A szerencsemalac és Mari néni bal bütykének előrejelzései!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy látszik Cibulkova a nap folyamán valahogy pótolta a fehérjehiányát és eléggé lenyugodott így 6:2 ,6:2 arányba simán kikapott!

Ma megtöröm a Debrecen pontszerzési átkát a Fiorentinára fogadok! Nekem úgyis elmegy majdnem minden szelvény!


Debrecen - Fiorentina      Fiorentina          Szorzó:1.38        Tét: 1000 lope            :ok:       

A HÓNAP TIPPJE!!!    :topbet_125:

!!!!!     Liverpool - Lyon         Lyon             Szorzó: 4.45     Tét: 1000 lope         !!!!!!          :ok:    A Lyon nagy formában van a Liverpool meg gyengusz!

Idézetet írta: tomori Dátum október 19, 2009, 12:02:30
Két sima szettben vége lesz az iszapbirkózásnak ha nem adja fel hamarabb!   Csúfos vereség lesz!
Hát ezt telibe találtad! Jók az elemzések, már csak a győztes személyét kellene eltalálni, és akkor a Top tippeket fizetőssé tehetnéd. Az apraja meg maradhatna ingyenes továbbra is. Ja, jut eszembe, bevezethetnél valami jelölést a tippek erősségére, mint a "profi" capper-ek. Pl. 5 csillagos ( lóherés, búgócsigás ...), vagy a hónap tippje (vagy a hét első felének tuti tippje...)

Ha bevezetnéd, a tutikat tuti hogy megjátszanám.

Off:
Arisztid üres kézzel jön haza a vadászatból.
- Na mi az, nem lőttél semmit? - kérdi a neje.
- Dehogynem.
- Akkor miért nem hoztad haza?
- Ugyan! Nem vagyunk mi kannibálok.

Idézetet írta: tomori Dátum október 20, 2009, 12:31:05
Debrecen - Fiorentina      Fiorentina          Szorzó:1.38        Tét: 1000 lope                  

A HÓNAP TIPPJE!!!    :topbet_125:

!!!!!     Liverpool - Lyon         Lyon             Szorzó: 4.45     Tét: 1000 lope         !!!!!!            A Lyon nagy formában van a Liverpool meg gyengusz!
Erről van szó, ezt nem kell magyarázni, aki tud az tud. Ha véget ér egy BL, Europa Liga forduló, vagy az Alsórekettyési lengőteke bajnokság, rögtön felpezsdül a fórum, és beindul a sírás-rívás. Azért nem rugott gólt, mert kapott egy pokemont, a bíró rossz meccset csalt el, a fiúk a mezőt szántották föl a pálya helyett, azért mert lerúgta a veséjét, baltával csapkodta, és háromszor belelőtt, még nem kellett volna kiállítani....
Tessék sokkal komolyabban venni Tomori szaktársat, a meggyőző érveinél, csak a tippjei jobbak!

Idézetet írta: tomori Dátum október 20, 2009, 12:31:05
Úgy látszik Cibulkova a nap folyamán valahogy pótolta a fehérjehiányát és eléggé lenyugodott így 6:2 ,6:2 arányba simán kikapott!

Ma megtöröm a Debrecen pontszerzési átkát a Fiorentinára fogadok! Nekem úgyis elmegy majdnem minden szelvény!


Debrecen - Fiorentina      Fiorentina          Szorzó:1.38        Tét: 1000 lope                  

A HÓNAP TIPPJE!!!    :topbet_125:

!!!!!     Liverpool - Lyon         Lyon             Szorzó: 4.45     Tét: 1000 lope         !!!!!!            A Lyon nagy formában van a Liverpool meg gyengusz!

Valóban nagy grat!

Mai csemege!

MTK - Diósgyőr                Döntetlen        Szorzó: 3.30         Tét:1000 pénz           :noway:           Éppen hogy elment csak hármat kellett volna lőni a Diósgyőrnek

NHL  Nashville Predators - Boston Bruins 5,5 alatt a gólok száma    Szorzó: 1.90         Tét:1000 pénz
             :ok:

Nem mintha nem lennék profi fogadó de pár szabályt segíthetnétek nekem tisztázni! Amúgy is van egy barátom akinek az ismerőse már látott egy dokumentumfilmet a labdarúgásról!

- Szöglet kerek vagy ovális stadionban is van?
- A bedobást nem a szurkolók végzik?
- Ha a pálya szélén felemelik a zászlót miért nem indul el a vonat?
- A plexitető alatt ülő játékosok nem a buszra várnak?
- A 11-est nem csak a 11 számú játékos rúghatja?
- A pálya közepén futó kapus a bíró?


Focimeccs közvetítése közben hangzott el a tudósító szájából:
- Ajjaj... Ez már a negyedik sárga a kínaiaknál...                :bash:

Mára tenisz. Nem vagyok én vasutas hogy sztrájkoljak!   :police:

Safarova - J. Jankovic            Safarova      Szorzó: 2.70          Tét:1000           :noway:

Szávay Á. - V. Dushevina    Szávay          Szorzó: 2.07        Tét: 1000            :noway:

Idézetet írta: tomori Dátum október 21, 2009, 10:06:15
- Szöglet kerek vagy ovális stadionban is van?
Kerek, vagy ovális stadionban is lehet szöglet, ha a PÁLYA téglalap alakú.
Csak hogy lásd, hogy nem mondtál hülyeséget, és hogy reklámozzak egy nálunk ismeretlen sportot, egy kép forjú:
OFF
- Te, mi mindig csak a szexről beszélgetünk! Ez annyira unalmas már! Beszéljünk most valami másról!
- Jó, de miről?
- Mondjuk a zenérol.
- Rendben. Csináltad már zongorán?


Szegasztok! Most pár napra sajnos itt kell hagynom titeket megyek haza anyuékhoz ünnep lesz meg már kiforrt az idei bor is! Én 3 napig zenés eszméletvesztésen veszek részt a régi haverokkal! Addig is ne sírjatok utánam elég volt hogy a csajom sír már 4 napja hogy mit fogok művelni! Szóval csak annyit hogy nyugodtan írjatok tippeket de csak akkor ha tudtok olyan találati arányt legalább mint én! Azt hiszem elég magasra raktam a mércét! Na csá nektek sok szerencsét!                 :cya: :cya: :cya:

Azért a végére még pár tuti!

Honvéd - ZTE                             Honvéd         Szorzó: 2.38                :noway:
Hannover - VfB Stuttgart           Döntetlen     Szorzó: 3.15                  :noway:
Diósgyőr - Paks                         Diósgyőr        Szorzó: 2.37   !!!             :noway:   Gyanus eset mert kint leszek a meccsen!!!   :knuppel2:
Kecskemét - FTC                       Kecskemét     Szorzó: 2.56                 :ok:

Diósgyőr - MTK      Diósgyőr         Szorzó: 2.59             :noway:
Honvéd - Szolnok    Honvéd           Szorzó: 1.50            :ok:
Újpest - Kecskemét       Döntetlen     Szorzó: 3.60          :noway:

Múlt héten vettem egy láncfűrészt, első használatkor belevágtam egy 100-as szögbe!
Ekkora szerencsém is nekem lehet csak! Most láncot kell vennem arra gyűjtök! Kérem adakozzatok!

Egy kis ütögetés
N. Almagro - M. Chiudinelli              N. Almagro               1.76                        1000HUF                  :ok:
J. Benneteau - P. Petzschner           J. Benneteau              1.44                        1000HUF                        :ok:
J. Chardy - J. Monaco                   J. Chardy                    1.54                        1000HUF                                :noway:
       
vizeskedés
Eger - Vasas                                Egér                                                    2.12              1000HUF             :ok:

rugdalózás
U17Spanyolország - U17Uruguay            U17Spanyolország                       1,60          1000HUF                :noway:

U21Magyarország - U21Olaszország           Tipp: U21Olaszország             Odds : 2.00                :noway:
*(0-1) U21Spanyolország - U21Finnország           Tipp: U21Spanyolország             Odds : 1.54                 :noway:
U21Belgium - U21Ukrajna                Tipp: U21Ukrajna             Odds : 3.05                                        :ok:

Pancsolás
Honvéd - Eger                    tipp:Honvéd                      odds:2.24              :ok:

Magyar kupa
Honvéd - Győr      tipp:Győr                    odds:2.35                             :noway:
Videoton - Újpest            tipp:Videoton                      odds:2.25
                             :noway:

És végül egy magától értetődő tuti ezzel nem is kéne égetnem magam hogy ilyenre fogadok!

ZTE - Szigetszentmiklós               tipp:ZTE                   odds:1.30                :ok:

Kosárlabda

Gospic - Pécs                    Tipp: Pécs                    odds :1.61                :ok:

Ázsia kupa

Hong Kong - Japán      Tipp: Japán                    odds :1.25                          :ok:
Malajzia - Üzbegisztán      Tipp: Üzbegisztán            odds: 1.40
                                :ok:
Szíria - Vietnám              Tipp: Szíria                      odds: 1.23                  :noway:         Ez bundabotrány gyanus!!!

Taktikát váltok, mostantól nyerni fogok! Meg is beszéltem a Szerencsejáték Rt-vel!

Mai Tutti frutti tippek!

Fiorentina - Lyon       tipp:fiorentina            odds:2.08             :ok:
(Ha a Lyon nem adja le a pontot hülyék!  :idiot2:)
Debrecen - Liverpool     tipp: liverpool         odds: 1.38               :ok:
(Esélytelenek nyugalmával várhatja az amúgy is gyenge Debrecen a kivégzését!  :twak_125:)
Arsenal - Standard Liege      tipp:arsenal         odds:1.34              :ok:
(Az arzenál meg azért fog nyerni mert Chuck Norris barátom azt mondta!!!)