Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Az egyik irodától csak netellerre tudtam kifizetni a pénzt. Úgyhogy most ott van, kitudnám szedni ha átutalom Unibetre és onnan bankba. Viszont én inkább netlleről közvetlenül akarom ide. Mivel már régen gondolkoztam rajta bizonyos okok miatt.
Illetve a kártyás megoldáson is a jövőben. Nem akarom, hogy azt lássák 300 ezer Forint unibetről, aztán 2 hét múlva 500 ezer Forint unibetről stb. nem hiányzik a nav.

Csak az a gondom, hogy nem tudom kifizetni. Valaki tudna ebben segíteni?  :)
Mert befizetni tudtam Master Carddal rá, kifizetésnél pedig 3 opció, Bank, a 2. at nem tudom valami "egyéb oldal", 3. pedig ha rendelek kártyát.

Idézetet írta: drzdolik Dátum október 17, 2019, 18:17:04
Sziasztok!

Az egyik irodától csak netellerre tudtam kifizetni a pénzt. Úgyhogy most ott van, kitudnám szedni ha átutalom Unibetre és onnan bankba. Viszont én inkább netlleről közvetlenül akarom ide. Mivel már régen gondolkoztam rajta bizonyos okok miatt.
Illetve a kártyás megoldáson is a jövőben. Nem akarom, hogy azt lássák 300 ezer Forint unibetről, aztán 2 hét múlva 500 ezer Forint unibetről stb. nem hiányzik a nav.

Csak az a gondom, hogy nem tudom kifizetni. Valaki tudna ebben segíteni?  :)
Mert befizetni tudtam Master Carddal rá, kifizetésnél pedig 3 opció, Bank, a 2. at nem tudom valami "egyéb oldal", 3. pedig ha rendelek kártyát.

A banki kiutalás nem felel meg?

de igen, azt szeretném csak nem tudom...
feltöltök egy képet, hogy miért nem

Elvileg ha megadtad a bsz adataid akkor a neteller levont egy minimalis osszeget a szamladrol. Azt kene megnezned, megtudnod hogy pontosan mekkora ez az osszeg. Azt beirod a mezobe es kesz.

Pontosabban kiutalt egy kis összeget arra a számlára. Az a centre pontos összeg az ellenörző kód.

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy akiknek most lett friss Neteller számlája, milyen azonosítás-hitelesítési folyamatokat kell véghezvinni, hogy verifikáljanak? Mekkora az az értékhatár (tranzakciók, pénzmozgás) ami után mindenképp hitelesíteni kell a számlát?

Köszönöm ,szép szombatot mindenkinek.

Másnál sem működik a bejelentkezés rész?

Idézetet írta: peshark Dátum november 16, 2019, 09:58:12
Másnál sem működik a bejelentkezés rész?

Nekem bejelentkezik. Bár a amióta kiírtad eltelt pár óra szóval lehet csak átmeneti hiba volt akkor.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 16, 2019, 15:56:04
Nekem bejelentkezik. Bár a amióta kiírtad eltelt pár óra szóval lehet csak átmeneti hiba volt akkor.

Alkalmazás telefonon már nekem is jó, köszi :ok:

üdv!
pénzt akarok átküldeni másik neteller számlára,de folyamatosan hibát ír ki,hogy nincs elég pénz a számlámon,miközben van annyi amennyit küldeni akarok,söt a fee-t is levonom belöle!
miért nem engedi???
a számlám nincs igazolva és nem is tudom, és nem is akarom,de a send money opcionak gondolom ettöl mennie kéne.

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 20, 2019, 18:51:24
üdv!
pénzt akarok átküldeni másik neteller számlára,de folyamatosan hibát ír ki,hogy nincs elég pénz a számlámon,miközben van annyi amennyit küldeni akarok,söt a fee-t is levonom belöle!
miért nem engedi???
a számlám nincs igazolva és nem is tudom, és nem is akarom,de a send money opcionak gondolom ettöl mennie kéne.

Nekem skrillnél volt anno így, hogy nem tudtam utalni addig amíg nem azonosítottam magam. De mivel a kettő mondhatni egy és ugyan az szerintem nálad is ez a probléma, hogy elérted azt a kereted amit azonosítás nélkül mozgatni tudsz. Ez a keret legyen 200 000 Ft(nem tudom pontosan mennyi egyébként) és te mondjuk befizettél bet365-re 50000 Ft-t kivettél 100 000Ft-t akkor te már 150 000Ft-t mozgattál meg. Magyarán még maradt 50 000 Ft amit mozgathatsz azonosítás nélkül, ha ezt is ide oda utaltad akkor onnantól nem fogsz többet tudni pénzt mozgatni csak akkor ha azonosítottad magad. Szóval szerintem ez lesz a gond, de nem 100%.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 20, 2019, 19:34:37
Nekem skrillnél volt anno így, hogy nem tudtam utalni addig amíg nem azonosítottam magam. De mivel a kettő mondhatni egy és ugyan az szerintem nálad is ez a probléma, hogy elérted azt a kereted amit azonosítás nélkül mozgatni tudsz. Ez a keret legyen 200 000 Ft(nem tudom pontosan mennyi egyébként) és te mondjuk befizettél bet365-re 50000 Ft-t kivettél 100 000Ft-t akkor te már 150 000Ft-t mozgattál meg. Magyarán még maradt 50 000 Ft amit mozgathatsz azonosítás nélkül, ha ezt is ide oda utaltad akkor onnantól nem fogsz többet tudni pénzt mozgatni csak akkor ha azonosítottad magad. Szóval szerintem ez lesz a gond, de nem 100%.

Szia!
Közben kiderült hogy mi a probléma, jobban mondva csak nekünk felhasználóknak az :P
Ugyanis arról szól a történet, hogy ha nincs azonosítva a számlád akkor is küldhetsz másik netellerre pénzt,csakhogy van egy egyszeri költséged, ami 8400HUF! Ezt ha egyszer levonta utána már kevesebb feevel dolgozik, de ezt mindenképpen bele kell kalkulálni hogy ennyit bukik az ember :bash: >:( Úgyhogy les.ophatnak ;D

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 23, 2019, 18:17:14
Szia!
Közben kiderült hogy mi a probléma, jobban mondva csak nekünk felhasználóknak az :P
Ugyanis arról szól a történet, hogy ha nincs azonosítva a számlád akkor is küldhetsz másik netellerre pénzt,csakhogy van egy egyszeri költséged, ami 8400HUF! Ezt ha egyszer levonta utána már kevesebb feevel dolgozik, de ezt mindenképpen bele kell kalkulálni hogy ennyit bukik az ember :bash: >:( Úgyhogy les.ophatnak ;D

Ezt nem tudtam, de jó tudni, Bár nekem azonosítva van a skrill/neteller szóval engem az a része már nem érint.

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 23, 2019, 18:17:14
Szia!
Közben kiderült hogy mi a probléma, jobban mondva csak nekünk felhasználóknak az :P
Ugyanis arról szól a történet, hogy ha nincs azonosítva a számlád akkor is küldhetsz másik netellerre pénzt,csakhogy van egy egyszeri költséged, ami 8400HUF! Ezt ha egyszer levonta utána már kevesebb feevel dolgozik, de ezt mindenképpen bele kell kalkulálni hogy ennyit bukik az ember :bash: >:( Úgyhogy les.ophatnak ;D

@Hool80
Ezt a szabályzatukban hol írj?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 27, 2019, 12:39:59
@Hool80
Ezt a szabályzatukban hol írj?

na közbe megvan h hogyan müködik, hiába igazolod le a fiókod, ha nem fizetsz be bankkártyáról a neteller számlára akkor van ez az egyszeri 8400FT költség.ugyanis az h pl paysefacardal feltöltöd a neteller accountod,az nem számít olyan befizetésnek.