Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum október 20, 2015, 19:16:36
Knock Knock

John Wicket senki nem tudta lenyomni, aztán jön ez a két csaj és simán felültetik a szopórollerre. Amúgy nagyon próbál olyan lenni, mint a Haneke féle Furcsa játék, de elég gyenge másolat. Mondjuk Haneke lemásolta saját magát is, szóval ezt nem lehet számon kérni. A végén meg ellőnek egy kis Fight Clubot, azért külön diszlájk.

Időbűnök

Időutazós film. Nem egyszerű befolyásolni a jelent a múltból :D Voltak benne egész jó részek, meg néha üresjáratok.

Az időutazásnak nincs jövője!

Meg is érkeztünk 2015.10.21-be, de nem ezt ígérték...

! No longer available

Thisa Christmas:

! No longer available

(én kérek elnézést)

Ronaldo

Nem volt végül is rossz, próbálták az Aranylabdára felhúzni a dolgot. Ennél a palinál senki nem akar jobban a világ legjobbja lenni, ezt éreztem a film közben. Mindenki alá is játszik a környezetében, hogy ez az érzete fennmaradjon, például Messit csak a másik srácként hívják, aki bajt okozhat a szeretett Ronaldójuknak. Ilyen hogy csapat, meg a csapattársak, csapatjáték, nem sokszor merül fel, és bár durván mesterségesnek tűnt sokszor az otthoni élet a fiával, azért az látszik, hogy a maximalizmusa nem sok igaz barátot enged meg neki.

Az elején jót röhögtem, bár nyilván nem poénnak szánták: "Látni, hogy Messi nyeri zsinórban az Aranylabdákat...nehéz volt számomra. Miután megnyerte a másodikat, aztán a harmadikat, eldöntöttem, hogy én ide többet nem jövök" - itt olyan fejet vág, hogy ezt többször is meg kellett néznem  :D

#273 november 18, 2015, 20:03:17, robmiller
Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2015, 19:19:48
Ronaldo

Nem volt végül is rossz, próbálták az Aranylabdára felhúzni a dolgot. Ennél a palinál senki nem akar jobban a világ legjobbja lenni, ezt éreztem a film közben. Mindenki alá is játszik a környezetében, hogy ez az érzete fennmaradjon, például Messit csak a másik srácként hívják, aki bajt okozhat a szeretett Ronaldójuknak. Ilyen hogy csapat, meg a csapattársak, csapatjáték, nem sokszor merül fel, és bár durván mesterségesnek tűnt sokszor az otthoni élet a fiával, azért az látszik, hogy a maximalizmusa nem sok igaz barátot enged meg neki.

Az elején jót röhögtem, bár nyilván nem poénnak szánták: "Látni, hogy Messi nyeri zsinórban az Aranylabdákat...nehéz volt számomra. Miután megnyerte a másodikat, aztán a harmadikat, eldöntöttem, hogy én ide többet nem jövök" - itt olyan fejet vág, hogy ezt többször is meg kellett néznem  :D

TiB ezt neten nézted? Vagy ncore-on is fenn van? Nemrég elkezdtem youtube-on nézni valamilyen dokumentum filmet Ronaldo-ról, de fel volt darabolva 10 percenként, aztán hagytam inkább. Pedig összességében érdekelne a dolog, mert az biztos, hogy legyen bármilyen egoista, le a kalappal azelőtt, amit elért.

Fenn van ncore-on többféle verzióban. Én ezt néztem: Ronaldo.2015.DOCU.BDRip.x264-ROVERS

Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2015, 19:29:01
Fenn van ncore-on többféle verzióban. Én ezt néztem: Ronaldo.2015.DOCU.BDRip.x264-ROVERS

Köszönöm, szerintem megvan az esti program! (az asszony örömére  ;D)

Volt időm mostanság pár filmre (a sorozatok mellett), így írnék pár sort róluk.

James Bond - Spectre

Mint Bond-fannak kötelező volt a film, és már vártam is, mivel ezt is Sam Mendes rendezte. A pali ugyan nem rendezett sok filmet, de azok általában minőségiek. Na ebből az új Bond filmből valami viszont hiányzott. Hosszú volt (untam magam..), vontatott, és erőltetett. A főgonosz sameszával folytatott harc a Bond filmek egyik legrosszabb küzdelem volt. Többet vártam egy Dave Bautistával megvívott harctól. A főgonosz (nem lövöm le a poént, aki még nem látta volna), viszonylag tűrhető volt, de ez manapság már kevés egy Bond filmben. Látványvilág jó volt, hozta a szokásos Bond minőséget, de a sztori az bőven hagy kívánni valót maga után. Ebből jóval többet ki lehetett volna hozni. A zene miatt kap csak ilyen pontszámot, az valamelyest felhúzza a filmet.
Pontszám: 6/10


Ant-Man
Hasonlóan vártam, mint a Bond filmet, de ez is hatalmas csalódás volt. Nézhetetlen volt. 3x kezdtem újra, mire sikerült nem elaludnom rajta. Voltak benne ugyan jó részek, és viszonylag szórakoztató is, de egy komolyabb filmfelhozatal között ez a film nem állná meg a helyét. Sztori baromi gyenge volt, és nekem a szereplőgárda sem felelt meg annyira. Aki egy könnyed esti filmezésre akarja a filmet, annak tökéletes, de ne várjunk tőle többet.
Pontszám: 5/10

The Martian

Olvastam anno a könyvet, és kíváncsi voltam, hogy mit hoznak ki belőle. Tömör leszek: szerintem zseniális volt, és nem hiába tapsolt a moziba mindenki, mikor voltunk. Nem gondoltam volna, hogy Jason Bourne Matt Damon ennyire vicces is tud lenni, és szinte egymaga el tud vinni a hátán egy filmet. Ridley Scott továbbra is kiváló rendező, és szinte tökéletesen (voltak azért benne hibák, de még ezt is elbírta a film) összehozta ezt a filmet. Ha egy filmet kéne mondani ebből az évből, amit ajánlhatnék, akkor ez lenne az.
Pontszám: 9/10


Hitman: Agent 47
Borzalom. Próbálhatnék róla valami jót írni, de erről nem lehet. Szerencsére erre nem mentem el moziba. Általában rendezők első filmjeire nem szokta menni, és Bach ezzel a filmmel mutatkozott be (nem kellett volna..). Borzalmas akciójelenetek, rossz rendezés, és teljesen stílusidegen film a Hitman styletól. Azért nem adok nulla vagy mínusz pontot, mert mégis Hitmanről beszélünk...
Pontszám: 1/10


No Escape
Őszinte leszek, teljesen véletlenül akadtam erre a filmre, de nem bántam meg. Nem is voltak elvárásaim vele szemben, annyit tudtam róla, hogy Owen Wilson a főszereplő egy akcióthrillerben. Ez kicsit mosolyogtató volt, de belevágtam. Nem egy Oscar-díjas alkotás, de bátran ajánlhatom, mert arra a másfél órára leköti az embert. Ha még nem hallottál volna a filmről: Owen Wilson családjával Thaiföldre megy dolgozni, de első napjukon elszabadul a pokol az országban. Menekülős, lövöldőzés, Pierce Brosnanes adrenalinbomba. Owen Wilsonban pedig kellemeset csalódtam.
Pontszám: 7/10



Hétvégén pedig a másik topicba sorozatajánlóval jövök.  :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 18, 2015, 21:27:24
Volt időm mostanság pár filmre (a sorozatok mellett), így írnék pár sort róluk.

James Bond - Spectre

Mint Bond-fannak kötelező volt a film, és már vártam is, mivel ezt is Sam Mendes rendezte. A pali ugyan nem rendezett sok filmet, de azok általában minőségiek. Na ebből az új Bond filmből valami viszont hiányzott. Hosszú volt (untam magam..), vontatott, és erőltetett. A főgonosz sameszával folytatott harc a Bond filmek egyik legrosszabb küzdelem volt. Többet vártam egy Dave Bautistával megvívott harctól. A főgonosz (nem lövöm le a poént, aki még nem látta volna), viszonylag tűrhető volt, de ez manapság már kevés egy Bond filmben. Látványvilág jó volt, hozta a szokásos Bond minőséget, de a sztori az bőven hagy kívánni valót maga után. Ebből jóval többet ki lehetett volna hozni. A zene miatt kap csak ilyen pontszámot, az valamelyest felhúzza a filmet.
Pontszám: 6/10


Hétvégén "néztem" meg ezt a filmet a moziba. Amit láttam belőle nem tetszett, vagy 3x bealudtam rajta, barátnőm a végén mondta is nekem, hogy szerinte többet aludtam mint amennyit néztem   :D

#278 november 21, 2015, 12:02:42, robmiller
Nálam ez kettő film volt a héten esti program:

Splice (2009) - 6/10

Elég beteg elme lehetett, aki ezt kitalálta. Nem erre számítottam, viszont egyszer nézhető, és valahol elgondolkodtató is, hogy vajon a genetika áldásos, vagy sem (itt most a génmanipulációs növénytermésztésekre gondolok elsősorban, s nem a filmre.) Érdekes, de fura egy film volt ez.



Ronaldo (2015) 7/10

TiB itteni ajánlására néztem meg, s másfél óra erejéig betekintést nyertem a földi halandók számára ismeretlen világba. Az a tömény gazdagság és sztárélet, ami jellemzi őt vagy Messi-t az hihetetlen. Egyszerűen felfoghatatlan. Teljesen más szférában, dimenzióban élnek ők. Ledöbbentem azon a jeleneten, amikor a fiától kérdezi, hogy melyik verda hiányzik a sok közül a garázsból, mert éppen gumicserén volt asszem. Volt ott Rolls Royce, Ferrari, Porsche, Aston Martin..és persze a Lamborghini volt szervízben. Őrület. Érdekes egy film volt, bár sokszor érezni lehetett, hogy jó pár jelenet a kamera kedvéért van megjátszva. És végig elgondolkodtatott, hogy a családján kívül vajon a többi "barát" akkor is ott lenne, ha nem lenne éppen világhíres és csontgazdag? Kíváncsi lennék, kik azok, akikre számíthatna...Viszont különösen tetszett benne, hogy sokszor láthattunk a fiatalabb éveiről jeleneteket, illetve az elhunyt apukája is nyilatkozott még tehetséges fiáról. Ő viszont már nem élhette meg azt az időszakot, amikor gyereke egy generáció földi "futballistene" lett másodmagával.
Még egyszer köszi TiB az ajánlást, mert ha nem írod itt ki, akkor nem is tudok róla, hogy ez a film most jelent meg.
Angolul tudók előnyben...szinkronos, és magyar feliratos verzió egyelőre még nincs, ha jól tudom.


Sziasztok,

Nincs valakinek egy ncore meghívója. Szeretettel fogadom.  ;D  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum november 24, 2015, 11:27:25
Sziasztok,

Nincs valakinek egy ncore meghívója. Szeretettel fogadom.  ;D  :beerchug:

Szia,

Nekem van. Privatban dobd at az e-mail cimed.


Már rég láttam, ezért gondoltam újra nézem a Star Wars összest, és hát azért az emlékek megszépítették a fejemben a dolgokat :D Amin nem tudom magam túltenni, hogy miért vágnak le ennyi kezet ;D illetve hogy a galaxis legnagyobb és legpusztítóbb űrhajóját ki az a hülye, aki úgy tervezi meg, hogy egyetlen, tehát egyetlen árva lövéssel porrá lehessen robbantani. Azért egész jó volt.

Idézetet írta: TiB Dátum december 10, 2015, 21:47:50
Már rég láttam, ezért gondoltam újra nézem a Star Wars összest, és hát azért az emlékek megszépítették a fejemben a dolgokat :D Amin nem tudom magam túltenni, hogy miért vágnak le ennyi kezet ;D illetve hogy a galaxis legnagyobb és legpusztítóbb űrhajóját ki az a hülye, aki úgy tervezi meg, hogy egyetlen, tehát egyetlen árva lövéssel porrá lehessen robbantani. Azért egész jó volt.

Ha ennyire unatkoztál, összevághattál volna egy jó csajos videót, vagy mittomén  ;D

Vagy Böde az ébredő erő c. star warsos állatságot  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 10, 2015, 21:51:51
Ha ennyire unatkoztál, összevághattál volna egy jó csajos videót, vagy mittomén  ;D

Vagy Böde az ébredő erő c. star warsos állatságot  :D

És ő van annyira "hülye", hogy meg is csinálja... ;D