Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: rosco Dátum február 05, 2015, 12:24:30
Ted 2 - szinkronizált előzetes

Jobbnak tűnik mint az első rész, annak ellenére hogy most Mila Kunis inkább Jupitert játszik  :D

Nem tudom ki hogy van vele, de én imádom a Marvel mozikat. Gyerekként gyűjtöttem a képregényeket, szóval nekem most ez egy álomszerű valami, hogy ilyen fasza, látványos köntösbe bújtatják a filmeket, ilyen jó színészekkel, ráadásul lépcsőzetesen egymásra épülve, utalgatva okosan fel van építve (persze hogy közben hogy meggazdagodjanak :D). Már alig várom az idei nyarat és az Ultronokat, de jővő nyáron jön ki az Amerika kapitány: polgárháború. Elvileg Vasemberrel lesz konfliktusa, és a főgonosz Daniel Brühl lehet. Az aki Laudát játszotta Hunt ellen (Hunt=Chris Hemsworth=Thor  :D). Szóval remélem Thor is benne lesz, és végre elkeni Lauda száját  ;D

http://cinestar.hu/captain-america-civil-war-rdj-beszelt-tony-stark-szereperol/

Más:
Valaki látta már valamilyen módon az Amerikai mesterlövészt? Nyilván egy szokásos amerikai hogyan csináljunk hőst meg nemzeti öntudat stb film, de engem így elsőre érdekelne. Kiváncsi vagyok mennyit tesz a 8000 kalóriás paleo diéta Bradely Cooperen  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 17, 2015, 12:26:00
Nem tudom ki hogy van vele, de én imádom a Marvel mozikat. Gyerekként gyűjtöttem a képregényeket, szóval nekem most ez egy álomszerű valami, hogy ilyen fasza, látványos köntösbe bújtatják a filmeket, ilyen jó színészekkel, ráadásul lépcsőzetesen egymásra épülve, utalgatva okosan fel van építve (persze hogy közben hogy meggazdagodjanak :D). Már alig várom az idei nyarat és az Ultronokat, de jővő nyáron jön ki az Amerika kapitány: polgárháború. Elvileg Vasemberrel lesz konfliktusa, és a főgonosz Daniel Brühl lehet. Az aki Laudát játszotta Hunt ellen (Hunt=Chris Hemsworth=Thor  :D). Szóval remélem Thor is benne lesz, és végre elkeni Lauda száját  ;D

http://cinestar.hu/captain-america-civil-war-rdj-beszelt-tony-stark-szereperol/

Más:
Valaki látta már valamilyen módon az Amerikai mesterlövészt? Nyilván egy szokásos amerikai hogyan csináljunk hőst meg nemzeti öntudat stb film, de engem így elsőre érdekelne. Kiváncsi vagyok mennyit tesz a 8000 kalóriás paleo diéta Bradely Cooperen  ;D

Én nem olvastam régen Marvel képregényeket, de nekem is nagyon bejönnek ezek a filmek.  :beerchug:

És tök mindegy, hogy mi lesz a konfliktus, én a Vasembernek fogok szurkolni  :ok:

Nekem eddig ez a film kimaradt az életemből. Nemrég megnéztem és mindenkinek csak ajánlani tudom. Hatalmas film.  :ok:

http://www.youtube.com/watch?v=mMYFmItffBw#

Ha már fellendült a topic akkor írok ide is.
Taken 3
Volt olyan ismerősöm akinek nagyon bejött, és volt olyan akinek egyáltalán. Én inkább utóbbi csoportba tartoztam...Elég lett volna ebből a filmből egy, de max kettő. A három már rohadt sok volt és borzalmasan unalmas. Liam mintha terminátor lenne mindenkit legyaláz, a való életbe meg lehet nagyanyám is rommáverné egy seprővel. Nekem így már kicsit hiteltelen a pali. Pont úgy, mint a Las Vegas sorozatban Ed Deline.

Wer
Hát sok horrort láttam már életemben, de ez sem tartozott a jók közé. Borzalom volt. Az egy dolog, hogy kétszer aludtam be rajta. A végső harcot már nem bírtam röhögés nélkül. Borzalmas alakítások voltak, és nem értem hogyan mondhatta valaki erre a filmre, hogy jó.

Ismeretlen Drakula:
Többet vártam tőle, de így sem volt rossz. Egyestés mozinak bőven megteszi sztem. Bár a végjáték annyira nem ütős, de vannak benne jobb részek.

A védelmező:
Nagyon vártam Denzel új filmjét, de elvesztegetett óráknak tartom. Elnyújtott hosszú és unalmas volt. Pedig nagyon rákészültem, de hatalmas csalódás volt. Vártam a szokásos jó színvonalat, de számomra nem azt nyújtotta.

Marvel filmekről:
Én személy szerint imádom őket. Régebben annyira nem rajongtam értük, de aztán fokozatosan megszerettem. Mondjuk én elsősorban Hulkot bírom meg Vasembert. Kíváncsi vagyok a nyári újabb avengers részre.

Pár film ami tetszett mostanság (nagy csoda mostanság  ;D)
Kajinek
Kingsman (menjetek el rá moziba, JÓ)
Nightcrawler

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 17, 2015, 14:38:14
Ha már fellendült a topic akkor írok ide is.
Taken 3
Volt olyan ismerősöm akinek nagyon bejött, és volt olyan akinek egyáltalán. Én inkább utóbbi csoportba tartoztam...Elég lett volna ebből a filmből egy, de max kettő. A három már rohadt sok volt és borzalmasan unalmas. Liam mintha terminátor lenne mindenkit legyaláz, a való életbe meg lehet nagyanyám is rommáverné egy seprővel. Nekem így már kicsit hiteltelen a pali. Pont úgy, mint a Las Vegas sorozatban Ed Deline.

Wer
Hát sok horrort láttam már életemben, de ez sem tartozott a jók közé. Borzalom volt. Az egy dolog, hogy kétszer aludtam be rajta. A végső harcot már nem bírtam röhögés nélkül. Borzalmas alakítások voltak, és nem értem hogyan mondhatta valaki erre a filmre, hogy jó.

Ismeretlen Drakula:
Többet vártam tőle, de így sem volt rossz. Egyestés mozinak bőven megteszi sztem. Bár a végjáték annyira nem ütős, de vannak benne jobb részek.

A védelmező:
Nagyon vártam Denzel új filmjét, de elvesztegetett óráknak tartom. Elnyújtott hosszú és unalmas volt. Pedig nagyon rákészültem, de hatalmas csalódás volt. Vártam a szokásos jó színvonalat, de számomra nem azt nyújtotta.

Marvel filmekről:
Én személy szerint imádom őket. Régebben annyira nem rajongtam értük, de aztán fokozatosan megszerettem. Mondjuk én elsősorban Hulkot bírom meg Vasembert. Kíváncsi vagyok a nyári újabb avengers részre.

Pár film ami tetszett mostanság (nagy csoda mostanság  ;D)
Kajinek
Kingsman (menjetek el rá moziba, JÓ)
Nightcrawler

Az elrabolva nekem tetszett. Több értelem illetve fordulat volt benne mint az eddigiekben (a rendőrfőnök fasza volt), viszont a főszereplő karaktere már nem ugyanaz volt, így nekem úgy tűnt mintha ez egy különálló film lenne. Mondjuk ezt már az elején megalapozta amikor úgy futott a rendőrök elől, mint valami nyugdíjas  ;D És a lánya is mintha húsz évet öregedett volna, mondjuk tény hogy mindig szomorú volt valami miatt...

A Kingsmant meg akarom nézni, már decemberben lent volt a trailer  ;)


Will Smith mikor kezdett el "nicolascagesedni"?  ;D
Az utolsó jó filmje 2008-ban volt, a Hét élet. A 2010 után készített filmekben szinte egytől egyik rossz volt véleményem szerint. Téli mesében nem láttam, de ott csak mellékszereplő volt, ahogyan elnézem. A MIB gyenge volt (szinte már szokás szerint), a Föld után pedig még gyengébb. Ezek után most megnéztem a Focus című filmet. Nem lett volna rossz a sztori, és érdekelt is a film, de háromszor aludtam el rajta, annyira gyenge volt. Gyengén játszott, és még Margot Robbie sem tudta feldobni a moviet. Mostanában Smith is csak gyenge filmekben tud játszani? Tudom Cagenél pénzügyi problémák voltak, de Smithnél mi lehet? Egyszerűen csak rossz szerepek jutnak neki, vagy simán csak ennyire képes már?

A másik dolog, hogy Mark Wahlberg amibe belenyúl abból arany lesz?  ;D
Az Entourage ugye már egy fogalom, de mostanság a filmjei is jól sülnek el (mint producerként, mint színészként). Régebben azért ő nem volt ekkora király (mondjuk örülök a fellendülésének, mert jó arc  ;D). Fighterben jó volt, aztán jött a Ted, utána a Túlélő, majd a Pain and Gain. Közben olyan filmekben játszott, mint a Csempészek, Megtört város, Transformers, 2 Kaliber, Hazárdjáték (utóbbit ajánlom, mert fain kis film, igaz semmi extra, de jó monológok és párbeszédek vannak benne).

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 17, 2015, 11:18:40
Will Smith mikor kezdett el "nicolascagesedni"?  ;D
Az utolsó jó filmje 2008-ban volt, a Hét élet. A 2010 után készített filmekben szinte egytől egyik rossz volt véleményem szerint. Téli mesében nem láttam, de ott csak mellékszereplő volt, ahogyan elnézem. A MIB gyenge volt (szinte már szokás szerint), a Föld után pedig még gyengébb. Ezek után most megnéztem a Focus című filmet. Nem lett volna rossz a sztori, és érdekelt is a film, de háromszor aludtam el rajta, annyira gyenge volt. Gyengén játszott, és még Margot Robbie sem tudta feldobni a moviet. Mostanában Smith is csak gyenge filmekben tud játszani? Tudom Cagenél pénzügyi problémák voltak, de Smithnél mi lehet? Egyszerűen csak rossz szerepek jutnak neki, vagy simán csak ennyire képes már?

A másik dolog, hogy Mark Wahlberg amibe belenyúl abból arany lesz?  ;D
Az Entourage ugye már egy fogalom, de mostanság a filmjei is jól sülnek el (mint producerként, mint színészként). Régebben azért ő nem volt ekkora király (mondjuk örülök a fellendülésének, mert jó arc  ;D). Fighterben jó volt, aztán jött a Ted, utána a Túlélő, majd a Pain and Gain. Közben olyan filmekben játszott, mint a Csempészek, Megtört város, Transformers, 2 Kaliber, Hazárdjáték (utóbbit ajánlom, mert fain kis film, igaz semmi extra, de jó monológok és párbeszédek vannak benne).

Margot Robbie miatt érdemes volt szerintem megnézni. Igaz, én még nem láttam, de pótolni fogom.

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de pár érdekes film, ami nem egy "tucatmovie", és van, hogy az ember utána órákig nem tud magával mit kezdeni:

A bőr amelyben élek (Pedro Almodovar filmje)

Julia szemei

The Tall Man (A magas ember) - Jessica Biel egy kőkemény, és megindító drámában

Isten Városa - Sao Paulo igaz története a favellák világából

Azonosság

Szkafander és pillangó - egy kómában lévő ember utolsó hónapjai

Most ennyi jutott eszembe:)

Végre valaki, aki nem a mainstream amerika-movie vonalon van. Tisztelet!  :ok:

Rozsda és csont (2012)

A gyönyörű Marion Cotillard-dal a főszerepben :ok:

Na ha már elindult a topik a jó irányba :).Ha valakinek hányingere van a hállivúdi gagyiktól,itt van egy pár európai gyöngyszem,a 2000-es évekből.

Korcs szerelmek(2000,spanyol)

Biutiful(2010,spanyol) Nagyon komoly dráma

Amíg alszol(2011,spanyol) Fasza kis thriller

Bikanyak(2011,belga) Brutális film

Ádám almái(2005,dán) Nekem nagyon bejött, kicsit elvont film de én mindig jól szórakozok rajta

Vadászat(2012,dán)

Könyörtelenek(2003,svéd)

Ameddig a lábam bírja(2001,német) jó kis háborús

Az osztály(2007,észt)

A kísérlet(2001,német) ez egy elég közismert film

Halálos temetés(2007,brit) szigorúan az eredeti angol változatot érdemes megnézni

Személyazonosság(1995,brit) huliganizmusról szól

Futball faktor(2004,brit) szintén huligánfilm

Az elátkozott Leeds United

angol-amerikai életrajzi dráma, 98 perc, 2009