OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


na újra WNCAAB
azaz egyetemi női kosár

élő felületen (bet365) már kinn a Kentucky-de PAul meccs

A de Paulról tudni kell, hogy brutál agresszív csapat, egész pályás letámadás van, rendre overt tol, sokat dob, de sokat is kap. sok a foult, sok a büntető, ennyire agresszív csapat nincs még egy. Sok jó kis játékosa van, szerintem simán overt tol a Kentuckyval is, negyedekre is lehet overezni, ritkán csalnak meg a csajok


United Victory - Club Valencia

bet365, live felület, 12:00-tól kezdik elvileg

Szerintem az 5,5 goal over alap ide 6.50-ért, de én egy fi 2,5 overt és egy 6,5 overt is húztam.


Granada - Betis
Betis lövései 10,5 felett @ 1.85 unibet

a Granada az egyik legtöbb lövést engedi (ami mondjuk engem így meglepett, amikor a statot néztem, de az nem csal), a Betis meg az egyik legtöbbet lövő csapat. Fekir is lesz, vele még inkább tüzel a Betis, engem meglepne, ha min. 11 skúlót nem küldenének a kapu felé ma

bet365 élő
Tottenham 4,5 shot on target over 1.72

eléggé value

3 van, még két kontrát csak befejeznek kapuralövéssel

#4324 január 06, 2021, 15:58:29, oakland23
2-0-ra vezet az Inter
Audero lapot kap @ 10.00
bet365

a spori kétszer figyelmeztette kirúgás előtt, hogy siessen, szerintem nincs több dobása. Ilyen szorzón nem hagyjuk ki

de biztosításképp behúztam az Inter 1,5 overt is, nehogy 5 perc alatt lőjenek kettőt, mert akkor nincs iért időt húzni

még 22beten agy aki ahol tudja meglri behúzni 4.70-ért azt, hogy az Inter kap még büntetőt. sokat lesz a Samp kapuja előtt a bogyó, szar a pálya, kezezésre is érzékeny ma a spori, simán kaphat még szerintem tizit az Inter

cseh női kosár
Praha-Trutnov
élő (félidőben) 67-10-nél
bet365

Tipp: Trutnov +97,5 pont @ 1,85

Ég és föld a különbség a két csapat között. A Praha agresszíven letámadott, a felezőn sem nagyon hozta át a Trutnov. Viszont a 2. félidőben ezt nem szokták alkalmazni a prágai csajok, és még az is belefér, hogy 20-20 ponttal bukják a két záró negyedet.

Egyébként tényleg akkora különbség van köztük, hogy ha akarja a Prága, akkor 120-at is közérak, de az első félidő végén is látszódott már, hogy nekik sem céljuk kiütni az ellenfelet.

itt lehet nézni mindenféle reg. nélkül, ha vkit érdekel:
https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Basketbal-ZBL/Cast-Zakladni/Pohlavi-Zeny/Sezona-2020-2021/192143-ZVVZ-USK-Praha-Kara-Trutnov.htm?fbclid=IwAR1KVjtSFVGWhJvLQF1odeWoeMuppbriFrkQ9YcbzhbaEnj0HebEMlvlSoc

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 10, 2021, 11:42:02
cseh női kosár
Praha-Trutnov
élő (félidőben) 67-10-nél
bet365

Tipp: Trutnov +97,5 pont @ 1,85

Ég és föld a különbség a két csapat között. A Praha agresszíven letámadott, a felezőn sem nagyon hozta át a Trutnov. Viszont a 2. félidőben ezt nem szokták alkalmazni a prágai csajok, és még az is belefér, hogy 20-20 ponttal bukják a két záró negyedet.

Egyébként tényleg akkora különbség van köztük, hogy ha akarja a Prága, akkor 120-at is közérak, de az első félidő végén is látszódott már, hogy nekik sem céljuk kiütni az ellenfelet.

itt lehet nézni mindenféle reg. nélkül, ha vkit érdekel:
https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Basketbal-ZBL/Cast-Zakladni/Pohlavi-Zeny/Sezona-2020-2021/192143-ZVVZ-USK-Praha-Kara-Trutnov.htm?fbclid=IwAR1KVjtSFVGWhJvLQF1odeWoeMuppbriFrkQ9YcbzhbaEnj0HebEMlvlSoc

ha nem látom nem hiszem. no comment  :-X

Kiesik a Huesca
Top4-es lesz a PL-ben a Liverpool
Top4-es lesz a Serie A-ban a Juve

@ 2.25 bet365

Szerintem mind full tuti. A Huesca kiesését már régóta szajkózom, most bet365-ön még 1.50, unibeten 1.25, az inkább reális. Ha még el is kapja netán a Valladolidot most hétvégén, utána Sevilla, Real Madrid, Getafe, csupa nehéz meccsek megint, és már így is 7 pontra van a bennmaradástól, nem tud meccset nyerni...
A Juve top4 szerintem nem kérdés, és nálam a Liverpool top4 sem. A Leicester elfogy előbb-utóbb, még úgy is jó lesz szerintem, ha netán ma elkapja a Tottenham a 'poolt.
Jó kis long term ez, szerintem nem sok buktató van benne. Szóval majd nyár elején jól jön az a kis zseton  ;)

unibet ezekért csak 1.81-et ad

Celta-Elche
21:00
Foultok száma 27,5 felett @ 1.85 (unibet)

A Celta a Getafe mögött a 2. legtöbbet foultolja, és az Elche sem megy a szomszédba a szabálytalanságokért. Szerintem tipikus péntek esti bírkózós meccs lesz sok apró szurka-piszkával. Bengoetxea spori nem szokott sokszor fújni, de ez olyan párharc, ahol szerintem benne van 30+ szabálytalanság.

#4329 március 02, 2021, 10:54:05, oakland23
Doncic tripla dupla @ 3.65

Jokic tripla dupla @ 4.25

(NBA)

bet365

1000-1000 Ft-tal ment, ha egyik sem jön, akkor legközelebb tétemeléssel megyek rá ismét. Amolyan próba alapon kezdem el, de azért téttel játszom, hogy legyen értelme.

*Egy-egy egység hiányzott, mivel egész jó szorzók, így a tétet legközelebb nem duplázom, 'csupán' másfélszerezem, azaz 1500 Ft-1500 Ft mindkét srácra ismét.

#4330 március 02, 2021, 16:20:54, oakland23
FTC-Barceloneta
vízilabda BL
14:00

Tipp: Barceloneta vagy iksz @ 1.16 (tippmixpró)

Tudom-tudom, nem nagy odds. Ez tény, viszont nem nagyon látom benne a veszélyt, hogy elmegy. A Barceloneta top csapat, kiváló állapotban, míg az FTC a covid és sérülések miatt eléggé roggyon van. Mivel négy nap alatt négy meccset tolnak le, bár ki nem mondják, a Tbiliszi és a Jadran elleni két meccsre fókuszálnak.
Ez a kettő szerdán és csütörtökön lesz, szóval ez a Barceloneta elleni meccs be lesz áldozva. Legutóbb itthon a sokkal gyengébb BVSC ellen is kikapott a Fradi, de tényleg semmi forma, a mester is nyilatkozta, hogy jelenleg nincs realitása a győzelemnek a Barceloneta ellen. Élőben kinn lesz reményeim szerint bet365-ön, aztán hátha lehet fogni ott is valamit, de én alapvetően 100K-t raktam erre a tippre, és reményeim szerint nagyon simán csorog le 16 ezer Ft profit. Ez a terv, aztán majd kideerül. Óvatosságból X2-őt húztam, de szerintem 5-6 minimum lesz közte

M4 élőben adja, aki épp ráér így hétköznap 14:00-kor erre  :redchug:

Püff neki, ezt a fszt jól beszoptam! Nem is azt sajnálom, hogy elment, hanem azt, akit bevittem vele a málnásba. Remélem nincsenek sokan  :)

Valladolid-Geta
14:00

Alena kaput eltaláló lövései 1+ @ 6.00

Arambarri kaput elt. lövései 1+ @ 4.00

mindkettő betclic

Szerintem mindkettő value, ha az egyik jön, már jó

illetve ugye a sok lap és a piros lap (3.90 utóbbi odds-a), nem lehet otthagyni. Szerintem Melero egyébként az elején mindent tűr, szóval ha nincs lap 25-30 percig, akkor sem kell aggódni. Lehet érdemesebb egyébként később beszállni a lapokba, melegedjenek be a srácok, majd meglátjuk, Melero milyen stílusban vezet, de szerintem benne van 7-8  lap minimum, és a piros is.

#4333 március 06, 2021, 13:45:51, oakland23
élő 14. perc
dán női bet365
JAI - Vildbjerg

JAI vagy iksz @ 1,57

*Az komoly, amíg ezt beírtam, ami egy eprc se volt, a 100K-ra 108-at ajánlott fel, én meg kivettem. Izgalommentes 8000 Ft egy percre, sok ilyet akarok :D

most 1.36, annyiért már inkább el kell engedni...

22bet-en
Valladolid-Getafe 14:00
Mindkét csapat kap piros lapot @ 21.00

Simán benne van, hogy Orellana és Nyom mondjuk komolyabb párbeszédbe keveredik :D