Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kibaszott falábú feyenordi bagázs! Hogy szorulna a faszotokra egy-egy tulipános fapapucs. A ramaty formájuk ellenére fogadtam a zwolle elleni győzelmükre, erre újra kikapnak. Nem tudom mi a formahanyatlásuk oka. Az első 16 fordulóban 11 3 2  36pont  35:12 gól. Most meg az utolsó hét 0  0  7  6:18 gól. Ki a fasz érti ezt?

Idézetet írta: corsica Dátum február 14, 2016, 16:45:53
Kibaszott falábú feyenordi bagázs! Hogy szorulna a faszotokra egy-egy tulipános fapapucs. A ramaty formájuk ellenére fogadtam a zwolle elleni győzelmükre, erre újra kikapnak. Nem tudom mi a formahanyatlásuk oka. Az első 16 fordulóban 11 3 2  36pont  35:12 gól. Most meg az utolsó hét 0  0  7  6:18 gól. Ki a fasz érti ezt?

Én nem az biztos, kész kabaré az a csapat

Bencic te szakadék nagyarcú szutyok, most nézem csak rajtad ment el egy hatos kötésem kb 4x szorzóért...

Camila Giorgi, hogy anyád szedte volna inkább a tablettát te utolsó kurva!

Ideje önkritikát gyakorolnom. Milyen rossz buzi név már ez a TiB, nem lehettem volna simán csak Tibi, Tibor mittomén Tibi666 á nem, kellett a nagy bé a végére hogy bassza meg.

Idézetet írta: TiB Dátum február 15, 2016, 21:23:55
Ideje önkritikát gyakorolnom. Milyen rossz buzi név már ez a TiB, nem lehettem volna simán csak Tibi, Tibor mittomén Tibi666 á nem, kellett a nagy bé a végére hogy bassza meg.
Nem akartuk eddig mondani, de ha már így felhoztad... ;D ;D

daria gavrilova.... te szar fogyatékos nulla
hogy lehetsz ekkora szar??!?!??!?!?!?   :bash: :bash:
ivanovic ellen játékot alig nyerni....

Sochi hoki gechi   :heul_125:

#8573 február 16, 2016, 20:56:20, Greipel
Tetves rohadt anyád Anderson, hogy lehetsz ekkora barom?

Fel is adta, pedig nem úgy nézett ki, hogy bármi baja lenne. Ment is a mix, remélem lerohad a lábad faszarcú!!!!!

GOERGES a kurva anyád!!!!!!! 6-2,3-0 azota meg semmi. Rohadj meg!!!! Lőjjetek le ha mégegyszer női teniszre fogadok!!!! :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Idézetet írta: horzol Dátum február 17, 2016, 12:42:52
GOERGES a kurva anyád!!!!!!! 6-2,3-0 azota meg semmi. Rohadj meg!!!! Lőjjetek le ha mégegyszer női teniszre fogadok!!!! :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Itt forrt fel az agyvizem!! Hétfőn MAKAROVA, tegnap BENCIC!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: Ajánlom még mára KVITOVÁT az tuti!!! :D :D :D :D

A faszomat verném bele ezekbe a tenisz meccsekbe  :bash: :bash: :bash: :bash:

Johnson hazai pályán, kemény borításon 7:5 4:0-ról képes kiszopni? Ugyan már.

Dögölj meg te szarházi amcsi geci  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:

Ajánlom most Tsonga Facebook oldalán a legutóbbi posztot.  ;D ;D


azért az tud idegesítő lenni, amikor egy meccsen az első fi-re 1 gól felett AH-t raksz, 0-0-al ér véget a félidő, de az 50 percben már 1-1 az állás. Hát komolyan sortüzet nyitnék a lelátóról a büdös köcsögökre