Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sparco Dátum február 07, 2010, 21:58:49
Ja baz :D Lehet átkéne írni a nevem CSÉSZ-re (Csapatok Érdekvédelmi Szervezete) :D
De igazából most nemis erről van szó, csak nemszeretem a buta embereket :D

Én meg az ilyen okoskodó embereket nem szeretem, akik tanácsokat osztogatnak másnak holott senki nem kérdezte őket.  :bigok_125:

Idézetet írta: rosco Dátum február 08, 2010, 00:17:27
Én meg az ilyen okoskodó embereket nem szeretem, akik tanácsokat osztogatnak másnak holott senki nem kérdezte őket.  :bigok_125:

Hát én már csak ilyen okoskodó vagyok :( Sok sikert :D

Mocskos, tetű, szarrágó Tau kiszopott!!! A csarnok szakadna rátok!!! Az összes hazai csapat hozza a meccset a mai Euroligában csak ezek a nyomorékok kapnak ki, akikre tettem........a kúúúúrva éééletbeee!!!   :hanyas:

Gumiszobának megkéne csinálni az ellentetjét.
Ha valamivel nyersz, akkor ott meglehet köszönni a csapatnak/embernek 2 sorban :D

Idézetet írta: sparco Dátum február 11, 2010, 22:24:07
Gumiszobának megkéne csinálni az ellentetjét.
Ha valamivel nyersz, akkor ott meglehet köszönni a csapatnak/embernek 2 sorban :D

Van ellentétje:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3270.0.html

Idézetet írta: ngabor80 Dátum szeptember 20, 2009, 19:43:19
Azt üzenem a két baromnak akik piros lapot kaptak a mai meccseimen (MyPa , Bohemians 1905), hogy nőljön köröm a faszukra!!!!!! Kitaposom a belüket a jövő héten elmegyek egy cseh - finn körútra és kifizettetem velük az elmaradt nyereményt!!  Páros lábbal beleszállok!!!!  :bash: :fakk:
Persze amiket nem mertem rakni a héten azok mind jöttek volna. Kúvaannya!  :crazy:
"nőljön köröm a faszukra"
Ezt a szólást imádom!!!:)))))

Montanes-Verdasco. Livebet, 44839 Ft 1-5nél arra, hogy 12.5 game alatt lesz a szett.

Most írnék valami nagyon rondát amiben a k és b meg f betűs szavak tömege van, de valaki magyarázza már el, hogy lehet egy meccset 5-1ről 6-6-ra állítani úgy, hogy az első szettet 3-6-ra nyerte?Huh

Ez egy elképesztően anyázós rohadt meccs.

De hogy még finomabb legyen, a vége 7-6, úgyhogy még az expektes tőkém is úszott. verdasco egy utolsó lúzer  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:, megérdemli hogy ne legyen a top4ben, ilyen alapon én is felmehetnék teniszezni, 1-5-ről én is képes lennék elveszteni egy meccset, úgy, hogy egymásután 3 game-ben van gamepontom.

Hát ez hányinger.

Tényleg hihetetlen, de sajnos van ilyen, s ez nem az első eset.

Sajnálom, hogy így jártál. Ennél csak jobbakat kívánok.  :cya:

kösz Milan, végül is 6 nap alatt csináltam 1750-ből 46500-at, az nem rossz, és sikerülni fog újra.
Csak idegesítő, nem az összeg miatt, hanem hogy kockázatmentesen játszottam, legalább 10 alkalom lett volna, ahol jóval nagyobb rizikót vállaltam be, mégis így lett a szériának vége. Már azóta újrakezdtem, most fele annyi időt adok magamnak, hogy 1500-ból felépítsek 50000-et.

Idézetet írta: betterproof Dátum április 16, 2010, 20:26:36
kösz Milan, végül is 6 nap alatt csináltam 1750-ből 46500-at, az nem rossz, és sikerülni fog újra.
Csak idegesítő, nem az összeg miatt, hanem hogy kockázatmentesen játszottam, legalább 10 alkalom lett volna, ahol jóval nagyobb rizikót vállaltam be, mégis így lett a szériának vége. Már azóta újrakezdtem, most fele annyi időt adok magamnak, hogy 1500-ból felépítsek 50000-et.

Szerintem az időt ne korlátozd. Ez inkább egy türelemjáték.  ;)

Idézetet írta: betterproof Dátum április 16, 2010, 20:26:36
kösz Milan, végül is 6 nap alatt csináltam 1750-ből 46500-at, az nem rossz, és sikerülni fog újra.
Csak idegesítő, nem az összeg miatt, hanem hogy kockázatmentesen játszottam, legalább 10 alkalom lett volna, ahol jóval nagyobb rizikót vállaltam be, mégis így lett a szériának vége. Már azóta újrakezdtem, most fele annyi időt adok magamnak, hogy 1500-ból felépítsek 50000-et.

Nem fog sikerülni! "Minden" sportfogadó tudja, hogy ez egy türelemjáték, ahogy Milan is írta. Nem napokat és heteket kell nézni. Hónapokban vagy nagyobb időszakokban gondolkodj. Mint, ha ez lenne a fizetésed amit a hónap végén kapsz!

Ezen felül szerintem olvass át egy pár Money management stratégiát, mert úgy gondolom, hogy nem volt a számládom 7-800.000 Ft. Ha mégis akkor ne haradugj.

A stílusért se haragudj, de ez az igazság!

Egyébként, ha mégis úgy döntesz, hogy minél rövidebb idő alatt minél többet akarsz nyerni azt kívánom sikerüljön! ;)

Kösz a jótanácsokat, valóban nincs a számlámon 7-8ezer HUF. Ennek pont az az oka, hogy ennyiből akartam / akarom / fogom felépíteni az 50et, pont ez a lényege. Hogy mennyire lesz sikeres a projekt, pár napon belül kiderül :)


Idézetet írta: betterproof Dátum április 17, 2010, 07:58:18
Kösz a jótanácsokat, valóban nincs a számlámon 7-8ezer HUF. Ennek pont az az oka, hogy ennyiből akartam / akarom / fogom felépíteni az 50et, pont ez a lényege. Hogy mennyire lesz sikeres a projekt, pár napon belül kiderül :)



Tibi 7-800 ezer forintra gondolt. Annyiból már lehet vállalni 40-50K-s téteket, de azt is csak akkor, ha valami kivételesen erős tipped van. Sztem a fika oddsokat hanyagold, inkább nézz szét a neten, olvass, tanulj, úgy többre juthatsz. GL!

#73 április 18, 2010, 16:36:06, mócárt
hogy a mocskos kurva zsiráf anyjukat basznák teherbe az arsenalosok, hogy az úristenbe bírtak 3 gólt kapni 10 perc alatt a bitang pusztulatosan fostos wigantől? :fakk: :segg: hogy szakadnának meg a rohadékok....

Idézetet írta: mócárt Dátum április 18, 2010, 16:22:17
hogy a mocskos kurva zsiráf anyjukat basznák teherbe az arsenalosok, hogy az úristenbe bírtak 3 gólt kapni 10 perc alatt a bitang pusztulatosan fostos wigantől? :fakk: :segg: hogy szakadnának meg a rohadékok....

A Wigan hazai pályán verte a Chelsea, Liverpool, Arsenal hármast. Szép skalpok, mégis majdnem kiestek:) Persze ezt az Arsenal tegnap nagyon elcseszte.