Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


21 munkanapon belul, de egy het is elegendo lehet.

Idézetet írta: Alk Dátum január 13, 2017, 21:59:03
21 munkanapon belul, de egy het is elegendo lehet.

Köszönöm! Megjött 5 munkanapon belül, meg is lepődtem.  ::)

Nekem a Pay-Pal-hoz kellet sűrgősen bankkártya, mert mert az új skrillkártyát bannolták.
Csináltam a Netellernél virtuál bankkártyát és 10 másodperc alatt kész lett :great:
Hozzá is adtam a Pay-Pal-hoz , 2perc múlva már vásároltam az Ebayen  :ok: :ok: :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 16, 2017, 22:33:26
Nekem a Pay-Pal-hoz kellet sűrgősen bankkártya, mert mert az új skrillkártyát bannolták.
Csináltam a Netellernél virtuál bankkártyát és 10 másodperc alatt kész lett :great:
Hozzá is adtam a Pay-Pal-hoz , 2perc múlva már vásároltam az Ebayen  :ok: :ok: :ok:

Én valamiért a virtuális Neteller-es kártyát nem nagyon tudtam használni csak nagyon kevés helyen. Virtuális kártyák terén nálam az Entropay az etalon. ::)

Sziasztok. Van e valami információtok arról, hogy a Neteller Adatvédelmi irányelveinek változása mennyire érinti a felhasználókat?

Idézetet írta: spareggio Dátum február 05, 2017, 12:04:37
Sziasztok. Van e valami információtok arról, hogy a Neteller Adatvédelmi irányelveinek változása mennyire érinti a felhasználókat?

Konkrétan arra érted, hogy a Netelleren lévő pénzed mennyire nyilvános, pl. egy ország adóhatóságának?

#411 február 08, 2017, 21:36:23, Alk
Ugy nez ki, uj szamla eseten most mar ezzel is szamolni kell:

Dear Name Surname,

Account ID : BLANK SPACE

As part of our customer verification procedure, we are required to collect specific information from a range of partners and customers.

We are therefore contacting you to request that you complete the attached Source of Wealth form and provide the selected verifying document in order to meet our verification requirements.

Please complete, sign and send us the attached form in your reply to this email including your selected document as evidence.

In addition to this, please provide us some more information

    What are you mainly using your  account for?
    What is your relationship with the recipients of the payments you have made through our system?
    What do you mainly receive money for?
    What is your expected total withdrawals from your account for the remainder of the year?
    What is your yearly income from your primary occupation?

Verification is an important process and a prompt response will ensure there is no interruption to your services.


We appreciate your understanding on this requirement.


Kind regards,

NETELLER Team"

Egy PDF formanyomtatvanyt kell kitolteni, es mindennek tetejebe meg egy berpapirt is csatolni kell. Egyebkent azontul, hogy nem tetszenek a kerdesek, az egvilagon semmi kozuk sincs ezekhez. Nyitni mar nem fogok itt, az biztos. Meg szerencse, hogy a vilag olyan, hogy mindig talal megoldast az ilyen jellegu problemakra. Alig varom, hogy kiemelkedjen egy uj e-wallet, melyre nem vonatkoznak ezek a szabalyok, es - nem mellesleg - felvasarolni sem hagyja magat.

Most nezem csak, amennyiben fogadoirodakhoz szeretnenk befizetni (vagy trading oldalakra, exchange stb), ugy screenshotokat is csatolnunk kell az adatokrol es/vagy fogadasi elozmenyekrol. Mellekletben a nyomtatvany. Ez itt mar a veg kezdete, de nem az arbitrazs szakmae, hanem a Neteller-Skrill parose.

Idézetet írta: Alk Dátum február 08, 2017, 21:20:11
Ugy nez ki, uj szamla eseten most mar ezzel is szamolni kell:

Dear Name Surname,

Account ID : BLANK SPACE

As part of our customer verification procedure, we are required to collect specific information from a range of partners and customers.

We are therefore contacting you to request that you complete the attached Source of Wealth form and provide the selected verifying document in order to meet our verification requirements.

Please complete, sign and send us the attached form in your reply to this email including your selected document as evidence.

In addition to this, please provide us some more information

    What are you mainly using your  account for?
    What is your relationship with the recipients of the payments you have made through our system?
    What do you mainly receive money for?
    What is your expected total withdrawals from your account for the remainder of the year?
    What is your yearly income from your primary occupation?

Verification is an important process and a prompt response will ensure there is no interruption to your services.


We appreciate your understanding on this requirement.


Kind regards,

NETELLER Team"

Egy PDF formanyomtatvanyt kell kitolteni, es mindennek tetejebe meg egy berpapirt is csatolni kell. Egyebkent azontul, hogy nem tetszenek a kerdesek, az egvilagon semmi kozuk sincs ezekhez. Nyitni mar nem fogok itt, az biztos. Meg szerencse, hogy a vilag olyan, hogy mindig talal megoldast az ilyen jellegu problemakra. Alig varom, hogy kiemelkedjen egy uj e-wallet, melyre nem vonatkoznak ezek a szabalyok, es - nem mellesleg - felvasarolni sem hagyja magat.

Hol írja, hogy bérpapírt kell csatolni?

Nyomtatvanyban, modositva a hozzaszolas, s csatolva a PDF. Van tobb opcio is, csak ugy kiugrott a szemem, hogy tovabb sem olvastam.

#414 február 08, 2017, 21:41:27, SPF Admin
Idézetet írta: Alk Dátum február 08, 2017, 21:31:50
Nyomtatvanyban, modositva a hozzaszolas, s csatolva a PDF. Van tobb opcio is, csak ugy kiugrott a szemem, hogy tovabb sem olvastam.

Az a szomorú történet, hogy valószínű, hogy nem ők találták ki ezt a hülyeséget, hanem őket is kötelezik. Ebben az esetben az Egyesült Királyság felügyelete.

Van valaki aki Silver VIP?
Ott ugye már 2 devizanemben lehet számlája az embernek, kérdésem az lenne, hogy a bankkártya melyikhez van ilyenkor hozzárendelve? Vagy ha Forintot veszek fel akkor automatikusan abból vonja le, nem a $-ból? Mert az úgy nagyon jó lenne!
Ha jól sejtem skrill nem tud ilyesmit és drágább is a pénzkivétel.

Sziasztok.Mennyi időbe telik,míg a neteller feldolgoz egy kifizetést?Ez az első kifizetésem(02.08-án indítottam) és még mindig pending státuszban van.Köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 06, 2017, 11:03:59
Konkrétan arra érted, hogy a Netelleren lévő pénzed mennyire nyilvános, pl. egy ország adóhatóságának?


Igen  :-X :police:

Idézetet írta: spareggio Dátum február 19, 2017, 21:19:35

Igen  :-X :police:

Teljes mértékben nyilvános. Amennyiben pl. a NAV egy vizsgálatot indít ellened, akkor a Netellerres pénzedre ne "rejtettként" tekints.
Ez egy nemzetközi egyezmény eredménye, mely alapján már nincs titok.

Arról még mindig vita van, hogy a neteller és a skrill érintett-e az automatikus adatgyűjtésben és a nemzetközi adatcserében.
Amennyiben nem, akkor a pénztárcáink egész addig "láthatatlanok" itthon, amíg nem érkezik róluk pénz a bankszámlánkra.
Bűncselekmény gyanújánál ugyan kérhetnek a magyar hatóságok adatokat lényegében bárhonnan, de ha nem tudnak róla, hogy van egyáltalán a netellernél számlád, akkor ez nem fog eszükbe jutni.
Ha kérni kell az adatokat a magyar hatóságoknak, akkor az időbe és pénzbe kerülő hivatalos levelezést jelent, nem lesz ez a rendszeres elfoglaltságuk, ha nem látszik nagyobb adóelkerülés mögötte.
Ráadásul az adatcsere egyezménynek hála mostanában lesz más is, amivel szórakozhatnak, mert sokak külföldi jövedelme és számlaegyenlege válik ezzel itthon láthatóvá.
Ezzel nem azt mondom, hogy sosem fogják vizsgálni a netellerről, skrillről érkező jövedelmeket, csak azt, hogy alacsony, rendszertelenül érkező összegeknél csekély az esélye, hogy csak ez miatt elővesznek, ha meg nem is érkezik onnan pénz, akkor ennek esélye lényegében nulla...

Az adóhatóság működésével kapcsolatban vannak személyes példáim is, számomra jellemző volt, mikor rajtam akartak pár százezer forint tartozást behajtani, akkor egyszerre ment inkasszó a létező két bankszámlámra, aminek örömére nyitottam egy harmadikat és azt már zavartalanul használhattam a következő 10 évben, mert eszükbe sem jutott, hogy frissítsék az adatbázisukat a következő próbálkozások előtt...   ???