Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 21, 2012, 15:04:48
Az mb kártyával elméletileg nem lehet gambling célra befizetni, erre vigyázzatok! Valószinűleg ezért nem engedett Interwettenre és Netellerre sem.

Akkor erről a moneybookers témába kéne panaszkodnom, mivel ők mondták a sikertelen befizetési kísérletek után, hogy kártya oldalról minden rendben van...
A részükről egyébként sem logikus egy gambling tiltás, de szerintem a neteller nem is minősülhet annak, ha a skrill számla is belefér a non-gambling kategóriába.

Valószinűleg nem az MB dobta vissza a tranzakciót, hanem a kártyát kiadó cég, ami a Newcastle Building Society, az mb rajtuk keresztül adja ki a kártyákat (és úgy tudom a Neteller is).

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 22, 2012, 14:06:05
Valószinűleg nem az MB dobta vissza a tranzakciót, hanem a kártyát kiadó cég, ami a Newcastle Building Society, az mb rajtuk keresztül adja ki a kártyákat (és úgy tudom a Neteller is).

Ezzel nincs gond, de ha ilyen van, akkor a moneybookers is tudhat a korlátokról, ha már az ő nevük díszeleg a kártyán.  :)
Az egy dolog, hogy durrogok, ha valami nem úgy működik, ahogy elképzeltem vagy ahogyan nekem megfelelne, de azt nehezebben fogadom el, hogy egy meghiúsult tranzakciónál nem tudják (vagy nem akarják) megmondani, hol akadt el a dolog.
Nem működik (biztos van oké, hogy miért nem), oké, tudomásul veszem, de ez miért "titok"?

Ha rendelek Neteller kártyát akkor nem kell éves díjat fizetnem?

Nincs semmi díja a Netellernél a kártyának. Én egy hete kaptam meg, rá két napra jött a pin kód is.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 23, 2012, 11:23:19
Nem működik (biztos van oké, hogy miért nem), oké, tudomásul veszem, de ez miért "titok"?
Azt nem tudom, hogy az ügyfélszolgálatosok miért nem tudják, de a kártya érkezésekor volt a boritékban egy lap, ahol irták a gamblinges tiltást.

Vki használ aktívan Neteller-t? Gondolok itt betét,kivét,pénzküldés stb

Igaz-e, hogy MasterCard kártyával nem lehet feltölteni a Neteller számlát? Remélem nem, de itt azt olvastam, hogy a kártyák közül csak a Visa működik a feltöltésnél.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 04, 2012, 08:48:35
Igaz-e, hogy MasterCard kártyával nem lehet feltölteni a Neteller számlát? Remélem nem, de itt azt olvastam, hogy a kártyák közül csak a Visa működik a feltöltésnél.
A hír nem igaz Visa,Mastercard is működik.És a mezei Maestro is,sőt az ingyenes.És nem kell sz*rakodni az kártya regisztrálással,mint a Skrillnél

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 04, 2012, 19:46:03
A hír nem igaz Visa,Mastercard is működik.És a mezei Maestro is,sőt az ingyenes.És nem kell sz*rakodni az kártya regisztrálással,mint a Skrillnél

Köszi a választ!
Következő kérdésem az lenne, hogy több bankszámlát is lehet hozzáadni a számlához? Jelenleg egy kisebb összegre várok, amit majd ellenőrzés címén be kell írnom a megfelelő helyre, de ha ez megvan, utána engedi a 2. bankszámlát is hozzáadni?

Hát ezt nem tudom Benson.Nem szoktam használni a bankszámlámat hozzá.De most megnéztem nekem vagy 1 bankszámla regisztrálva,hiába keresem nem látom hogy lehetne másikat hozzáadni.

Én is a napokban adtam hozzá bankszámlát.
Küldtek 539 ft-ot ellenőrzésként, aminek nagyon örültem, de azért lehetnek ilyen nagylelkűek, meg kifizetésnél 7,5 eurót kérnek el egy utalásért.

Ha egy irodán keresztül próbálnám átjátszani a pénzemet a moneybookers-emre, ti melyik irodát javasolnátok?
(Ahol nem szórakoznak és akár egyből kérhetek kifizetést a befizetett összegből...)

Korábban olvastam, hogy az unibet használható ilyesmire, de amikor bizonytalan az oldal elérhetősége, inkább nem zavarnám őket pár száz euróval...
A bwinnel meg rosszabbul járnék, mert az eurós netellerről forint bwin-re befizetve buknék egyszer a váltáson, majd  ha forint moneybookersre utalnám ki, akkor megint.

A paddy power-en és a william hill-en gondolkozom, mivel ők gyorsan kifizettek korábban.
Azért át kéne nézni az apró betűs részt, van-e a saját pénz megforgatás nélküli kivonására extra költség vagy elvárás.
Persze ilyesmit nem ios biztos, hogy leírnak, egyszer a bet-at-home-tól játék nélkül kivettem volna pénzem egy részét és csak nagy nehezen szedtem ki az ügyfélszolgálatból, hogy előbb a 40%-áért játszanom kell, azért utasították el a kifizetést.


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 06, 2012, 01:09:26
Én is a napokban adtam hozzá bankszámlát.
Küldtek 539 ft-ot ellenőrzésként, aminek nagyon örültem, de azért lehetnek ilyen nagylelkűek, meg kifizetésnél 7,5 eurót kérnek el egy utalásért.

Ennek a küldésnek mennyi az átfutási ideje? Kedd reggel óta várom.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 06, 2012, 09:34:54
Ennek a küldésnek mennyi az átfutási ideje? Kedd reggel óta várom.

Vasárnap éjjel kértem és csak csütörtökön volt a számlán.
Már azt hittem, hogy elcsesztem valamit...

Érdekes, hogy a forint összeg megadását elfogadta ellenőrzésként.
Azt mondjuk nem is láttam, hogy hány eurót utaltak, mert az AXÁnak az MNB végezte a konverziót és a számlatörténetben már csak a forint összeg látszik.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 06, 2012, 10:45:32
Vasárnap éjjel kértem és csak csütörtökön volt a számlán.
Már azt hittem, hogy elcsesztem valamit...

Érdekes, hogy a forint összeg megadását elfogadta ellenőrzésként.
Azt mondjuk nem is láttam, hogy hány eurót utaltak, mert az AXÁnak az MNB végezte a konverziót és a számlatörténetben már csak a forint összeg látszik.

Köszi!
Akkor még várunk.