Július 02, 2020, 13:32:16 pm CEST

Szavazás

Melyik top bajnokságot követed leginkább?

Anglia - Premier League
29 (36.7%)
Németország -Bundesliga
10 (12.7%)
Olaszország - Serie A
20 (25.3%)
Spanyolország - LaLiga
20 (25.3%)

Összes szavazó: 78

Szerző Téma: OAKLAND BET's  (Megtekintve 425346 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető riverside

Re:OAKLAND BET's
« Válasz #3960 Dátum: Június 27, 2020, 12:08:33 pm CEST »
Teljesen logikus, én adom az ilyen ötleteket. Kösz @oakland23:great:

A pénteki nap kész csőd volt minden szinten, hátha a szombat jobb lesz.

Amit néztem, hogy a LaLigában ezek a derék hispánok 10 bajnoki óta nem játszottak overes meccset, már ha 2 gól összejött, kész csoda volt, szar 1-0-ák meg 0-0-ák. Talán a Barca mai meccsét kivéve a többi is ilyen max 1-2 gólosnak tűnik, pályán a focigyilkosok, Bilbao, Alavés, Atleti, Leganés, de kijön belőlem a majom, és csináltam a bet365-ön egy overes kombit mind a 4 mai meccsre behúztam 3,5 overtől 5,5 overig minden meccset kettes kötésekben, így az alaptét 54-szeresét kéri el. Ahogy számoltam, kell minimum egy meccs, ahol lesz minimum 4 gól, és kell egy, ahol minimum öt. Na mármost tegyük fel, a Barca meg a Celta gólgazdag lesz, meg a másik háromból egy átmegy overbe 3,5-ös line mellett, akkor vagyok csak a pénzemnél. Nem tűnik ésszerű tervnek, de bassza meg, 10 ilyen ótvar meccs után már csak a nagy számok törvénye alapján is jönni kéne a góloknak. Ha mégsem, akkor szopás van.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3961 Dátum: Június 27, 2020, 12:59:22 pm CEST »
GorodeyaII-IslochII
most kezdik
22bet

Gorodeya győzelem @ 18.00
és mindenféle gólok

Egy ilyen különösebb tét nélküli bohóckodáson hátha megvadulnak  :)

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3962 Dátum: Június 28, 2020, 11:16:36 am CEST »
Levante - Betis
14:00

A Levante elég szarul védekezi le a pontrúgásokat, konkrétan a 2. legpocsékabb a ligában. Beadásokat, beíveléseket nem kedveli, ezért ezt a meccset fogadás szempontjából a Betis védőire építem. Legutóbb is elemükben voltak, Baartra ugye gólt is fejelt, de Feddelnak is volt egy, Mandinak két kísérlete, Mandi és Barta ugye a kaput is eltalálta. Nos, ha lesz ma is bennük kellő ambíció, akkor ezek közül egy-két tipp jöhetne:

Betclicen megtettem Bartrát, Mandi és Feddal, hogy lesz kaput eltaláló lövésük, illetve mindhárom srácot gólra, elég jó szorzókon adják a betclicnél, kivéve Bartra gólját, az Betlicen csak 8.00, máshol van bőven 10 felett...

ill. 2,75-ért azt is behúztam, hogy lesz fejesgól, nem tűnik rossz tippnek. Sőt! Ha nem egyeznek ki egy barátságos 0-0-ban, amely amúgy egyik félnek sem lenne rossz, és lesz foci, akkor ezek közül egy jöhet. Aztán ha a kaput eltaláló lövés (vagy inkább fejes) góllá érik, az az igazi kaszárnya.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3963 Dátum: Június 29, 2020, 11:25:37 am CEST »
12:00-tól
vietnami kettő
foci
Hue - Can Tho

Tipp: 5,5 gól felett @ 7.00 (22bet) de amúgy akárhol lehet tenni, ahol lehet tenni

Lényeg a lényeg, hogy a Can Tho valami elképesztő első félidőket fut (szerintem amúgy full bunda) az utolsó 4 meccsén csak az első félidőkben született 5-0-5-4 gól. Az 1-0 kilóg a sorból, mellette van 9 5 és 6 gólos meccs is a közelmúltból... Ezeken a vietnámi kettes meccseken figyelni kell, mert ha a félidő elején jön gól, akokr még vagy kettő gyorsan követi :D

majom 22bet pre-match egy fogadást enged a meccsre, úgyhogy jobb máshol megjátszani, már aki nagyobb téttel akarja bombázni. Persze majd élőben még enged rá egy picit

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3964 Dátum: Június 29, 2020, 22:53:44 pm CEST »
Geta meccsen félidő van, Cucu lapja a bet365-ön 4.00-ért fogadható. Eddig egymaga 6-ot vagy 7-et foultolt, szerintem max 1-2 húzása lehet, és kapja a lapot. Soria lapja sem rossz, ő időhúzásért kaphat majd sárgát, 10.00-es odds elég jó

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3965 Dátum: Tegnap - 11:20:39 »
Lecce-Samp

Rocchi utolsó 16 tétmeccsén egy olyan volt, ahol nem volt büntető vagy piros lap. Ráadásul, ha szigorúan vesszük, az a Bayern-Tottenham találkozó a BL-ben már nem is volt tétmeccs, mindketten továbbléptek, fix első fogadta a fix másodikat. Ezek alapján:

Lesz büntető vagy piros lap @ 1,64
Büntető és kiállítás @ 6.64

22bet

Ráadásul ez elég nagy téttel bíró meccs, bár nem szoktam olasz meccseket nézni, de így stat alapján, meg ismerve Rocchit, ez nem olyan rossz ötlet

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3966 Dátum: Tegnap - 12:20:12 »
Betis - Villarreal

Kaput eltaláló lövések száma 8,5 felett @ 1,75 (22bet)

nálam elég erős tipp, olyan 10/10 jellegű

illetve húzom a betclicen, hogy Mandi, Barta, Sidnei és Feddal összehoz kaput eltaláló lövést. Mind a 4 Betis-vődő jól fejel, nyílván az egyik padozik, az úgyis push. Legutóbb Feddal, előtte Bartra hozta a tippet, de Mandi is nagyon aktív volt, legutóbb őt pihentették (meg is lett az 'eredménye'), úgyhogy szerintem ma Mandi fix kezdő, és 7,50-ért egészen kva jó tipp, hogy min. egy lövése ami egyébként vélhetően fejes lesz, kaput talál.
Még a góljaikat is behúzom majd, a Betis egész sok gólt szerez pontrúgásból, és Fekirt meg Emersont éjjel-nappal felrúgják, szerintem lesz 6-7 corner, meg vagy 6-7 szabadrúgás, ami után lehet próbálkozni fejessel, számítok egy kis zsetonra, na  :)

fejesgól 2,75-ért betclicen szintén ilyen 10/10-es erősség
szabadrúgásgól 11.00-es odds (22bet)mellett szintén erős, Cazorla, Guardado, Fekir, Canales...

büntető 3,50-ért nagyon erős, spanyloknál mostanában egyébként is hemzseg a tizi, kettesével, hármasával ítélik meg

és persze a piros lap, bár a Betis nem egy durva csapat, rengeteg pirosat gyűjt be, meg azért benne van, hogy ki is erőszakol

magyarán itt egész eseménydús meccset várok, ebből a meccsből jól kéne kijönni
« Utoljára szerkesztve: Tegnap - 12:31:54 írta oakland23 »

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #3966 Dátum: Tegnap - 12:20:12 »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #3967 Dátum: Tegnap - 15:09:33 »
18:30
OTP - TP-47
Finn 3

Én itt behúztam egy 5,5 overt 5,30-ért (22bet), mindkét csapat képes az overre, legutóbb 9-gólos meccset toltak, hátha megint elszórakoznak egymással... Inkább, mint az idegeimmel.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #3967 Dátum: Tegnap - 15:09:33 »