Bwin érdekesség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e ezt a topicot, de valami olyanra szerettem volna, ahol sokan észreveszik. Lehetségesnek tartom, hogy minden oldal így működik, de itt már bizonyítottan, és elég gusztustalan dolognak tartom, gondoltam megosztom az "élményemet", okulasul másnak, illetve a support hozzáállása miatt mindenképpen intő jelként mindenki számára.

Történt minap, hogy baseball meccs ment élőben. Bottom 8-nál tart a meccs, és 7-3 az állás. Fogadási ajánlatként szerepelt, hogy +5.5 ponttal a hazai (második) csapat megnyeri a meccset, és egész jó oddsot is ajánlottak hozzá, feltettem rá 2500 Ft-ot. Majd ezután ellátogattam az mlb.com-ra, ahol egy nagyon jol megcsinalt flash-es élő közvetítés van, hogy ott nézem a meccset, ahol is elég érdekes dolgok vártak. Első poénként az szúrta ki a szemem, hogy nem 7-3, hanem 8-3 a meccs állása (kizárható, hogy abban az 1 percben történt a dolog, amíg oda beléptem, lévén a másik csapat ütögetett éppen), ráadásul nem bottom 8-nál tartanak, hanem bottom 7-nél, magyarán egy komplett inning-el korábban. A 7-3-as meccsállás bottom 9-nel (tehát további 10-15 perc mulva) lett kijavítva, a meccsen több pont nem lett már, értelemszerűen elveszítettem a fogadást. Még a meccs vége előtt (amikor megbizonyosodtam róla, hogy át lettem verve) írtam a supportnak, hogy mókás a dolog, és legyenek kedvesek tegyenek valamit. Válaszukban biztosítottak róla, hogy sajnos utólag nincs módjukban fogadást törölni az ÁSZF xy pontja alapján. Erre visszaírtam, hogy nem azt kérem, hogy töröljék a véletlenül felrakott tétemet, hanem azt, hogy a tőlük származó hibás információk alapján megtett fogadást töröljék. Erre visszaírtak egy nagyon kedves levelet, hogy szó se lehet róla, a fogadásnál elfogadtam az ÁSZF-et, ami a következőket tartalmazza:
- utólag nem áll módjukban fogadást törölni
- a kijelzett eredmények, meccsállás, stb csak tájékoztató jellegűek, azok valóságtartalmáért semmiféle felelősséget nem vállalnak
- valamint ha barmiféle tévedésből kifolyólag a megtett fogadás őket hátrányosan érintette (hibás odds, meccskimenetel, akármi) jogukban áll utólagosan módosítani, vagy törölni a fogadószelvényt.

És csak egy "apró" ráadás a végére. 2 levelet kaptam a magyar nyelvű ügyfélszolgálattól, és ebben a 2 levélben egyszer sem hangzott el, hogy elnézést kérnek, hogy kellemetlenséget okoztak.

Így a végén megismétlem, lehet, hogy máshol is így mennek a dolgok, de itt már kipróbáltan ily csodás a hozzáállás, és a legszebb a dologban, hogy még csak elnézést se kérnek érte.

A konklúziók levonását meghagyom mindenkinek magának, viszont ezek után óva intek mindenkit ettől a fantasztikus oldaltól.

Üdv

walaky

Hali... 

Hát sry...

Énis megemlítenék akkor már 1 dogot, sportingbettel kapcsolatban.

Az a durva hogy pl: a kézimeccseknél nem állítják meg az órát félidőkor, és ez bizony nagy szopás  lehet annak, aki mondjuk egy kézi meccsen under/overt akar megjátszani az idő függvényében. Remélem nem kell magyaráznom hol itt a probléma.

Valamint 2 éve mikor kezdtem, nekemis elírtak egy hendikep es fogadást, felcserélték a +5.5 a -5.5 el...vagy hogy meik hova tartotik.  mind1. lényeg hogy valami szarul irtak ki, én meg végén örültem hogy jött....ézem vesztes tipp...és akkor nézem hogy nem +5.5 el raktam meg hanem -5.5...vagyis én annyival, csak ugye elvolt írva ...:D

a másik, amit irtál mint bwin szabály hogy ami őket érinti szarul, azt bezzeg visszavonják.... emlékszem volt 1 meccs, felcserélték oddsokat.... azt törölték....de ha vmi olyat irnak el, amivel sok ember bukott, azt basszák kijavítani

csak ennyit akartam :)

Üdv!Érdekességképp irom,hogy elvileg a Bwin-en a minimum fogadási összeg 120 ft,volt nekem rajt maradék 0,14/!!!/ ft és csak szorakozásbol feltettem élö fogadáson és legnagyobb meglepetésemre elfogadta,már 100 ft fölé vertem fel!!! Volt már másnál is ilyen???

Szia!
Persze ez velem is elő fordult :)

Elvileg az összes fogadóirodának igy kellene működnie. A te  pénzed ők nem tarthatják vissza, mivel ezt az összeget kiutaltatni nem tudod, ha az összes pénzed felteszed (a filléreket is), akkor elfogadja a tétet, még ha az egyébként megállapitott minimumot nem is éred el. Sb, bwin, unibet és expekt biztosan igy működik.

Bár kedvelem az sb-t, de ők sajna nem így működnek, ha nincs meg a 250 ruppód, szóval ha esetleg csak 249 ft-od van akk baszhatod, esetleg rulettezhetsz vagy pokerezhetsz vele, mást nem tudzs vele csinálni.

Idézetet írta: walaky Dátum június 16, 2009, 16:12:44
Sziasztok

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e ezt a topicot, de valami olyanra szerettem volna, ahol sokan észreveszik. Lehetségesnek tartom, hogy minden oldal így működik, de itt már bizonyítottan, és elég gusztustalan dolognak tartom, gondoltam megosztom az "élményemet", okulasul másnak, illetve a support hozzáállása miatt mindenképpen intő jelként mindenki számára.

Történt minap, hogy baseball meccs ment élőben. Bottom 8-nál tart a meccs, és 7-3 az állás. Fogadási ajánlatként szerepelt, hogy +5.5 ponttal a hazai (második) csapat megnyeri a meccset, és egész jó oddsot is ajánlottak hozzá, feltettem rá 2500 Ft-ot. Majd ezután ellátogattam az mlb.com-ra, ahol egy nagyon jol megcsinalt flash-es élő közvetítés van, hogy ott nézem a meccset, ahol is elég érdekes dolgok vártak. Első poénként az szúrta ki a szemem, hogy nem 7-3, hanem 8-3 a meccs állása (kizárható, hogy abban az 1 percben történt a dolog, amíg oda beléptem, lévén a másik csapat ütögetett éppen), ráadásul nem bottom 8-nál tartanak, hanem bottom 7-nél, magyarán egy komplett inning-el korábban. A 7-3-as meccsállás bottom 9-nel (tehát további 10-15 perc mulva) lett kijavítva, a meccsen több pont nem lett már, értelemszerűen elveszítettem a fogadást. Még a meccs vége előtt (amikor megbizonyosodtam róla, hogy át lettem verve) írtam a supportnak, hogy mókás a dolog, és legyenek kedvesek tegyenek valamit. Válaszukban biztosítottak róla, hogy sajnos utólag nincs módjukban fogadást törölni az ÁSZF xy pontja alapján. Erre visszaírtam, hogy nem azt kérem, hogy töröljék a véletlenül felrakott tétemet, hanem azt, hogy a tőlük származó hibás információk alapján megtett fogadást töröljék. Erre visszaírtak egy nagyon kedves levelet, hogy szó se lehet róla, a fogadásnál elfogadtam az ÁSZF-et, ami a következőket tartalmazza:
- utólag nem áll módjukban fogadást törölni
- a kijelzett eredmények, meccsállás, stb csak tájékoztató jellegűek, azok valóságtartalmáért semmiféle felelősséget nem vállalnak
- valamint ha barmiféle tévedésből kifolyólag a megtett fogadás őket hátrányosan érintette (hibás odds, meccskimenetel, akármi) jogukban áll utólagosan módosítani, vagy törölni a fogadószelvényt.

És csak egy "apró" ráadás a végére. 2 levelet kaptam a magyar nyelvű ügyfélszolgálattól, és ebben a 2 levélben egyszer sem hangzott el, hogy elnézést kérnek, hogy kellemetlenséget okoztak.

Így a végén megismétlem, lehet, hogy máshol is így mennek a dolgok, de itt már kipróbáltan ily csodás a hozzáállás, és a legszebb a dologban, hogy még csak elnézést se kérnek érte.

A konklúziók levonását meghagyom mindenkinek magának, viszont ezek után óva intek mindenkit ettől a fantasztikus oldaltól.

Üdv

walaky

Nem akarlak megsérteni, de ezt csak magadnak köszönheted. Egy tájékozottabb fogadó tudja, hogy a fogadóirodák eredményjelzői egy kalap szart sem érnek. Mindig a hivatalos oldalt vagy a egy komolyabb livescore oldalt használj az élő eredmények követéséhez.

Sajnos van, hogy meg kell fizetni a tanulópénzt. Ebből biztos, hogy tanultál és legközelebb jobban odafigyelsz! ;)


Sziasztok!

Ha vkit érdekel egy újabb féle bwin átverés:
csak a tényekre szórítkozva. Élőfogadásnál megtettem a 70. percben egy 2-0-ás hazai meccset( mindezt azért, mert ezzel teljesült volna a bónusz feltétel és végre a +2500 Ft is kivehető lett volna, felraktam mind a 7000 ft-omat) lemegy a meccs, nem kattintottam el sehova, végig követtem az oldalukon a mérkőzést, végén látom nem nyertem, fogadásomnál egy tök ismeretlen meccs szerepel, hogy én  ott megtettem ugyanúgy a hazait, ugyanazzal az oddsal. Elment minden pénzem, válaszuk hogy ezt már nem lehet visszafordítani, ennyi.

Érdekességek: amire én tettem ott már csak 20 perc volt hátra, 2-0ra vezetett az espanyol, amire a RENDSZER tévesen fogadott helyettem, Macará-Espoli, 1-0 hátra van fél óra. DE AZ ODDS MEGEGYEZŐ!! érdekes, nem? Pont mikor a bónusz enyém lenne, megtréfálnak egy ilyennel.

Soha többet bwin, szerencsére nem nagy összeg, de még magamba mondtam milyen jól jár aki ilyen helyzetbe 100e-rel játsza meg a tutit. Hát ebben az esetben szépen koppan az illető.

Szégyen!! hülyének nézik az embert, a tévedhetetlen sz.gépet megcáfolni nem lehet, vmit bizonyos szerződési feltételek miatt ők tehetetlenek.

Hi
Figyeljetek arra hogy nagyon sok embernek visszaélnek az adataival, a bwinen az én adataimmal  5 -en regeltek be. Elküldtem a személyimet hogy én vagyok és alig akarták kifizetni, merthogy 5számlát nyitottam. Alig tudtam őket meggyőzni hogy ez nem így van, gondolom iwiw meg más hasonló oldalakról leszedik azokat. Szerintem akinek van számlája telozon be és egyeztesen mert pénzkivételnél gubanc van