Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most én jövök.

Hogy b*****d meg a jó k***a a***d te rohadék k****g r****c Maria Jose Martinez Sanchez és elmehetnél takarítani a Tescoba, a MÁV-hoz, a BKV-hez vagy hasonló színvonalú cégekhez Verdascoval együtt, a ti kezetekbe nem teniszütő való hanem egy k*******t seprű, mi a f*****k mentek teniszeni ha képesek vagytok egy k*******t szettet 5-1ről vagy 5-2ről 7-6-ra nyerni vagy veszteni?

Mi a f**znak játszotok, ha nem veszitek komolyan? Hogy engedhetitek meg azt a kib*****t luxust, hogy háromszor, négyszer szettpontot veszítsetek?
Vagy ezek is kib******t nagy bundák.

A Real ismét bemutatkozott, ekkora egy nyomorék csapatot...
Hendikepem elment szépen.

#77 május 05, 2010, 21:06:21, swexxey
 A mocskos kurva VASASSSS. ILYEN NYOMRÉK GECIKET UTOLSÓ MECCS MIXEN VEZETNEK 11-10 ERRRE 2seccel vége előtt szeged gól...BASSZÁTOK MEG MAGATOKATTT! Ma már csak akkor alszom nyugodtan ha nyer a Szeged végül...:S

Lenti két leosztás 5 percen belül történt.

Nem találom a szavakat ...

Talán csak annyit, hogy BAZD SZÁJBA A ROHADT GECI KURVA ANYÁDAT CSALÓ FÉREG UNIBET!!!!! :hanyas: :fakk: :fakk: :fakk:

Nem először fordul elő sajnos...
A sportfogadáson nyert pénzt talán itt próbálja visszanyerni a rendszer.

A büdös kurva anyád Monfils...Mégis mi az apád fasza volt a koncepció mikor kimentél Nadal ellen????????????????????Az hogy majd szépen az összes labdát feladod neki???Tényleg ennyire hülye vagy vagy csak külön nekem akartál kedveskedni?????Nem egyszerű Nadal ellen játszani az tény de legalább meg lehet próbálni...Mert annak hogy a legegyszerűbb labdánál sem próbálunk gyorsítani csak áttesszük(és persze középre) annak még Szavay ellen se lenne értelme nem hogy Nadal ellen...Talán mikor a 8. labdát adtad a kezére és egyből kaptad a távolabbi sarokba, akkor rájöhettél volna hogy ez nem megy te büdös féreg...Persze az összes fontos pillanatban üssél kettős hibát nehogy véletlen lehozd azt a kibaszott adogatást...És amikor 2 bréklabdád van akkor meg fosd össze magad és a hálóig se tudj elütni...Ekkora egy mocskos retkes buzit...

Jankovic azt a kiszámíthatatlan nyomorék fajtádat  :noway:

#81 május 19, 2010, 16:20:23, csacsa44
Söderling elmehet a jó kurva annyába... Gondolhatjátok, hogy ezért a győzelemért mennyit pipázhatott meccs előtt szegény Rochus..

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 19, 2010, 16:06:27
Söderling elmehet a jó kurva annyába... Gondolhatjátok, hogy ezért a győzelemért mennyit pipázhatott meccs előtt szegény Rochus..

Nem vágom h tudott kikapni a harmat gyenge belgától... pedig az első szettet még meg is nyerte, lesérült vagy mi a tetves fasz történt vele?? hihetetlen  :noway:

Szerintem nem is akart igazán nyerni. Kicsit rápihen a Garrosra legalábbis szerintem. Mondom ezt úgy, hogy nem láttam a meccset csak megszívtam a svéddel...

ő pont nem igazán teheti meg h pihenjen, meg amúgyis akkor bukta volna az első szettet és nem húzza el 3-ra... szóval bekaphatja

Az összes Salernitana játékos bassza teherbe a kurva anyját... egy hete megraktam őket a 80. percben hogy nyerni fognak, 0-2re vezettek... erre 12 perc alatt beszoptak 3 gólt a redvás AlbinoLeffétől!  :2guns: :2guns: :2guns:
15 ezrem ment el rajtuk és a szutykos falábaikon!  :fakk:

Előszöris ma bassza meg a hali h. leadja 3-0 ról-- másodszor a svédek a kupájukat, h. csak a második félidőben fociznak. Elfsborg over 2.5 kellett volna meg kalmar 4 + ... persze h. mindkettő egy gólon szopódik el...

sevastova elkezdheti megbaszni a jó édes kurvaanyját

A héten még nem sikerült nyernem egy buzi ft-ot sem ááááááá szétbasz az ideg, rá is hagyom a picsába, majd a Garroson szétfogadom az agyam  ;D

MTK a kurva anyátokat  :noway:

efes is mehet sevastova után.. mocskos törökök ... hozzák a formájukat.