Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: norbi33 Dátum december 19, 2017, 11:53:33
Fizikai kártyámat én se tudom használni netes vásárlásnál, mindig elutasít.

Ez korábban is így volt, vagy új keletű probléma?
Én úgy egy hónapja nem használtam netes vásárlásra, előtte viszont működött.

Elképzelhető, hogy bizonyos oldalakat "letiltottak", ezt most inkább nem jellemezném.

Virtuális kártyával is próbáltad? Azzal ment?

Na most éjszaka már működik a neteller kártyával az aliexpress fizetés.
Technikai hiba lehetett.
Vagy ki tudja...

Hali!

Szeretném kérdezni, hogy jelenleg mennyi a Net+ Prepaid Mastercard éves költsége?
Jól értem? 10€ + 8€  Euróban szeretném megrendelni, mert a számlám is eurós.

Prepaid Mastercard
Our award-winning Net+ Prepaid Mastercard is one of the best priced cards on the market. Learn more about Net+.

Select a currency: 
Fees*
Free to pay in shops, restaurants, or online
3.99% foreign exchange fee
10 EUR shipping and handling fee
1.75% cash withdrawal fee
10 EUR to replace a lost card
8 EUR annual card fee

Hello, valaki segítene? 4500 ft-os átutalásnál miért kerül az átutalás több mint 300 ft-ba, mikor a processing fee csak 2.25 %? Az ha jól számolom csak egy 100-as max. Mindkét számlám ft alapú, mégis befizetéskor átváltják euróra is, nem igazán értem miért. Van ezeknek csetjük, vagy hogy lehet velük kapcsolatba lépni?

És akkor még a kiutalás is 7 €. Nem kicsit drágák.

Netellerhez lehet több emailt hozzárendelni mint skrillhez?

Idézetet írta: Tonesz Dátum március 10, 2018, 17:05:57
Netellerhez lehet több emailt hozzárendelni mint skrillhez?

Hali!
Ez volt már többször is, nem árt visszaolvasni.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 09, 2015, 18:22:12
Nem lehet sajnos csak egy e-mailt hozzárendelni, ha kell bármikor kicserélhető.

sziasztok. eddig csak skrillt használtam évek óta, most regisztráltam netellert. Kérdésem az, hogy hogyan tudok befizetni ide, ha nincs visám. Skrillen a fast bank transfer tökéletesen működik, jóvá is írják rögtön a pénzt. Netelleren pedig beírom az összeget, kapok rá egy referencet és mellé ez jön pirossal: Sorry, there are no banks currently open in your country at the moment.

ötletek?

Idézetet írta: wzrds Dátum március 26, 2018, 13:23:36
sziasztok. eddig csak skrillt használtam évek óta, most regisztráltam netellert. Kérdésem az, hogy hogyan tudok befizetni ide, ha nincs visám. Skrillen a fast bank transfer tökéletesen működik, jóvá is írják rögtön a pénzt. Netelleren pedig beírom az összeget, kapok rá egy referencet és mellé ez jön pirossal: Sorry, there are no banks currently open in your country at the moment.

ötletek?

Skrillről átutalsz ide bár az 3 % költséggel jár.

Sziasztok!

Új vagyok a virtuális bankszámlák terén. A Neteller viszont elnyerte tetszésem.

Olyan kérdésem lenne hogy a Net+ plasztik kártyával simán tudok fizetni boltokban (pl.: Lidl, Spar, H&M), illetve webshopokban is akár?

Köszönöm előre a válaszotokat!

Bitcoin befizetést próbált már valaki?

Netelleren nem, de Skrillem már többször is. Feltételezem, ugyanúgy Bitpayen keresztül történik.

Sziasztok.

Netellerre való regisztrációban szeretnék segítséget kérni. Regisztrálni szeretnék de sajnos 2 keresztnevem van ráadásul mindkettő tele ékezetes karakterekkel. Beírtam mindent de itt írja hogy : "First name cannot contain special charachters"

Nemtudom a szóköz e a baja vagy az ékezetek de mit tehetnénk itt? Ha lehagyom a 2. keresztnevem akkor egy későbbi személyazonosítás ellenőrzésen fognak visszadobni hogy nem az a név szerepel a személyimen amivel regisztráltam.

Írjak neteller supportnak vagy ilyen esetben mi a megoldás hogy később se legyen gond belőle?

Ne irj ekezetet. Legyel kaposi david romeo.

Pontosabban

David Romeo (de ha csak az egyik neved irod be nem lesz semmi.nem izelnek ezen.)

Kaposi

Idézetet írta: Alk Dátum október 10, 2018, 16:43:46
Netelleren nem, de Skrillem már többször is. Feltételezem, ugyanúgy Bitpayen keresztül történik.

Megadom az email címem megint és fizetek, ennyi?
Mennyi idő amig jóváírják skrillen?