OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


GorodeyaII-IslochII
most kezdik
22bet

Gorodeya győzelem @ 18.00
és mindenféle gólok

Egy ilyen különösebb tét nélküli bohóckodáson hátha megvadulnak  :)

Levante - Betis
14:00

A Levante elég szarul védekezi le a pontrúgásokat, konkrétan a 2. legpocsékabb a ligában. Beadásokat, beíveléseket nem kedveli, ezért ezt a meccset fogadás szempontjából a Betis védőire építem. Legutóbb is elemükben voltak, Baartra ugye gólt is fejelt, de Feddelnak is volt egy, Mandinak két kísérlete, Mandi és Barta ugye a kaput is eltalálta. Nos, ha lesz ma is bennük kellő ambíció, akkor ezek közül egy-két tipp jöhetne:

Betclicen megtettem Bartrát, Mandi és Feddal, hogy lesz kaput eltaláló lövésük, illetve mindhárom srácot gólra, elég jó szorzókon adják a betclicnél, kivéve Bartra gólját, az Betlicen csak 8.00, máshol van bőven 10 felett...

ill. 2,75-ért azt is behúztam, hogy lesz fejesgól, nem tűnik rossz tippnek. Sőt! Ha nem egyeznek ki egy barátságos 0-0-ban, amely amúgy egyik félnek sem lenne rossz, és lesz foci, akkor ezek közül egy jöhet. Aztán ha a kaput eltaláló lövés (vagy inkább fejes) góllá érik, az az igazi kaszárnya.

12:00-tól
vietnami kettő
foci
Hue - Can Tho

Tipp: 5,5 gól felett @ 7.00 (22bet) de amúgy akárhol lehet tenni, ahol lehet tenni

Lényeg a lényeg, hogy a Can Tho valami elképesztő első félidőket fut (szerintem amúgy full bunda) az utolsó 4 meccsén csak az első félidőkben született 5-0-5-4 gól. Az 1-0 kilóg a sorból, mellette van 9 5 és 6 gólos meccs is a közelmúltból... Ezeken a vietnámi kettes meccseken figyelni kell, mert ha a félidő elején jön gól, akokr még vagy kettő gyorsan követi :D

majom 22bet pre-match egy fogadást enged a meccsre, úgyhogy jobb máshol megjátszani, már aki nagyobb téttel akarja bombázni. Persze majd élőben még enged rá egy picit

Geta meccsen félidő van, Cucu lapja a bet365-ön 4.00-ért fogadható. Eddig egymaga 6-ot vagy 7-et foultolt, szerintem max 1-2 húzása lehet, és kapja a lapot. Soria lapja sem rossz, ő időhúzásért kaphat majd sárgát, 10.00-es odds elég jó

Lecce-Samp

Rocchi utolsó 16 tétmeccsén egy olyan volt, ahol nem volt büntető vagy piros lap. Ráadásul, ha szigorúan vesszük, az a Bayern-Tottenham találkozó a BL-ben már nem is volt tétmeccs, mindketten továbbléptek, fix első fogadta a fix másodikat. Ezek alapján:

Lesz büntető vagy piros lap @ 1,64
Büntető és kiállítás @ 6.64

22bet

Ráadásul ez elég nagy téttel bíró meccs, bár nem szoktam olasz meccseket nézni, de így stat alapján, meg ismerve Rocchit, ez nem olyan rossz ötlet

#3965 július 01, 2020, 12:31:54, oakland23
Betis - Villarreal

Kaput eltaláló lövések száma 8,5 felett @ 1,75 (22bet)

nálam elég erős tipp, olyan 10/10 jellegű

illetve húzom a betclicen, hogy Mandi, Barta, Sidnei és Feddal összehoz kaput eltaláló lövést. Mind a 4 Betis-vődő jól fejel, nyílván az egyik padozik, az úgyis push. Legutóbb Feddal, előtte Bartra hozta a tippet, de Mandi is nagyon aktív volt, legutóbb őt pihentették (meg is lett az 'eredménye'), úgyhogy szerintem ma Mandi fix kezdő, és 7,50-ért egészen kva jó tipp, hogy min. egy lövése ami egyébként vélhetően fejes lesz, kaput talál.
Még a góljaikat is behúzom majd, a Betis egész sok gólt szerez pontrúgásból, és Fekirt meg Emersont éjjel-nappal felrúgják, szerintem lesz 6-7 corner, meg vagy 6-7 szabadrúgás, ami után lehet próbálkozni fejessel, számítok egy kis zsetonra, na  :)

fejesgól 2,75-ért betclicen szintén ilyen 10/10-es erősség
szabadrúgásgól 11.00-es odds (22bet)mellett szintén erős, Cazorla, Guardado, Fekir, Canales...

büntető 3,50-ért nagyon erős, spanyloknál mostanában egyébként is hemzseg a tizi, kettesével, hármasával ítélik meg

és persze a piros lap, bár a Betis nem egy durva csapat, rengeteg pirosat gyűjt be, meg azért benne van, hogy ki is erőszakol

magyarán itt egész eseménydús meccset várok, ebből a meccsből jól kéne kijönni

18:30
OTP - TP-47
Finn 3

Én itt behúztam egy 5,5 overt 5,30-ért (22bet), mindkét csapat képes az overre, legutóbb 9-gólos meccset toltak, hátha megint elszórakoznak egymással... Inkább, mint az idegeimmel.

kétszer is megszivattak a finnek zsinórban, de három a magyar igazság, kapnak még egy esélyt  ;D
I-Kissat - FJK
18:00-tól

6 gól felett AH @ 2.98 22bet

Legutóbb 7-0-t játszottak, 40 lövése volt a hazai csapatnak, abból 18 ment kapura. Nem kicsit borulhatott fel a pálya, az a meccs közel egy éve volt, remélem, azóta sokminden nem változott, de ha a vendég csapat is talál gólt, az még jobb. Bár ahogy nézem, inkább nyeli, mint köpi

Milyen érdekes, hogy egy csapatról kialakul bennem egy kép, aztán ez a kép még akkor is él, amikor már minden rég másképp van. Például -és hiába nézek LaLiga meccseket látástól-vakulásig- bennem az a kép él, hogy az Atletico sok gólt szerez fejjel. Ugye még a Godin-érában ez így is volt, aztán most nézem, hogy két éve sem Giménez, sem Savic nem szerzett gólt, nemhogy fejjel, lábbal sem... Ok, egy védőnek nem is az első számú feladat, de lassan ez a szezon is véget ér... Sőt Savicnak 0,1-es az átlaga (meccs/lövés), és akkor ez csak a lövés, nem is kapuralövés...
Meglepett a két srác impotenciája, azért pár gólt pontrúgások után a belső védők is hozzá szoktak tenni.
Én behúztam, hogy lesz Savicnak és Giméneznek ma a Mallorca ellen kaput eltaláló lövése (6.00-os és 7,50-es odds), mondjuk utólag néztem rá a statra, szóval arra nem nagyon tudok most hivatkozni, így nincs más hátra, mint hogy a nagy számok törvényében bízzak. A Mallorcában nincs az első számú védő Valjent, aki még meccsről idén nem hiányzott, eleve pocsék a Mallorca pontrúgások ellen (is), szóval ha a Giménez-Savic páros egyik tagja nem talál kaput most sem, akkor soha  ;D

Atleti-Mallorca
22:00
ma este

Lesek száma 3 felett Ah @ 1.738

Ma elvileg Morata kezd, Costa padozik, és a liga legtöbbet lesre futó játékosa Morata, pedig a játékperceit tekintve azért nincs a topban. Csapat szinten is az Atleti a legtöbbet leselkedő csapat, egyedüliként a ligában 3.0-ás átlag felett. Morata ezt csak erősíti, pontrúgásnál is lesznek lesen, vélhetően a VAR is nekünk segít majd, nem marad les rejtve. Mióta a liga újraindult, még az Atleti 2 les alatt nem hozott le meccsetm de kétszer hoztak össze 4 lest, és az Osasuna ellen 8-szor mentek lesre az Atleti spílerek, ami azért nem semmi. 3-nál a tipp push, 4-nél már csörög a kassza.

Celta-Betis
17:00

22beten lehet fogadni szabálytalanságok számára, én egy 26,5 overt húztam, Gonzalez Fuertes vezeti, 32 feletti a meccsenkénti foult átlaga, elvileg simán jönnie kéne.

Meg ugye Betis-meccs, tizenegyes és piros lap nagyon gyakori vendég, ha a Betis pályán van. Nem lepődnék meg, ha valmelyik megint jönne, vagy akár mindkettő

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 04, 2020, 10:50:31
Celta-Betis
17:00

22beten lehet fogadni szabálytalanságok számára, én egy 26,5 overt húztam, Gonzalez Fuertes vezeti, 32 feletti a meccsenkénti foult átlaga, elvileg simán jönnie kéne.

Meg ugye Betis-meccs, tizenegyes és piros lap nagyon gyakori vendég, ha a Betis pályán van. Nem lepődnék meg, ha valmelyik megint jönne, vagy akár mindkettő

A 11-es 3,15-öt fizet, azert egyik csapatnal sem ritka vendeg a bunteto, szerintem ez siman jatszhato odds ezert... :)

Ja, de szerintem az újraindulás után kb minden 2. meccsen van tizi, ezt mondjuk így érzésre mondom, de kegyetlen sok van, én szinte minden meccsen tolom vagy valamilyen kombis formában, vagy singleben, és egész jó arányban jön


Geta-Villarreal
LaLiga szerda 20:30

Tipp: 6,5 lap felett @ 2.00 (bet365)

Nem akarok nagyképűnek tűnni, de ez a hét tippje. A Geta a liga legmocskosabb csapata, és nem volt az olyan rég, amikor a Villarreal bitorolta ezt a címet. Mindkét együttes feladta hétvégi bajnokiját, a Geta leszarta a Pamplona elleni találkozót (szerintem az utóbbi évek egyik legszarabb LaLiga meccse volt), és aki látta a Villarreal-Barcát, látta, hogy Gasparék is széttették a lábukat a Barcának, és még élvezték is. A Barca 8-10 gólt is lőhetett volna (4 sikerült). Mindent elmond a meccsről, hogy Asenjo lett a meccs embere úgy, hogy négy gólt kapott...

Maksimovic tegnap a meccs után a Getából nyilatkozta, hogy a Villarreal elleni találkozóra készültek, és ahogy elnéztem Morenóékat a Barca ellen, ők meg a Getára készültek.

A meccsre ráadásul odaküldik a lapkirályt, Estrada Fernandezt, aki a legtöbb lapot adja átlagban idén, valami 6,50-es átlaggal dolgozik, kizárt, hogy ne legyen lapeső. Fernandez spori utolsó 7 Getafének vezetett meccsén csak a Getafe csapata kapott a 7 meccsből 3-szor hét sárgát. Legutóbb a Getának még a pre-Covid-érában fújt a Sevilla ellen, ott 11 sárga lapot mutatott fel, hetet a Geta, négyet a Sevilla kapott. Ezek után kapunk a bet365-től egy 6,5-ös line-t, hát mi ez, ha nem over. Kezen járjak egy hétig, ha itt nem lesz 8-9 sárga, és nem zárom ki, hogy valaki túlpörög, és megkapja a pirosat, ami ugye duplán számít. Ez a most 2.00-es odds a meccsnapra 1,72 körül lesz, vagy a line ugrik egyet.


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 06, 2020, 14:44:04
Geta-Villarreal
LaLiga szerda 20:30

Tipp: 6,5 lap felett @ 2.00 (bet365)

Nem akarok nagyképűnek tűnni, de ez a hét tippje. A Geta a liga legmocskosabb csapata, és nem volt az olyan rég, amikor a Villarreal bitorolta ezt a címet. Mindkét együttes feladta hétvégi bajnokiját, a Geta leszarta a Pamplona elleni találkozót (szerintem az utóbbi évek egyik legszarabb LaLiga meccse volt), és aki látta a Villarreal-Barcát, látta, hogy Gasparék is széttették a lábukat a Barcának, és még élvezték is. A Barca 8-10 gólt is lőhetett volna (4 sikerült). Mindent elmond a meccsről, hogy Asenjo lett a meccs embere úgy, hogy négy gólt kapott...

Maksimovic tegnap a meccs után a Getából nyilatkozta, hogy a Villarreal elleni találkozóra készültek, és ahogy elnéztem Morenóékat a Barca ellen, ők meg a Getára készültek.

A meccsre ráadásul odaküldik a lapkirályt, Estrada Fernandezt, aki a legtöbb lapot adja átlagban idén, valami 6,50-es átlaggal dolgozik, kizárt, hogy ne legyen lapeső. Fernandez spori utolsó 7 Getafének vezetett meccsén csak a Getafe csapata kapott a 7 meccsből 3-szor hét sárgát. Legutóbb a Getának még a pre-Covid-érában fújt a Sevilla ellen, ott 11 sárga lapot mutatott fel, hetet a Geta, négyet a Sevilla kapott. Ezek után kapunk a bet365-től egy 6,5-ös line-t, hát mi ez, ha nem over. Kezen járjak egy hétig, ha itt nem lesz 8-9 sárga, és nem zárom ki, hogy valaki túlpörög, és megkapja a pirosat, ami ugye duplán számít. Ez a most 2.00-es odds a meccsnapra 1,72 körül lesz, vagy a line ugrik egyet.

Ez valóban value, a Getafe idén 120 sárgalapot gyűjtött be, ami elég hihetetlen szám. 3.5 over Getafe büntetőlap 2.25-ért is jó választás lehet szerintem.