Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Aljas tetű csapat a CSKA is, hányinger.  :noway:

cska a büdös kurva anyátokat  :bash: :bash: :bash:

Cornetet azonnali hatállyal elkéne tiltani a tenisztől.  :fakk:  Amit a 2., 3. szettben művel az kabaré, még jó hogy az elsőről lemaradtam.

#9498 november 18, 2016, 15:05:17, Greipel
A tetű köcsög anyját a Jilin kínai kosaras bundázó undorító retkeknek, hogy már félidőben 20 ponttal szopják a faszt hazai pályán, de a kibaszott szarrágó oddsmestereknek is, akik 1,15-re csalták el az oddsokat, hogy a magamfajták bedőljenek neki, miközben a két csapat egymás mögött áll a tabellán. Kurva életbe...  :wall: :wall:

Rohadt kutyazabálók, pedig már többször is kézben volt a meccs a végén.  :bash: :bash: :bash: :bash:

Küzdelemből jeles, szép volt!  :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum november 18, 2016, 13:11:16
A tetű köcsög anyját a Jilin kínai kosaras bundázó undorító retkeknek, hogy már félidőben 20 ponttal szopják a faszt hazai pályán, de a kibaszott szarrágó oddsmestereknek is, akik 1,15-re csalták el az oddsokat, hogy a magamfajták bedőljenek neki, miközben a két csapat egymás mögött áll a tabellán. Kurva életbe...  :wall: :wall:

Thx a bejegyzést. Beszálltam én is rájuk 3-as oddson. gogo! Innen meg kell lennie.

Remélem a Cibona összes rohadékja belefullad az Adriai-tengerbe. Szánalom... Ezért aztán fordíthattak a kínai szutykok...  :bash:

Nishikori, te balfasz kis patkány, rohadj meg. Cilic, te meg bukd el a Davist, amiért képes vagy 3 szettesbe belemenni egy tét nélküli meccsen...

Jesszus, Lipcse. Szerencsétlenek kicsit leolvadtak. Küzdenek, mint disznó a jégen, de annyira fogalmatlanok szegények. Vardar akkor lő gólt, amikor akar. Én balga azt hittem bőven hendin belül lesznek. Hát a f@szt. Ez Kispest szint.  :D :D

#9503 november 19, 2016, 19:53:23, Cpt. Szikla
OMFG Vasas. Nincsen rátok szavam.  :fakk2: :fakk2:

Nápoly basszátok meg, nektek is ma kell nyerni. Logikus. :crazy: :crazy:

Akiknek a kurva anyjuk seggében rohadjon el a faszuk:
Videoton
Darmstadt
Barcelona
Mönchengladbach
Liverpool
Southampton
Sevilla

CR7 a fasz üsse ki a szemed hogy neked is akkor kell bizonyítanod amikor tutira van véve az 1x... Rohadék fos Tico.

Telibekúrt faszszopó Chiefs, remélem rátok robban a kibaszott stadionotok, rohadt zsidók!

Dögölj meg Benzema h akkor fejelsz 12 méterről gólt amikor már kurvára nem kéne...

#9508 november 24, 2016, 20:53:15, Greipel
Rohadt Fiorentina, a rohadás állna bele a rohadt mocskos bundás pofátokba...  :segg:

NA ÍGY MEG AZTÁN AZ ÖSSZES SZERVETEK IS RÁKOSODJON EL!!!!!!!!!!!! OMG, EKKORA POFÁTLANSÁGOT.  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

#9509 november 25, 2016, 17:48:25, Greipel
Cilic takarodj a jó kurva anyádba! 2-0-ról hazai pályán kikapsz Delbonistól? EZ MI BASZD MEG????????????? :twak_125: :twak_125:

Egy kis ösztönzés sosem árt.  :ok: