Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pekerz Dátum október 08, 2013, 11:49:10
Sziasztok! Keresek egy sportfogadós filmet már nagyon régóta, színészeket nem tudok csak részletet a sztoriból. Van egy egyetemista fazon aki tartozik egy "nagymenőnek" szóval hogy megszerezze a pénzt fogadást köt, bejön neki és elkezdi űzni a szakmát egy garázsban vagy raktárban a spanokkal rendezik be a bázist :D a filmben van még egy csávó aki megtámogatja kezdő zsetonnal aztán neki fog dolgozni az egyetemista vagy valami ilyesmi, lövöldözés, helyi gengszterek meg kiruccanás Las Vegasba..etc.. elég ködös de emlészem rá hogy nagyon bejött a film esetleg valakinek beugrott valami? :D

Erre gondoltál?
http://www.port.hu/konnyen_jott_penz_big_shot:_confession_of_a_campus_bookie/pls/fi/films.film_page?i_film_id=66932&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=2

Igen ez az! Köszi és hajrá BVB! :D

Esetleg nem tudod honnan tudnám megszerezni magyarul? Én azóta keresem nem sok sikerrel

Idézetet írta: pekerz Dátum október 09, 2013, 15:01:50
Esetleg nem tudod honnan tudnám megszerezni magyarul? Én azóta keresem nem sok sikerrel

Arról sajnos nincs információm.


Két "új" filmre leltem ma az egyik torrent oldalon, mindkettő szerencsejáték vonatkozású, egyaránt jónak tűnnek.

Vakszerencse (2013)
(Runner Runner)

Richie imádja az online szerencsejátékokat. Egyik alkalommal elveszíti a Princeton-i tanulmányaira összespórolt pénzét. Richie gyanítja, hogy egy csaló miatt került padlóra, ezért úgy dönt, hogy személyesen fog utánajárni a dolognak. A hosszú utazás végén azonban egy olyan félelmetes és gyomorforgató világ kapuja nyílik ki előtte, amire egyáltalán nem számított.

Nemzet: amerikai
Stílus: krimi, thriller
Amerikai bemutató: 2013. szeptember 27.
Magyar mozibemutató: 2013. szeptember 26.

Vakszerencse - 1. szinkronos előzetes (12E)

Csajok, puskák és a Király
(Guns, Girls and Gambling)
színes, magyarul beszélő, amerikai krimi, 90 perc, 2011

rendező: Michael Winnick

szereplő(k):
Christian Slater (John Smith)
Powers Boothe (Farmer)
Dane Cook (Hutchins seriff)
Jeff Fahey (Cowboy)
Chris Kattan (Meleg Elvis)
Helena Mattsson (Szőke)
Gary Oldman (Elvis)
A film értékelése: 6,4/10

John Smith-t azzal vádolják, hogy ellopott egy felbecsülhetetlen értékű Apacs műkincset egy Las Vegas-i kaszinóból. Nyomában rendőrök, bérgyilkosok, indiánok és Elvis imitátorok loholnak. Mindössze 24 órája van arra, hogy visszajuttassa eredeti helyére az eltűnt maszkot, különben kezdheti a saját sírját ásni a sivatagban.

Guns, Girls and Gambling 2011 Trailer

A Vakszerencse című film van már magyar szinkronnal is? nCore-n csak angolul látom.

Idézetet írta: Pikaa Dátum január 01, 2014, 17:22:33
A Vakszerencse című film van már magyar szinkronnal is? nCore-n csak angolul látom.

Nem, azon nincs szinkron, csak érdekes mód a trailer-en. (???)
A másikra meg magyar nyelvű bemutatót nem találtam, az meg persze szinkronos.  :bash:
Így a Vakszerencsét nem is az Ncore-ról töltöm, csak a Guns, Girls and Gambling-ot.

Idézetet írta: Eisbär Dátum január 01, 2014, 17:25:19
Nem, azon nincs szinkron, csak érdekes mód a trailer-en. (???)
A másikra meg magyar nyelvű bemutatót nem találtam, az meg persze szinkronos.  :bash:
Így a Vakszerencsét nem is az Ncore-ról töltöm, csak a Guns, Girls and Gambling-ot.

Köszi,majd ha feltöltik letöltöm a Vakszerencsét. A másikon még vacilálok,hogy letöltsem,vagy ne.  ;D


Ezt várom én  ;)

Ride Along Official Trailer #1 (2014) - Kevin Hart, Ice Cube Movie HD


#205 január 03, 2014, 16:02:58, benson
Idézetet írta: kreatos Dátum január 01, 2014, 21:28:02
Moszkva tér :D
:great:

Érdekes egyébként, hogy a magyar filmeket nem nagyon csipázza itt senki?

A filmeket nem (sem) származásuk alapján kell kategorizálni...  :)

Idézetet írta: TiB Dátum január 03, 2014, 16:26:18
Én csipázom. A nyomozó és a Fehér tenyér az "újabbak" közül nagy kedvenceim. A nejem, nőm, csajomban meg értem mit akartak, csak sajnos nem jött össze túl jól, de az sem volt rossz. A Poligamy és Kalandorok is jó volt, viszont az a nagy baj szerintem a magyar filmekkel, hogy túljátsszák, és túlírják őket, ha szabad ilyen értelmetlenül fogalmaznom. Emiatt a két dolog miatt, és hogy kb 10 színész játszik felváltva a nagyobb közönségfilmekben, teljesen hitelét veszti a magyar mozi, és a nézők beazonosítják szimplán rossznak az egészet, pedig például a Fehér tenyér, vagy A nyomozó simán megállná a helyét az amerikai mozikban is. Egyikben sem játszik amúgy Csányi Sándor!



Csatlakozok az álláspontodhoz...jól látod...túl játsszák és erőltetik!! :ok:

Nem tudom,hogy szerepel-e már a blogon..de ha nem akkor kihagyhatatlan....

És megint dühbe jövünk

youtubeon fent van az egész film.. Óriási.. Alig múltam 20, szóval nem az én korosztályom filmje,de ez az egyik kedvencem..

Kedvenc részem a pisztáciás :)))