OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bwin-en francia-német meccsen a duplázás 9.00-es odds. Egész jónak tűnik, bár ezt egy meccsel korábban kellett volna behúzni...

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 15, 2021, 20:31:00
Bwin-en francia-német meccsen a duplázás 9.00-es odds. Egész jónak tűnik, bár ezt egy meccsel korábban kellett volna behúzni...

Ez mit jelent? Bármelyik játékos legalább 2 gólt rúg?

Idézetet írta: Latzka Dátum június 15, 2021, 20:47:15
Ez mit jelent? Bármelyik játékos legalább 2 gólt rúg?
igen, bár fogalmazhattam volna egyértelműbben, ez igaz  :)

Franciaország-Oroszország
női kosár Eb
Tipp: orosz pontok száma 59,5 felett @ 1.52 (bet365)

A bukik jól lenézik az oroszokat, és bár szerintem sem nyernek, azért 60 pontot csak összedobálnak.

Ukrajna-Ausztria
Tipp: X @ 2.00

bár mityuka 3-1-et jósol, szerintem itt megegyezéses, mindkét félnek tökéletes döntetlent látunk. Lehet itt fair play-ről meg hasonlókról dumálni, de nincs itt semmi fair play. Ráadásul még az északi macik sem reklamálhatnak, hogy kigolyózzák őket, mivel már eleve kiestek. Ezek meg ha nyílt, őszinte meccset tolna, az egyik fél könnyen ráfaraghat, szóval keleti és nyugati szomszédunk nem fog csalódást okozni azoknak, akik a nagy semmit várják. Most hogy 0-0-lal lehozzák, vagy próbálják árnyalni a bundát, mint mondjuk a Loriant pár hete és 1-1-et tolnak, vagy még több gólos remit, mint anno a svédek ugranak be valamelyik másik északi országgal bundáztak már, lényeg a lényeg, brutál nagy remit várok

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 21, 2021, 11:37:47
Ukrajna-Ausztria
Tipp: X @ 2.00

Jaja, a sved-dan 2-2-es meccs volt amivel hazakuldtek az olaszokat :D de egyebkent a GG-s Xet en is behuztam mar par napja, csak osszehoznak valamit...

Angers-Lyon fi-ben 1-0-nál

Tipp: Angers góljai 1,5 felett @ 1.83 (bet365)

Csak neked:

Ha lesz meccs, akkor szétfogadják a paksot :)

Nekem sikerült dnb 1,50 és -1-es hendi (3 esélyesbe rakni ) 3,20 ért

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/kisvarda/nb-i-bajban-a-szezon-meglepetescsapata-kerdeses-a-paks-elleni-bajnokijuk

Wollongong-CCM
47. perc
FFA cup, foci

bet365

Tipp: CCM nyer @ 7.00

Emberhátrányban van a Mariners, meg gólhátrányban, de alacsonyabb osztályú ellenfele ellen így is dominál. A hazaiaknál is van 3 sárga lap, ha netán valaki kiszállna...

kell hozzá a mák, de szerintem ez akár jöhet is

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 01, 2021, 10:35:13
Wollongong-CCM
47. perc
FFA cup, foci

bet365

Tipp: CCM nyer @ 7.00

Emberhátrányban van a Mariners, meg gólhátrányban, de alacsonyabb osztályú ellenfele ellen így is dominál. A hazaiaknál is van 3 sárga lap, ha netán valaki kiszállna...

kell hozzá a mák, de szerintem ez akár jöhet is

És akkor 1-2-nél a 82. percben jöhet a cash out  ;)

Perth-Adelaide
NBL
kosár
bet365 live felület

tipp: első negyed mindkét csapat dob 22 pontot @ 3.40

elvileg 11:30-as kezdés, de az előző meccsen OT volt, így még mindig nyugodtan fogadható

4-2-nél, 58. perc
Brasov-Unirea román II foci
7 felett ah @ 1.80

igazi gálaszerű adok-kapok, van még bő fél óra, lesz még gól szerintem

u19 olasz
Milan-SPAL
élő 16 perc, Milan 5,5 over @ 8.00 bet365

#4438 december 12, 2021, 12:14:36, oakland23
live
Havirov-Studanka
cseh női kosár 55-34 a félidő

A Studanka 6 fős rotációval játszik, egy ember van a padon, mondjuk 3 játékosnak van 2-2 foultja, arra vigyáznak, hogy azért meg ne fogyatkozzanak. A Havirov csapatában vannak bőven, tudnak pihenni, és 55-öt dobtak a félidőben úgy, hogy azért maradt még benne.
Jó kérdés, mit akar a Havirov, de eddig mentek becsülettel, a vendégeknél már a 2. negyedben látszott a fáradtság, lépéshibák, rossz passzok, stb. Simán reális, hogy a Havirov eljut 50-ig a 2. félidőben (is).

bet365 4.25-ért adja, hogy először ők jutnak 50-ig, a vendégek erre elég esélytelenek

A bajnokság komolyságát jelzi, hogy amíg ezt a pár sort beírtam, ami nem volt több 2-3 percnél, annyi volt a félidő  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 12, 2021, 11:56:49
live
Havirov-Studanka
cseh női kosár 55-34 a félidő

A Studanka 6 fős rotációval játszik, egy ember van a padon, mondjuk 3 játékosnak van 2-2 foultja, arra vigyáznak, hogy azért meg ne fogyatkozzanak. A Havirov csapatában vannak bőven, tudnak pihenni, és 55-öt dobtak a félidőben úgy, hogy azért maradt még benne.
Jó kérdés, mit akar a Havirov, de eddig mentek becsülettel, a vendégeknél már a 2. negyedben látszott a fáradtság, lépéshibák, rossz passzok, stb. Simán reális, hogy a Havirov eljut 50-ig a 2. félidőben (is).

bet365 4.25-ért adja, hogy először ők jutnak 50-ig, a vendégek erre elég esélytelenek

A bajnokság komolyságát jelzi, hogy amíg ezt a pár sort beírtam, ami nem volt több 2-3 percnél, annyi volt a félidő  ;D

Amíg megebédeltem, egy 50-10-es kicentizett félidővel meg is oldották a csajok.