OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


előzőhöz még Ximo Navarro és Duarte lapot kap 3.75-ért mindkettő. Nekik Lahoz szinte mindig ad lapot, ha egy jön, már jól járunk

Elche-Betis
LaLiga 16:15

Lesz piros lap @ 4.00

messze nem olyan erős, mint az előző meccsen, de Betis-meccsen a piros lap sosem rossz tipp, illetve lapok száma 4,5 over 1.80


félidőben egy Odriozola lap 8.50-ért egész jó (bet365) le nem cserélik, meg az a köcsög előbb-utóbb madridinak is ad lapot

loki-szpari

első 9 szögi loki @ 4.33 bet365 élő 1. perc

nyíregyen is 14 szögit lőtt a loki, hátha most is gyártják

Kitettem egy szavazást, kérek mindenkit, bökjön egyet a megfelelő helyre  ;D

#4370 április 14, 2021, 14:12:18, oakland23
bet365-ön magyar női u19 Budaőrs - Puskás, ahol elvileg a vendég nagy favorit, de nem a rendes csapatával tolja, hanem szerintem egy fiatalabb korosztályos csapatával. 4.50 az 1x, hátha beesik, bár lehet így is sima Puskás win lesz, mert eddig 3 perc alatt 0-2 a szögiarány

10. perc 0-1, ejj, ez nem néz ki jól  ;D

Liverpool - Real
fi-ben 0-0-nál
bet365

Liverpool lesek 1,5 felett @ 1.72
Kaput találó lövések 8,5 felett @ 1.83

Manét még egyszer csak elkapják lesen, 1 van félidőben, kell még egy. Lassacskán pedig lőni is kéne, mert a labdaszopogatással csak az idő telik.

ausztrál női kosár élő
Woodville-CD Lions
félidőben 26-25-nél

Valami 42 pont volt a hendi a hazaiak javára kezdésnél, én nézem, de egyik sem jobb a másiknál. A félidő szinte ega, 18.00 van a vendégekre, én rápróbálok  ;D
Én nemhogy 42 pontot nem látok köztük, de 5-öt sem nagyon. Egy-két máskos dobás, aztán simán nyerhet a vendég az eddig látottak alapján. Aztán lehet kijön az elvileg meglévő különbség a csapatok között...

12:30 bet365 élő
kínai u19 kosár
Guangdong-Jlin

Jilin 67,5 pont felett @ 1.83

A guangdong jó kis overes meccseket tol, rendre 100 fölé megy, de jó sokat is kap

Zgharta - Safa Beirut
Libanoni kupa 15:00

Safa góljai 3,5 felett @ 5.00
bet365

A Zgharta fűtől-fától kikap, 3-5 gólokat kap mostanában, a Safa bajnokin 5-0-ra nyert otthon, most a Kupában is hátha hint vagy négyet minimum.

ment egy 5,5 over is 10.00-es szorzóval, hátha szétesik a hazai csapat, vagy lesz valami nagyobb bunda, ilyen Kaposváros 5-2, vagy Paksos 9-2  ;D

fehérorosz női foci, élő, 20. percnél tart, a Gomelnél a kapus megunta, hogy 17 perc alatt négyet kapott, lejött  ;D Egy fiús frizuráju kis dagi csaj állt be a kapuba, aki addig védőt játszott, de ugye nem volt kapusmeze, felvett egy melegítőfelsőt, közben a kapus durcásan lesétált. Eddig amúgy egyből egyet védett, a kezdő kapus négyből négyet benyelt, mondjuk a Gomel 10 alatt nems zokta megúszni, nem tudom a kapus min kapta fel a vizet ilyen korán  ;D

itt lehet nézni amúgy, bár szerintem keveseket érdekel  ;D
https://en.sportplus.live/football/57303/1610094/

netball élő

2. félidő Loughborough ér el először 30 pontig @ 3.00
bet365

A 2. félidőket kegyetlenül meg tudják nyomni, simán value!!!

Soton-Leicester
fiben

Soton kaput eltaláló lövései 2,5 felett @ 1.72

2 már van, hiába a piros lap, vannak gyors emberei, egyet még csak kapura lő 45 perc alatt. Azért -1 ember ennyira nem nagy hátrány, főleg nem mondjuk pontrúgásnál

május

elkezdjük

Adamstown Rosebud - B. Magic
élő felület bet365 0. perc

első fi 2 gól felettt AH @ 2.00

Valladolid-Betis 14:00-tól

VPizarro vezeti, 5-ször fújt a Valladolidnak, 4 végződött 1-1-es dötnetlennel, a Betis zsinróban 5, a Valladolid zsinórban 3 döntetlennél tart. Szóval nem lepődnék meg, ha 1-1 lenne. Tippjátékba megy a remi, élesben nem merem.

Büntetőket és piros lapot meg öngólt húztam, Betis meccsek tudnak színesek lenni, valami hátha esik.