Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Hool80 Dátum november 29, 2019, 14:15:49
na közbe megvan h hogyan müködik, hiába igazolod le a fiókod, ha nem fizetsz be bankkártyáról a neteller számlára akkor van ez az egyszeri 8400FT költség.ugyanis az h pl paysefacardal feltöltöd a neteller accountod,az nem számít olyan befizetésnek.

Ok, de ezt te hol láttad? Hol olvastad?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 29, 2019, 18:13:33
Ok, de ezt te hol láttad? Hol olvastad?

úgy hogy több neteller számlám van,csináltam egy ujat egy uj juzerrel,ráutaltam a fő számláról a pénzt,majd mikor tovább akartam tolni nem engedte csak 8400ft levonással!

Mondjuk talán azért van így hogy ne lehessen anélkül használni hogy igazolnád magad. Mert ha engednék hogy mondjuk 550Euroig nem kell igazolnod magad akkor boldog boldogtalan újat csinálna állandóan akár fake adatokkal is.

Így is brutálisan visszaélnek a skrillel és netellerrel, nem véletlenül folyamatosan szigorítanak a verifikáción, míg régen elég volt a személyi és egy számla, aztán a szelfi, aztán egy kód ráírva a papírra, addigra most már sms kód kell a tranzakciókhoz.

A bet365 a legtöbb országban levette a skrill és neteller depot, nem véletlenül. Korábban csak bónuszt nem adtak rá, most már UKben pl be se lehet vele fizetni.

Nos igen ebben megtudom erősíteni MessiÁst. Itt Angliában már nem enged skrillről/netelleről befizetni bet365, sőt amiket én néztem irodákat oda egyik helyre sem. Meg itt már befizetés előtt igazolnod kell magad ami szerintem nem hülyeség, abból a szempontból ha már betudsz fizetni akkor legalább sínen van a dolog. Bár szerintem eljön majd az idő, hogy Magyarországról sem lehet majd befizetni skrill/netelleről az irodákhoz.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 30, 2019, 23:16:24
Mondjuk talán azért van így hogy ne lehessen anélkül használni hogy igazolnád magad. Mert ha engednék hogy mondjuk 550Euroig nem kell igazolnod magad akkor boldog boldogtalan újat csinálna állandóan akár fake adatokkal is.

Így is brutálisan visszaélnek a skrillel és netellerrel, nem véletlenül folyamatosan szigorítanak a verifikáción, míg régen elég volt a személyi és egy számla, aztán a szelfi, aztán egy kód ráírva a papírra, addigra most már sms kód kell a tranzakciókhoz.

A bet365 a legtöbb országban levette a skrill és neteller depot, nem véletlenül. Korábban csak bónuszt nem adtak rá, most már UKben pl be se lehet vele fizetni.

Lehet használni anélkül hogy igazolnád magad, ott van leírtam hogy mi a baj, hiába igazolt a számla ha nem bankkártyával töltöd fel, akkor az első send money-nál levonja a 8400HUF-ot, utána már csak vmi 1.4% a fee.
Sztem ez féregség, 8400HUF az kicsit durva fee!

Idézetet írta: Hool80 Dátum december 01, 2019, 10:49:46
Lehet használni anélkül hogy igazolnád magad, ott van leírtam hogy mi a baj, hiába igazolt a számla ha nem bankkártyával töltöd fel, akkor az első send money-nál levonja a 8400HUF-ot, utána már csak vmi 1.4% a fee.
Sztem ez féregség, 8400HUF az kicsit durva fee!

Az nem féregség, hogy van több Neteller számlád, igaz? Az csak olyan magyaros.  :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 30, 2019, 23:16:24
Mondjuk talán azért van így hogy ne lehessen anélkül használni hogy igazolnád magad. Mert ha engednék hogy mondjuk 550Euroig nem kell igazolnod magad akkor boldog boldogtalan újat csinálna állandóan akár fake adatokkal is.

Így is brutálisan visszaélnek a skrillel és netellerrel, nem véletlenül folyamatosan szigorítanak a verifikáción, míg régen elég volt a személyi és egy számla, aztán a szelfi, aztán egy kód ráírva a papírra, addigra most már sms kód kell a tranzakciókhoz.

A bet365 a legtöbb országban levette a skrill és neteller depot, nem véletlenül. Korábban csak bónuszt nem adtak rá, most már UKben pl be se lehet vele fizetni.

Hool80 és sorstársai gondoskodnak, hogy továbbra is kedveltek legyünk.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 01, 2019, 12:14:20
Az nem féregség, hogy van több Neteller számlád, igaz? Az csak olyan magyaros.  :D

nem,mivel különböző létező személyekhez kötött nagy okos :-\
látom te vagy itt a helyi megmondóember ;D

#563 december 02, 2019, 20:22:27, SPF Admin
Idézetet írta: Hool80 Dátum december 02, 2019, 20:06:21
nem,mivel különböző létező személyekhez kötött nagy okos :-\
látom te vagy itt a helyi megmondóember ;D

Nevezheted bárhogyan. Szeretem a tisztességes embereket, a tiszta játékot.

A jelek arra utalnak, hogy te nem tartozol ezen személyek közé, de nincs jogom ítélkezni. Másik topikban meg csodálkozunk, hogy a bet365 kivette a Netellert, meg a Skrillt, mint befizetési eszközt.

Na, lehet nyitni a szomszéd nevére az újabb számlát. Szerintem a holtakkal is lehet próbálkozni, van ország ahol mai napig tudnak a holtak szavazni. Bizonyítva van.  :cya:

K&H bank visa debit kartya mukodik valakinek skrillen vagy netelleren?

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Netellernél a magyar Erste bankos számlaszám már megszűnt? Egy kis szünet után szerettem volna pénzt rakni a Neteller számlámra banki utalással de már csak a máltai bankszámlájuk adatait adták meg...

Hali! Próbáltam visszaolvasni sokat, de 1-2 kérdés megválaszolatlanul maradt bennem.

- Neteller MasterCard POS terminálon való használatánál (bankkártyával való fizetés magyar boltban HUF-ban) van bármilyen tranzakciós / átváltási költség? Illetve milyen árfolyamon történik a váltás, Neteller saját árfolyam?

- Úgy látom, hogy Neteller MasterCardot nem lehet HUF pénznemben igényelni. Ez alapján (a tranzakciós és átváltási költségek miatt) a legideálisabb az a helyzet, hogy EUR alapú a fogadóirodás számla, a Neteller számla és a Neteller MasterCard is?

Köszi.

Nincs extra koltseg a vásárlásnál, csak konverzios.

A legoptimalisabb euro szamla, euro kartya, euro fogadas es euro levetele euros automatabol. Mert amugy elcseszett arfolyamon valtanak.

Lehet, hogy közületek egy jó páran értesültek már róla, de azért közlöm:

As of 22 February 2021, the following Fee will apply:

Withdrawal Fee from NETELLER Account to a Skrill Account – 3.49% per transaction.

https://www.neteller.com/en/fees#fees-2021

Találkoztatok már ilyennel?
Miért van negatív összeg a számlámon?
És mi köze ennek a Skrill számlámhoz,amibe be sem léptem már egy éve?

We have recently identified that the amount of 123 HUF was wrongly uploaded to your NETELLER Account xxxx. To remediate that error, we have made a debit adjustment in your Skrill Account on 16.12.2020.

When withdrawing the wrongly transferred funds we noticed that you did not have enough balance which resulted in your NETELLER Account being on a negative balance of:

XXXX HUF


If you want to continue using your NETELLER Account, you must upload sufficient funds to cover the negative balance not later than 23.12.2020. Please make sure you have sufficient funds available on your NETELLER Account by that date. Failure to comply with this instruction may result in your NETELLER Account being suspended or us passing your case to a third-party collections agency for the entire amount due plus any statutory interest and associated legal fees due to any such third-party collection agency.

Please get in contact with us should you need further information.