OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#4395 május 11, 2021, 10:59:45, oakland23
német bundes, kosár
Oldenburg-Göttingen

tipp:
Göttingen nyer @ 7.50
Göttingen 95,5 pont felett @ 4.50

Az alapszakasz utsó meccse, a hazaiak és vendégek helye is fix. Az Oldenburg bejutott a play-offba, de már nem mozdulhat a 3. helyről. Simán el tudom képzelni, hogy egy-két ászuk nem is játszik, és akik játszanak, azok sem szakadnak meg. A Göttingen meg hajingálja a triplákat, 95 pont körül hoz az utolsó 5 meccsén átlagban, ha sülnek a triplák, a hazaiak meg beleszarnak, simán jöhet a 7.50-es. Tegnap az olaszoknál is kiesők úgy szórták már a triplákat nyomás nélkül, hogy az elképesztő volt.

Nem mondom, hogy tuti, de azért 7.50-ért húzható


Minden vissza, elnéztem, lehet hármas holtverseny, és a hazaiak honlapja alapján ha ma nem nyernek, akkor lecsúsznak az ötödik helyre!!! még jó, hogy van cash out, ki is vettem mindent.  :)

Elche-Alavés
LaLiga

Elche lapjai 2,5 felett
6 lap felett AH
Lesz piros
...

Fuertes vezeti, a kopaszkutya kétarcú spori, sokszor megmakacsolja magát, de az Elchét valamiért szereti megszórni lapokkal. Gondolom azért, mert rászolgál  ;D
Az utolsó 6 Elchének vezetett meccsén a büntetőlap számok csak az Elche csapatának: 4-4-6-5-4-7

Magyarán minimum 4 sárga az Elchének tuti, ha ő vezet. Az utolsó 3 meccsen a 9. a 10. és a 3. percben villantotta fel az első lapot elchei játékosnak... Az a Fuertes, akim mondom, sokszor nagyon sokáig húzza az első lapot, aztán mikor jön az első, onnantól szórja, mint bolond a lisztet.

Nem tartom kizártnak, hogy ez is olyan meccs lesz, ahol meg akarja fogni a találkozót egy korai lappal, mert ha itt nem teszi, akkor a pokol elszabadul. Ugye a tét ismerős, a bennmaradás. Nem kicsi.

A piros lap sem elképzelhetetlen, ha feszült a vége, az Alavés kapta idén a legtöbb pirosat, nem egy finom csapat.

'Színes meccset várok'

11:30-tól AUS kosár
Illwarra-Adelaide

Szerintem ebben a meccsben simán lehet 180 körüli ponttermés, szóval a kezdeti 165-ös line támadható, én magasabb line-okat is megütök, ha Giddey-éknek kijön a lépés, tényleg lehet 185-190 körül

Az Adelaide 10 perc alatt dobott 10 pontot és eladott 10 labdát :D Pfejj, de ronda meccs, sporik is szétfújják, 140 pont sem lesz, nem 180...

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 11, 2021, 11:15:42
Elche-Alavés
LaLiga

Elche lapjai 2,5 felett
6 lap felett AH
Lesz piros
...

Fuertes vezeti, a kopaszkutya kétarcú spori, sokszor megmakacsolja magát, de az Elchét valamiért szereti megszórni lapokkal. Gondolom azért, mert rászolgál  ;D
Az utolsó 6 Elchének vezetett meccsén a büntetőlap számok csak az Elche csapatának: 4-4-6-5-4-7

Magyarán minimum 4 sárga az Elchének tuti, ha ő vezet. Az utolsó 3 meccsen a 9. a 10. és a 3. percben villantotta fel az első lapot elchei játékosnak... Az a Fuertes, akim mondom, sokszor nagyon sokáig húzza az első lapot, aztán mikor jön az első, onnantól szórja, mint bolond a lisztet.

Nem tartom kizártnak, hogy ez is olyan meccs lesz, ahol meg akarja fogni a találkozót egy korai lappal, mert ha itt nem teszi, akkor a pokol elszabadul. Ugye a tét ismerős, a bennmaradás. Nem kicsi.

A piros lap sem elképzelhetetlen, ha feszült a vége, az Alavés kapta idén a legtöbb pirosat, nem egy finom csapat.

'Színes meccset várok'

A 2. percben odapakolta az első lapot a kopasz  ;D Kellett már egy jó tipp végre

Liaoning-Shandong
kosár élő u22 bet365 félidő

3. negyed Liaoning eljut 30-ig @ 6.50

E meccsig 2-szer lépett pályára, az ugye 8 negyed. A 8 negyedből 5-ször masszívan átlépte a 30 pontot. A Hunan ellen például volt 31, 33 és 38 pontos negyede, a 2. negyedben meg 12-őt dobott  ;D Szóval van üresjárat, de ha meghajtja, akkor jöhet a 30. Az első negyedben most is 29-ig jutott, kis mákkal meglehet a 30. Ilyen szorzó mellett szerintem kis aprót megér. Ha az eljut 25-ig a 3. negyedben opciót rakjuk, az is 2.25-ös odds, az valamivel biztosabb.

#4401 május 13, 2021, 13:17:04, oakland23
https://www.youtube.com/watch?v=CZx06IhCKP0

A fekete mez és a sötétzöld jó választás volt a csapatok részéről.  ;D Full nem lehet megkülönböztetni, de hát ehhez ész kéne  ;D

u.i.: Mondom fogok egy könnyű overt, de belenéztem, és azért pár perc alatt lejött, hogy ezek a srácok kurvára bambák :D Mint amikor mi fősulis kötelező tesiórán játszunk olyan társakkal akiket akkor ismertem meg. Nagyon nagy szarban van a román kosárlabda, ha ez az utánpótlás  :redchug: Persze egy meccsből nem lehet általánosítani, de ha ez a krém, akkor mi van alatta  ;D

#4402 május 16, 2021, 11:14:57, oakland23
Genoa-Empoli U19 most megy.

A 21. percig volt 12 lövés, 3 gól 2 szöglet, aztán a 21. perctől a kis grafika a bet365-ön (is) bedobást jelez, azóta a szorzók változnak, de sem lövés, sem szöglet,s em gól, semmi...
Totál fura, nem hiszem el, hogy azóta semmi sem történt, ráadásul overen vagyok  :D

*az igen, 39. percben roló, szöglet, gól, de egyébként a kis grafikon halott, semmi sem változik. Stream sehol

**Wow, ahogy módosítok ezen hsz-en, jön egy gól  ;D

16:00-tól rajtol a BAL
kosárlabda, ahol a Rivers Hoopers játszik a ruandai Patriots ellen, a vendégeknél pedig J. Cole is játszik  :D
https://en.wikipedia.org/wiki/J._Cole
reméljük lesz stream rá valahol


Chelsea-Leicester
Chelsea labdabirtoklása 56,5% felett @ 1.85 (unibet)

A Leicesternek bevált receptje van a Chelsea ellen, védekezés & kontra. Szóval a labda a Chelsea-nél lesz, a Leicesternek nem kell labda, csak terület, amit kontráknál be lehet futni.

Eurovízió élő

Azerbajdzsán továbbjut @ 1.53

https://www.youtube.com/watch?v=HSiZmR1c7Q4

Ha ez a csaj nem jut tovább, akkor ki?!  ;D


van már eurovízió? :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 18, 2021, 21:08:46
Eurovízió élő

Azerbajdzsán továbbjut @ 1.53

https://www.youtube.com/watch?v=HSiZmR1c7Q4

Ha ez a csaj nem jut tovább, akkor ki?!  ;D

Jézus ereje...  :o :smitten: :smitten: :smitten: Hát ez a hölgy rendkívül tehetséges, hol lehet szavazni!?  ;D

Végig pörgettem az idei zenéket... hulladék szinte az összes.