentől már csak a csoda segíthet.  ;D Vagy Koronets spori mondjuk vagy 8 befújt büntetővel  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 09, 2020, 15:00:37
UFC 249

Ngannou-Rozenstruik
Tipp: Az első percben véget ér a meccs @ 7.00 (22bet)

Volt is vagy 20 másodperc.. ;D

#3904 május 11, 2020, 10:21:05, oakland23
Belorusz női bajnoki
Zorka BDU - Neman

Tipp: Neman góljai 2,5 felett @ 2.80 (22bet vagy betclic)

Bár a Zorka a korábbi években rendre verte a Neman-t, a Zorka BDU folyamatosan épül lefelé, a Grodno erősödik. A Nenam az első körben nyert is 6-0-ra a középcsapatnak számító Bobru. ellen, míg a Zorka 3-0-ra verte a BOTSOR-t, ami igazából egy nagy szar, mert a BOTSOR-nak amelyik csapat nem ver 10-et, az egy lepkefing.
Ráadásul a Zorkánál kapusgondok vannak, Chistik az első meccsen keretben sem volt, Gerus megsérült, az a Gerus, aki tavaly pl. az utsó körben a védelemben játszott, mondjuk jó 13 percig, mert ott is megsérült  ;D Mondjuk nem tudom, most játszik-e, vagy Chistik előkerül-e, de simán lehet, hogy az előző körben csereként beállt 17 éves kiscsaj kezd a kapuban, aki elvileg középpályás.

*0-1 lett, hát ezt benéztem, még nincs 3 gól a két csapat között, vagy ha van is, nem jött ki  :D

ha pedig a 14 órás BOTSOR-Minsk mecscre lesz valahol live, ott a gólokat szerintem lehet tolni, ott egy jó 0-20 sem zárható ki

#3906 május 11, 2020, 10:22:22, oakland23
Dnyepr Mogilev - Dinamo BGU Minszk
14:00
fehérorosz női foci
Tipp: pontos eredmény: más (ehhez 11 gól kell egy csapattól) @ 4.38 (22bet)

Én 5.00-án tettem pár perccel ez előtt, és bár 2400 Ft volt a max tét, engedte 15-ször feladni. Aztán az odds leesett, és már többet nem engedett rátenni.


indoklás:

A fehérorosz női bajnokságnak két favoritja van, két minszki együttes. AZ FK Minszk számít a legnagyobb esélyesnek, de erre a bajnokságra épült egy másik minszki csapat, a Dinamo BGU Minszk, amely szintén nagyon erős kerettel rendelkezik fehérorosz erőviszonyokat tekintve.

A Dinamo BGU Minszk az első körben az ABFF U19-es csapatát verte, amely gyakorlatilag a fehérorosz női U19-es válogatott. Ez az U19 azóta a nem rossz csapatnak számító Bobruichankát is megverte 4-3-ra, szóval nem rosszak a fiatalok. Na ezt az U19-et verte a Dinamo BGU Minszk 7-0-ra az első fordulóban. Egyébként ezen az U19-es együttesen látszik, hogy szervezett focit játszik, nem egy gyenge csapat az!

Nagyon gólerős fehérorosz lányokat igazoltak le, többek közt a rivális FK Minszktől is. Ez ugye nem rossz taktika, ezt csinálja például a Bayern, amikor is a BVB-től rendre elviszi a meghatározó játékosokat, Hummels, Götze, Lewandowski...

Nos, a Dinamo BGU erős csapat, gólerős játékosokkal. Stezko, Olkhovik, Shuppo és Pilipenko az előző idényekben is ontották a gólokat. Stezko 37, Olkhovik 63, Shuppo 43, Pilipenko 44 gólt lőtt az előző két idényben, szóval ezek olyan számok, melyek jelzik, hogy nem egy tucategyüttes a Dinamo.

Érdekesség, hogy itt még a kapus is gólerős, a moldáv légiós Munteanu az előző idényben volt, hogy védőként szerzett gólt volt csapata ellen, de ő 2012-ben és 2013-ban a Nadezhdában még mezőnyjátékos volt, és bizony ebben a két idényben 31 gólig jutott. Sőt a 2012-es idényben volt két olyan meccse, ahol 5-5 gólt vágott. Szóval a Dinamo tényleg egy rendkívül gólerős csapat, nem vicc, de itt még a kapustól is jöhetnek a gólok. Egyébként is egy olyan bajnokság ez, ahol a játékosok több poszton bevethetőek, nyílván abból adódik, hogy egészen amatőr szint ez.

De a fehérorosz szinten azért az FK Minszk, vagy a Dinamo BGU Minszk az komoly erőt jelent. Az FK Minszk már megmérkőzött a Dneprrel, és 10-0-ra nyert. Mi valószínűsítjük, hogy a Dinamo csak azért is jobban el akarja kapni Dneprt, egyrészt presztízsből, másrészt lehet még jelentősége a gólkülönbségnek is. Azon a Dnepr-FK Minszk meccsen az FK fél gőzzel jutott el 21 kaput eltaláló lövésig. Egyébként egy-két kivételtől eltekintve a Dnepr rendkívül fiatal együttes, 15-16 éves lányok is vannak a keretben, és pályára is léphetnek, de a 17-18 éves 'csajok' sem számítanak épp idősnek.

A mi tippünk, hogy a rendkívül gólerős játékosokkal felálló Dinamo BGU Minszk is eljut minimum 10 gólig, ahogy durván egy hete az FK Minszk tette! Sőt nem kizárt, hogy itt a vendég-gólok inkább a 15 körül állnak majd meg!

forrás: fortunaweb.hu

#3907 május 14, 2020, 16:15:08, oakland23
élő, félidő, 22bet
Ararat-Lokomotiv Yerevan

Vendég gólok szám 1,5 felett @ 2.75
vendég gólok száma 2 felett AH @ 9.00

Bár osztálykülönbség áll fenn a hazai csapat javára, ilyen bulimeccsen nem sokat számít. félidei statok alapján simán egálban vannak, sőt még egy-két fontos mutatóban a vendégek jobbak. Ezek az örmény meccsek amúgy is el tudnak fajulni, egy vendég gól simán benne lehet még, extrém esetben akár kettő is, de már egy is elég, mert akkor az AH-s push.
Az oddsok ide oda ugrálnak, én egy kb átlagot írtam mindkét tipphez.

*na mire beírtam, elég szépen estek a szorzók...

4-1 lett, pedig a stat alapján simán jöhetett volna a vendég gól, ehhelyett jött három hazai gyorsan hat perc alatt, mondjuk az nem volt semmi, hogy az 1-1-nél a 4,5 over/under line odds kb annyi volt, mint félidőben. Gondoltam csak a szokásos örmény 2. félidős roham jön, és egy gólt csak vállalnak a vendégek, de mindhármat a hazai csapat lőtte. Hát ez van.

#3908 május 16, 2020, 15:13:09, oakland23
BVB-Schalkéra

erős tippek:
- hivatalos hosszabbítás a meccsen 5,5 perc felett (első és 2. fi is számít) @ 2,15
-orvosi stáb 1,5-nél többször lép a pályára @ 1,60

22bet mindkettő

ugye eleve 5-5 csere lehet, bár marad a csapatonkénti 3 alkalom, de talán a sporinál +1 percet számít. Számítok sérülésekre, talán egy-két VAR-ozásra, bár a németek nem szeretnek hosszabbítani sokat, talán most fog Aytekin.

Orvosi stáb 1,5-nél többször bejön szerintem nagyon erős, eleve nagy most a sérülésvszély, meg ugye ha olyan az eredmény, akkor a vezető csapatban nagyon könnyen le tudnak sérülni, és hívni kell az orvosi stábot. Bár mondjuk egy LaLiga erre ideálisabb terep, fritzek annyira nem színészek, de szewrintem jó lesz

just for fun, oddsok nélkül
5 gól felett
1. perc büntető
1. perc szabadrúgás
1. perc lap
missed penalty
mindkét csapatból lesz kiállítás
lesz kapufa
1. félidő penalty+piros lap
Hummels gól

de a két erős tippnek kell jönni, és akkor minden fasza, a többi csak apróval ment, az első kettőt viszont jól megküldtem

Minsk - Botsor
fehérorosz női
Tipp: 10 felett AH 3,75 (22bet)

élő, 13:00-tól kezdték

Tegnap megszívtam a Bundes restartot, bár nem nagyon, csak enyhe mínusz lett, de azért mínusz. Ma hagyom a fenébe (bár a Bayern-meccsre úgyis húzok majd valamit), de a mai fő meccs a Ruh-Smolevichy
Chistov fújja, szerintem eseménydús összecsapás lesz. Nem sokat, egy 150 ezret löktem szét mindenfelé, jópár tippet behúzva:

piros lap 10K 3.26
miss penalty 9,5 10K
score penalty 3,6 10K
11-es vagy piros lap 1.9  36K
2-es csapat kap 11-est 5K
1-es csapat kap 11-est 5K
Lesz 11-es 3.15 10K
11-es és piros lap is lesz 8.1 10K
mindkét cs. kap pirosat 19 5K
mindkét csapat 3+ cards 4,46 10K
1+gól, 3+ corner, 1+lap az első 30 percben 7.00 5K
Mindkét csapat kap 11-est 34.00 5K
lesz belőtt és kihagyott 11-es 34.00 2,5 K
corner+lap+gól az első 10 percben 2K  41.00
mindkét cs. értékesít 11-est @ 51.00 1,5 K
Smolevichy 3+ gól 7+corner 101 1K
mindkét csapat hagy ki 11-est 375 (1K)
3 gól felett AH @ 3,72 14K

(még pár apróságot behúztam, amiket nem írtam fel, de a lényeg, hogy vagy piros lap, vagy főleg inkább tizi kell, hogy valami legyen, ha egyik sincs, óriási mínusz lesz. Viszont Chistov azért nem szokott unalmas meccset fújni, remélem, nem most kezdi)

Köln-Mainz
BundesI 15:30

5 les felett (AH) @ 5.05
5 gól felett AH @ 6.90
missed penalty @ 9,50

22bet mind

Amolyan ne nézzem tétlenül tippek, hátha beakad valamelyik. Mondjuk az 5 les felett AH opciónak úgy megörültem, mikor megláttam, hogy 15 ezret rádurrantottam. Utána néztem csak, hogy a majom Szalai nem fér a kezdőbe, de remélem, nélküle is összejön... 5 gól felett AH, hát reális esélye nincs, bár a Mainz szerintem elég jól fog kontrázni, és a kihagyott tizi meg abszolút lutri, a háromból egy hátha beakad.

Karvina - Fridek-Místek
15:00-tól felkészülési

A Fridek tegnap 8-1-re kapott ki, de a stat alapján brutál fölényben volt a Vitkovice. A Fridek egyetlen lövése talált kaput, az be is csúszott, egyébként mellé sem nagyon lőttek, kísérletük sem volt, tipikusan olyan meccs lehetett, amit egy ftérfélen le lehetett volna játszani. A Vitkovice zúdította kapura a löketeket, úgy lett 8-1, hogy tán az első 28 percben meg az utolsó 20-ban nem volt gól.
A Karvina erősebb csapat a Vitkovicétől, és ugye nem volt pályán tegnap. A Fridek pedig igen, és bár barimeccshez méltóan cserélgetett a mester, elmondta, hogy totál formán kívül van még a csapata, de mindenki örül, hogy játszhat. 6-7 játékosa van, akik sérülés után térnek vissza, méghozzá a jobbak, őket kímélni akarja, tegnap is sok fiatal került a csapatba (meg is lett az eredménye...)
Ha tegnap kaptak egy 8-ast, akkor ma még fáradtabban egy erősebb csapattól mennyit kapnak?

Karvina 5,5 felett @ 2.15

én behúztam a pontos eredmény más opciót is 15.00-ös oddsért, 3000-et írt a 22bet max tétnek, 3-szor engedte feladni sajnos, hátha majd élőben még enged... Nem mondom, hogy óriási tipp, de a Karvina 5,5 overnek azért illene jönni


Idézetet írta: oakland23 Dátum május 21, 2020, 11:28:36
Karvina - Fridek-Místek
15:00-tól felkészülési

A Fridek tegnap 8-1-re kapott ki, de a stat alapján brutál fölényben volt a Vitkovice. A Fridek egyetlen lövése talált kaput, az be is csúszott, egyébként mellé sem nagyon lőttek, kísérletük sem volt, tipikusan olyan meccs lehetett, amit egy ftérfélen le lehetett volna játszani. A Vitkovice zúdította kapura a löketeket, úgy lett 8-1, hogy tán az első 28 percben meg az utolsó 20-ban nem volt gól.
A Karvina erősebb csapat a Vitkovicétől, és ugye nem volt pályán tegnap. A Fridek pedig igen, és bár barimeccshez méltóan cserélgetett a mester, elmondta, hogy totál formán kívül van még a csapata, de mindenki örül, hogy játszhat. 6-7 játékosa van, akik sérülés után térnek vissza, méghozzá a jobbak, őket kímélni akarja, tegnap is sok fiatal került a csapatba (meg is lett az eredménye...)
Ha tegnap kaptak egy 8-ast, akkor ma még fáradtabban egy erősebb csapattól mennyit kapnak?

Karvina 5,5 felett @ 2.15

én behúztam a pontos eredmény más opciót is 15.00-ös oddsért, 3000-et írt a 22bet max tétnek, 3-szor engedte feladni sajnos, hátha majd élőben még enged... Nem mondom, hogy óriási tipp, de a Karvina 5,5 overnek azért illene jönni
érdekes módon mivel megtettem hogy bármely más végeredmény opciót, már nem hagyja hogy rámenjek a goal overre is

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 21, 2020, 12:07:07
érdekes módon mivel megtettem hogy bármely más végeredmény opciót, már nem hagyja hogy rámenjek a goal overre is
sajnos ilyen buzi egy iroda, nem lehet kiszámítani, hogy melyik meccsnél hányszor enged tenni valamit. sokszor csak egy meccsnél egy opciót, néha meg egy opciót 100-szor is be lehet húzni...
nekem pl. a minden más opciót 3-szor engedte, a hazai 5,5 overt négyszer

talán majd élőben még valahol el lehet kapni, akár a 22beten is, legfeljebb ott sem engedi már, majd kiderül