OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum május 21, 2020, 11:28:36
Karvina - Fridek-Místek
15:00-tól felkészülési

Karvina 5,5 felett @ 2.15


Köszi Oak!  :ok: Én is megdurrantottam 22beten pár ezróval  :redchug:

Akartam aprót rakni a Pontos végeredmény: Más-ra is, de már nekem se engedte. :bash:

Mezőkövesd-Fehérvár MK elődöntő
tipp: szabálytalanságok száma az első fi-ben 13,5 felett @ 1.99 (22bet)
illetve
tipp2: szabálytalanságok száma a meccsen 27,5 felett @ 1.95 (22bet)

Két piszok kemény csapat, legutóbbi kövesdi bajnokijuk 0 gólt meg 9 sárgát hozott. Azt is Farkas Ádám vezette, ezt is ő fogja. Nem számítok szép meccsre, nincs még meg a top forma, ott tördelik majd egymás játékát, ahol csak lehet.  Szerintem mindkettő erős tipp, ennek megfelelően meg is durrantottam, szerintem az első 45 percben simán kell jönnie a minimum 15 szabálytalanságnak, de a másik nem kevésbé tűnik jó tippnek.

Minden mai Bundes meccsre behúztam, hogy:

mindkét csapatból lesz kiállítás
magyarul 5 fogadás, az ötből egy meccs kell, ahol mindkét csapatból lesz piros lap. Bár a Bundesben már egy piros is meglepő, pláne zárt kapus meccsen, de pl. a BVB meccsén 126-os az odds, elég csak hozzá, ha picit összeszólalkoznak, aztán bármikor pattanhat a szikra. amolyan just for fun jelleggel

(22bet)
persze ezek tényleg buli tippek, ha nem jön, hát benne van  :)

Nekem a 22bet az első félidőt vesztesnek konyvelte el, 13 szabalytalansagot írt. Ez true szerinted? Nem szamoltam, de neztem a meccset és hát sokkal többnek tűnt..

Jaja, 13-at ír, kb reális lehet, bár én sem néztem, csak a 2. félidőt. De biztos reális, mert a 30 stimmel, szóval biztosan jó a 13 is...

Na mára bemelegítés:
félidő van 0-1
CSKA Yerevan - Ararat Yerevan II
5 gól felett AH @ 9,86  (22bet)

örmény barimeccs, örményeknél az első fi általában csak előjáték, a lényegi dolgok a 2. félidőre maradnak sokszor

12-től
vietnámi kupa
22bet
Song Lam - Binh Dinh

Hazai csapat 4,5 felett @ 7.8

Szerintem nagyon fasza ajánlat, túl szép, hogy igaz legyen tipp.
tettem kicsit a over 6 AH-ra is, meg a félidő hazai 1 felett AH-ra, ez is 2,5 nagyon fasza kis tipp, szerintem itt nagyon benéztem valamit, de majd kiderül, lesz live is elvileg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság. NPL Northern Territory

-Na, ez az a liga, amelyben újraindult az élet, ma volt egy meccs, a 22bet-nél volt rá live is, azt mondjuk elfelejtették írni, hogy a geci Covid miatt 2*35 percet játszanak csak, azt is megszakítják egyszer-egyszer félidőnként, amolyan magyar eü szünettel. Így is jött 7 gól, szóval nagyot nem buktam, de ez csak mák.

Lényeg a lényeg, vakon ne nagyon fogadjunk ezekre a vakond ausztrál meccsekre majd, nagyon nem mindegy overeknél, hogy 70 percet játszanak, vagy 90-et!

Mens Premier League Rd 2 - Port Darwin FC v Casuarina FC

Na ez ugyanúgy NPL, ezek meg 2*40 perces félidőket tolnak  ;D

Ezek szerint akkor még azonos bajnokságon belül is eltérhet a meccsek játékideje. Kb. ez akkor ilyen megegyezéses alapon működik arrafelé? Ez még a király sportfogadás szempontjából, nem elég kitalálni, hogy mi lehet a vége, de még az is rejtély, hogy hány perc a meccs, de még az is lehet, hogy a fogadóirodák is meccs közben jönnek rá, hogy épp a két csapat 35-40-45 perces félidőket játszik :D

#3923 június 10, 2020, 13:51:27, oakland23
Eintracht - Bayern
DFB Kupa 20:45
Tipp: 2. félidő hosszabbítása 3,5 perc alatt @ 2.02 (22bet)

Tegnap is bebizonyosodott, hogy lefutott meccseken a német sporik, nem nagyon hosszabbítanak. Igazából nincs is sok értelme, és ebben bízom most is. Az Eintracht és a Bayern meccsei általában simák, nemrég volt pár napja az 5-2-es meccsük, az a Fritz vezette, akire ezt a mai meccset is bízzák. Marco Fritz ott az 5-2-es meccsen egy percet sem hosszabbított. Megnéztem, sima meccseken rendre 0-3 percet hosszabbít, amikor nem sima a meccs, akkor szokott rátenni 4-5 percet is akár, de ott sem mindig. Kérdés tehát az, hogy ez a meccs eldől-e 90 perc alatt? Szerintem el. Márpedig ha 90 perc alatt eldőlnek a lényegi kérdések, Fritz a két csapat legutóbbi bajnokijához hasonlóan nem nagyon fog hosszabbítani. 2.02-ért ez nálam fasza tipp. Extrémebb eset, ha netán mondjuk iksz az állás, akkor meg minek tegyen rá többet, ha úgyis jön 2*15 perc...

Akartam még egy olyat is húzni, hogy lesz fejesgól, de csak 2.10-ért mérik, és a Betclic sem a szokásos 2.90-ért adja most, szóval ezt kihagyom, pedig nagyon vonzó. Mire kezdik, még lehet rábeszélem magam, de ami 2.90-ért jó tipp, 2.10-ért már nem biztos.

Ami még akarok írni, hogy ma megint játszik a MAS Taborsko edzőmeccset, 17:00-tól, ezek mindig hoznak valami brutál overt, szerintem a Pisek ellen sem lesz máshogy. Ezeknél 6-8 gól az alap, én 5.0 gól felett tippet húztam a 22beten 3.40-ért, de nagyon hamar lement a szorzó. Ha élőben lesz valami magasabb line valahol, arra is ráugrok, hátha beakad. Ez a MAS Taborsko mindig szállítja az overt, ifi szinten is overezős csapat, ritkán lehet velük beszopni

élő, 14:00tól
Német női kupa
Bielefeld - Wolfsburg

Tipp: 9 gól felett AH @ 7.73 (22bet)

A másodosztály utolsója az első osztály legjobbja ellen.

semmi sem tuti, de ez nem rossz:

22beten lehet félidők hosszabbítására fogadni, de csak vagy az első fi-re enged tenni, vagy csak a 2.-ra, és csak egyszer, tehát ha 20K-t akarsz rakni rá, egyben kell, mert csak egy fogadást enged, nekem legalábbis.

szóval mintha a 22bet nem venné figyelembe, hogy a spanyloknál is van félidőnként amolyan mgyaros ivószünet, ami egy-két percet igénybe vesz. tegnap pl. a valencia meccsén rojas úgy hosszabbított két percet, hogy ivőszüneten kívül sem var, sem csere, sem egy ápolás sem volt az első fi-ben, de az ivószünet miatt 2 perc ráadás volt.
minden mai spanyol meccsre lehet tenni félidő hosszabítás 1,5 perc felett 1,95

nos, ha csak két meccsen jön, már nem buktunk.

ugye az ivószünet miatt minimum 1 perc ráadás jár elvileg, de lehet itt ápolás, csere, varozás

eddig három meccs ment le a Covid után a laligából, és így alakultak a ráadás percei
2+6
5+6
2+5

tehát HT hosszabbítás minimum 2 perc, vége minimum 5 perc, mert ugye cserélgetés is van, 2. félidőben kapják a görcsöket, időhúzás is van, ha olyan az eredmény, de a 2. fi sok hosszabbításra picikébb az odds, 1,55 körül.

hát szerintem aranybánya, én eddig két meccsen húztam, sajna a Granada meccsére nem ajánlotta ki

22bet, keressétek ki, szerintem fasza tippek, de még ivószünet nélkül is simán lehet 2 perc ráadás, ha van egy hosszabb játékmegszakítás.

GL

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 13, 2020, 11:41:09
semmi sem tuti, de ez nem rossz:

22beten lehet félidők hosszabbítására fogadni, de csak vagy az első fi-re enged tenni, vagy csak a 2.-ra, és csak egyszer, tehát ha 20K-t akarsz rakni rá, egyben kell, mert csak egy fogadást enged, nekem legalábbis.

szóval mintha a 22bet nem venné figyelembe, hogy a spanyloknál is van félidőnként amolyan mgyaros ivószünet, ami egy-két percet igénybe vesz. tegnap pl. a valencia meccsén rojas úgy hosszabbított két percet, hogy ivőszüneten kívül sem var, sem csere, sem egy ápolás sem volt az első fi-ben, de az ivószünet miatt 2 perc ráadás volt.
minden mai spanyol meccsre lehet tenni félidő hosszabítás 1,5 perc felett 1,95

nos, ha csak két meccsen jön, már nem buktunk.

ugye az ivószünet miatt minimum 1 perc ráadás jár elvileg, de lehet itt ápolás, csere, varozás

eddig három meccs ment le a Covid után a laligából, és így alakultak a ráadás percei
2+6
5+6
2+5

tehát HT hosszabbítás minimum 2 perc, vége minimum 5 perc, mert ugye cserélgetés is van, 2. félidőben kapják a görcsöket, időhúzás is van, ha olyan az eredmény, de a 2. fi sok hosszabbításra picikébb az odds, 1,55 körül.

hát szerintem aranybánya, én eddig két meccsen húztam, sajna a Granada meccsére nem ajánlotta ki

22bet, keressétek ki, szerintem fasza tippek, de még ivószünet nélkül is simán lehet 2 perc ráadás, ha van egy hosszabb játékmegszakítás.

GL
egyik meccsre sem találom ezt az opciót, lehetséges hogy levették volna?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 13, 2020, 12:29:43
egyik meccsre sem találom ezt az opciót, lehetséges hogy levették volna?

Sajnos same problem here..  ::) Pedig tenyleg nagy otletnek nezett ki..

Tényleg kikapkodták, kíváncsi leszek, nekem mit kezdenek majd a fogadásokkal, ha érvényesek maradnak, azért remélem nem faragok rá  ;D Ha ma nem lesz ivószünet, megszívom, de nagyon  ;D

Getafe-Espanyol
cserejátékos lő gólt @ 3,52
lesz gól az első v. második félidő ráadásában @ 5,75

Villarreal-Mallorca
cserejátékos lő gólt @ 3,64
lesz gól az első v. második félidő ráadásában @ 4.94

Barca-Leganés
cserejátékos lő gólt @ 3.38
lesz gól az első v. második félidő ráadásában @ 4.60

a következő cikk után:
http://www.fortunaweb.hu/hu/Eljott_a_cserejatekosok_ideje__194