Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi Larsson a gyors segítséget! Nem sokkal később megtörtént az azonosítás és sikerült elutalni az összeg másik felét!

#391 szeptember 09, 2016, 10:42:35, LanMaffia
Sziasztok!

Egy ilyet kaptam most Netellerre befizetéskor:
"Retrying this deposit can increase the likelihood of a successful transaction.

Reasons that your card deposit may have been declined include:

    Incorrectly entered card details. Re-enter card details and try again.
    Requested deposit amount exceeded limits. Change your requested deposit amount.
    Your bank has blocked this card. Contact your bank or deposit with a different card.
"

Semmit nem változtattam előző hónap óta. Tud valaki valami okosat?

**MOD: kipróbáltam nem tárolt kártyadatokkal és jó lett :O

#392 szeptember 22, 2016, 09:29:27, csakafavorit
Idézetet írta: gomes66 Dátum június 23, 2016, 16:37:59
hello

eddig a kp felvét díja automatából (max. 400 eurót ad ki egyszerre az Otp automata) 4 euro volt, most 1,75%-ra változott
viszont amit nem értek
ma ilyen akcióim voltak: (eurós kártyáról)
-100 000 huf kivét (335,17 euro) délelőtt kb 10 óra
-400 euro (407 euro díjjal együtt) 16 órakor
-100 euro (101,75 euro díjjal együtt) 16 órakor szintén
---------------------
próbálgattam még 2-300 eurokat kivenni, azokat elutasította, a végén volt a 100 euro

ha jól emlékszem a napi kp felvételi limit 750 euro 24 óránként
de ez kb. 820 euro lehet, akkor ez is változott?
és a kp felvételi limit (750 euro) napi limit vagy most várhatok holnap 16 óráig?
Szia!

Egy jó hír a rossz (1.75%) mellett, hogy úgy látom, hogy most már a 750 euró helyett 900-at lehet felvenni egy nap.  :)

A Neteller oldalon rákattintasz a Net+Cards menüre, azon pedig a (view all fees)-re, akkor alul megtalálod ezt a változást. Tegnap én is 750 eurót vettem fel, sajnos a beírásodat csak most olvastam.

Mondjuk érthető, hogy emeltek a 750-es limiten, mivel korábban is 1000 dollár volt a limit, viszont a dollár erősödése miatt az elmúlt években hatalmasat csökkent az euró/dollár keresztárfolyam.

Üdv!

A Neteller számlák közötti utalásnak mennyi a díja?

Illetve a Neteller mennyire biztonságos?

Neteller vagy Skrill-t ajánlatosabb?

Köszönöm a segítséget!

Az átutalási díj 1%
Szerintem biztonságos, de azért milliókat nem utalnék rá.
A neteller mellé igényelhetsz díjmentesen bankkártyát, talán ez szól mellette.

Idézetet írta: rem Dátum október 04, 2016, 10:13:52
Az átutalási díj 1%
Szerintem biztonságos, de azért milliókat nem utalnék rá.
A neteller mellé igényelhetsz díjmentesen bankkártyát, talán ez szól mellette.

Ugy remlik, mintha 8 font lett volna az igenyles. Mondjuk eves kartyadij nincs, mint a Skrillnel, az igaz.

Idézetet írta: Alk Dátum október 04, 2016, 23:06:49
Ugy remlik, mintha 8 font lett volna az igenyles. Mondjuk eves kartyadij nincs, mint a Skrillnel, az igaz.
Igen az éves kártyadíjra gondoltam, csak nem azt írtam.  :)

Helló! Kérdés a következő a chrome miért lép vissza,nem lép be a regisztrált oldalra, az email cím és jelszó megadás után.
Firefox jó avval be lehet lépni! Milyen beállítási baj lehet a böngészőben? :)

Valaki talalkozott olyan ertesitessel, miszerint kozuzemi szamlat is kell kuldeni a verifikaciohoz? Ugy tunik, modositottak az erre iranyulo eljarasokat. Egy kuldoldi forumon olvastam, s elvileg a meglevo szamlakra is vonatkozik.

"Neteller has changed its account verification policies and now requires all members to complete additional identity verification steps. In order to ensure your account usage will not be interrupted, please complete the below steps to verify your account."

Ha ez igaz, jo lenne idoben megtenni a szukseges lepeseket, mielott meg hirtelen csak zarolnak a szamlakat amolyan Skrilles modra.


Kozben meg is kaptam a belso uzenetet. Nagyon orulok neki, ezek kozul egyikkel sem rendelkezem.

Netellernél melyik az a fizetési mód amivel azonnal rajt van a banki befizetés? Mint skrillen a

Instant Bank Transfer - Instant upload
Rapid Transfer (formerly Skrill Direct)

Skrillen azzal szoktam fizetni, netellert még nem használtam. Itt "Fast Bank Transfer" és "Quick Bank Transfer" van. Kép alapján elsőt mondanám, de passz.

#401 december 15, 2016, 14:24:05, Alk
Egyelore nem tudom mitevo legyek, a magyar lakcimes basic szamlamra jott ertesites, a UK bronzra viszont nem. Mindenesetre a legjobb dontes, ha a helyzet tisztazodasaig felfuggesztem a tevekenyseget, es kivonom a toket. Ha valaki rendelkezik UK szamlaval, es volna szives megirni, hogy o is kapott-e ertesitest, nagy segitseg lenne. Akar privatban is. Koszonom!

A UK számládhoz van kártya? Talán csak ellenőrzik a kártyával rendelkező számláknál hogy valóban SEPA térségen belüli országban élsz. Persze ha nem tudod igazolni hogy a megadott címen laksz lehet nem csak a kártyát tiltják le.

#403 december 16, 2016, 20:42:09, Alk
Nem, csak a magyarhoz van kartyam. Egyebkent erdekes, mara eltunt a felhivas. Lehet, elkezdtek tul sok penzt kivonni az ugyfelek. :D Hozzatennem, hogy a sajat Neteller szamlamat keptelen lennek megfeleloen leverifikalni zaros hataridovel, amiket kernek, azzal egyszeruen az emberek egy resze nem rendelkezik, legyen barmennyire is letezo es becsuletes. Tax returnom eppenseggel van, csak majusi...

Ui: Haveromnak van hozza kartyaja (UK), ertesitest viszont nem kapott.

Sziasztok!

Netelleres kártyát kb mennyi idő alatt postázzák ki Magyarországra?