Betsson Szezonnyitó Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szigo Dátum augusztus 15, 2009, 12:16:04
Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 15, 2009, 11:57:09
Tegnap már nagyon idegesitett amikor szigo-t sehogy nem lehetett kiejteni mert sit outosként vagy négyszer nyert egymásután K3-al A7 ellen pl.

Ilyen jól játszottam? ;D Nem is kell nekem elindulnom, sitoutosként megnyerem mostantól az összes versenyt. Hányadik lettem végül? Mi lett az első tíz sorrendje?

Igen engem is megvertél egyszer igaz jobb lapod is volt nekem Q2 neked Ax de akkor is idegesitő :D
Valami 7.-8. lettél

Sikerült megnyernem,jó kis verseny volt.  :yeah:
Igaz, a gépen nekem sem bírta a Red Kingssel együtt(ott buy-ines versenyt játszottam,ezért voltam sokáig sit-outban).Az eddigi expektes freek nem hoztak sikert,mostmár csak a bónuszdollárokat kell kijátszani,-igaz ezeket sehol nem találom feltüntetve a számlámon.
Gratula mindenkinek, találkozunk 28-án és a döntőn szeptemberben :cya:

#17 augusztus 15, 2009, 18:58:13, vmlinuz
Idézetet írta: bibike65 Dátum augusztus 15, 2009, 14:38:25
Sikerült megnyernem,jó kis verseny volt.  :yeah:
Igaz, a gépen nekem sem bírta a Red Kingssel együtt(ott buy-ines versenyt játszottam,ezért voltam sokáig sit-outban).Az eddigi expektes freek nem hoztak sikert,mostmár csak a bónuszdollárokat kell kijátszani,-igaz ezeket sehol nem találom feltüntetve a számlámon.
Gratula mindenkinek, találkozunk 28-án és a döntőn szeptemberben :cya:

Gratulálok! Téged se láttalak a forumon még sose!!!!

Idézetet írta: bibike65 Dátum augusztus 15, 2009, 14:38:25
Sikerült megnyernem,jó kis verseny volt.  :yeah:
Igaz, a gépen nekem sem bírta a Red Kingssel együtt(ott buy-ines versenyt játszottam,ezért voltam sokáig sit-outban).Az eddigi expektes freek nem hoztak sikert,mostmár csak a bónuszdollárokat kell kijátszani,-igaz ezeket sehol nem találom feltüntetve a számlámon.
Gratula mindenkinek, találkozunk 28-án és a döntőn szeptemberben :cya:

Gratulálok a győzelmedhez!  :great:

Köszönöm.... Valóban nem vagyok nagy irogató.Olvasgatni azért persze szoktam a hozzászólásokat. :beerchug:

Idézetet írta: csimav Dátum augusztus 15, 2009, 14:59:30
Idézetet írta: bibike65 Dátum augusztus 15, 2009, 14:38:25
Sikerült megnyernem,jó kis verseny volt.  :yeah:
Igaz, a gépen nekem sem bírta a Red Kingssel együtt(ott buy-ines versenyt játszottam,ezért voltam sokáig sit-outban).Az eddigi expektes freek nem hoztak sikert,mostmár csak a bónuszdollárokat kell kijátszani,-igaz ezeket sehol nem találom feltüntetve a számlámon.
Gratula mindenkinek, találkozunk 28-án és a döntőn szeptemberben :cya:

Gratulálok! Téged se láttalak a forumon még sose!!!!

Tisztelt csimav,

Én a múltkor figyelmeztettelek, s megkértelek, hogy egy picit fogd vissza magad (chat-en beszélgettél oda nem illő szavakkal). Az ilyen fajta viselkedést nem fogjuk elfogadni, s ha nem tartod be a házirendet, akkor sajnos el kell búcsúznunk tőled.

Értsd meg, hogy nem abból áll az egész, hogy valaki jön, és tele irja az egész fórumot baromságokkal, aminek semmi értelme.

Én azt mondom, hogyha valakinek van kérdezni valója, vagy egy értelmes dolgot probál hozzáfűzni egy adott témához akkor hát az irja le, de viszont semmi szükség nincs a fölösleges dumákra.
Igy hát meg kell értsd, hogy vannak olyan személyek is, akik regisztrálva vannak a fórumon, de lehet nincs idejük/kedvük irogatni, amely dolgot mi tiszteletben tartunk....hisz senkit sem kötelezhetünk erre.
Ettől eltekintve ha mi szervezünk egy játékot akkor hagyd, hogy a mi dolgunk legyen az, hogy ki szerepelhet, s ki nem a versenyeken.
Az aki most, vagy már korábban regisztrált az is úgyanúgy szerepelhet a versenyeken, mint te, vagy akár x, y személy.

Részemről ez a téma befejezve.

Hamarosan az lessz, hogy készitek egy fórum szabályzatott, mert láttom az már nagyon hiányzik.  >:(

Ma 13 óráig lehet jelentkezni a [bs]Betsson[/bs] és a Sportfogadás.org által rendezett freeroll versenyre.

Aki játszani szeretne az adja meg a [bs]Betsson[/bs]-os azonositóját az Azonositók oldalon.

A verseny adatai:

2.Selejtező: Primera Division Welcome torna - Augusztus 28 – Péntek, 19.00 - $100, bonus dollars 4PP/$

Sok sikert midenkinek.  ;)


Szia Milan!

Nem küldtem el az azonosítót, de ezt egyszer már megtettem, kapok tikettet?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 27, 2009, 22:58:30
Szia Milan!

Nem küldtem el az azonosítót, de ezt egyszer már megtettem, kapok tikettet?

Ha az azonosítóknál meg van adva a bettsonos azonosítód, akkor nem kell semmit sem tenned. Sok sikert majd! :cya:

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 27, 2009, 23:05:49
Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 27, 2009, 22:58:30
Szia Milan!

Nem küldtem el az azonosítót, de ezt egyszer már megtettem, kapok tikettet?

Ha az azonosítóknál meg van adva a bettsonos azonosítód, akkor nem kell semmit sem tenned. Sok sikert majd! :cya:

Köszi a segítséget Latzka, és Neked is sok sikert!

Még annyi kérdésem lenne, hogy a betsson kliensben hol találom az asztalt?

Előre is köszönöm a segítséget!

[bs][/bs]  MEGADTAM A FELHASZNÁLÓNEVEM az azonosítok-nál  (amivel bejelentkezek) MÉGSINCS TICKET !!! PEDIG ANNYIRA VÁRTAM....    :redchug: :crazy: :icon_confused:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 28, 2009, 07:37:21
Még annyi kérdésem lenne, hogy a betsson kliensben hol találom az asztalt?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha beállítod a fejlécen, hogy minden versenyt látni szeretnél, akkor csak meg kell keresni az időpontot és ott lesz! De ha jól láttam, még nincs kinn. ;)


Idézetet írta: beaviske2 Dátum augusztus 28, 2009, 14:32:48
[bs][/bs]  MEGADTAM A FELHASZNÁLÓNEVEM az azonosítok-nál  (amivel bejelentkezek) MÉGSINCS TICKET !!! PEDIG ANNYIRA VÁRTAM....    :redchug: :crazy: :icon_confused:

Szerintem még senki nem kapta meg a tikettjét. Én biztos nem. De egyébként még a verseny sincs kirakva. Legyél kicsi türelemmel, nem hiszem, hogy gond lesz... Meg lesz a tiketted.


Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 28, 2009, 14:41:41
Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 28, 2009, 07:37:21
Még annyi kérdésem lenne, hogy a betsson kliensben hol találom az asztalt?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha beállítod a fejlécen, hogy minden versenyt látni szeretnél, akkor csak meg kell keresni az időpontot és ott lesz! De ha jól láttam, még nincs kinn. ;)


Idézetet írta: beaviske2 Dátum augusztus 28, 2009, 14:32:48
[bs][/bs]  MEGADTAM A FELHASZNÁLÓNEVEM az azonosítok-nál  (amivel bejelentkezek) MÉGSINCS TICKET !!! PEDIG ANNYIRA VÁRTAM....    :redchug: :crazy: :icon_confused:

Szerintem még senki nem kapta meg a tikettjét. Én biztos nem. De egyébként még a verseny sincs kirakva. Legyél kicsi türelemmel, nem hiszem, hogy gond lesz... Meg lesz a tiketted.



Köszi szumos! Sok sikert!