Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kurva irritáló ez a müller gyerek. (Direkt írtam kicsivel...)

Idézetet írta: Giggsy Dátum június 27, 2010, 17:24:26
Kurva irritáló ez a müller gyerek. (Direkt írtam kicsivel...)

Nagyon jó kis focista... (aki persze látta a Bayern meccseit)

Ez a Taylor Dent megbaszhatná szájba azt a retkes cigány anyját igazán!

Még ekkora szart, hazai közönség előtt kikap egy sárgától!

de régen írtak ide... :D dulgheru. a tetves anyabaszó kurva picsádat azt, tömje be egy sün

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 09, 2010, 14:00:11
de régen írtak ide... :D dulgheru. a tetves anyabaszó kurva picsádat azt, tömje be egy sün

Látom te Sevastonak drukkolsz, Dulgheru most breakelt vissza, neked ez akkor rossz :D:D:D

Te is tudod, h. a románra értettem ... de látom bejött a szídás... hamarabb keleltt volna.   (Cornet sztem  2-0 ra nyer ha nincs megvéve a meccs, mint tavaly.  )

Ondraskova neked is a kettébaszott kurva anyádat. ennyi helyzetet elbaszni, amennyit te kihagytál. szerencsétlen köcsög kurva  :hanyas:

Cpt. Szikla, mostmár figyelni fogom, hogy kiket szidsz, mert azokat megteszem. 8)

megérte őket szídni ... máskor is legyen hasonló szerencsénk :angel:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 09, 2010, 20:53:55
megérte őket szídni ... máskor is legyen hasonló szerencsénk :angel:

Grat Szikla! :ok:  Ehhez tényleg kellett a szerencse. :)

Szopja le a faszomat tövestül a Stabaek Fc (Norvég), hát ekkora nyomorék fasszopó csapatot!!! 9 perc alatt beszopni 3 gólt és kikapni, takarodjatok kapálni!!! :fakk: :fakk: :fakk:

Rybarikova baszd meg a jó kurva anyádat!!  ;) 6-0-ra hozod az első szettet aztán van pofád kiszopni...  :noway:

A jó kurva anyját a kibaszott pókeres randomgenerátoroknak , meg az a baszott szerencsémnek is... :lehany: :lehany: :lehany:

schüttler amit tegnap műveltél ... h. basznád meg. agyon nyert meccset vesztettél el. döntő szett duplabreakelőnyről.  aztán 4-4 nél ujra breakeltél.- de nem sikerült kiszerválni.. persze forgatókönyv szerint fedexes buktad a sajátod utána. h. baszodjál meg te köcsög csíra.   

ma meg kohli bekaphatja a vuvuzelámat. kis köcsög h. a faszba képes kikapni egy belluccitól hazai pályán?  dögöljetek meg németek!!!

Bellucci azt a kibaszott bundás fajtádat, hogy egy Chiudinelli ellen salakon bekapod a faszt az első fordulóban azon a gstaadi tornán, amit tavaly ráadásul meg is nyertél. Leszarom, hogy hazai közönség előtt játszott s svájci! Akkor is nyerni kellett volna te mocskos gyökééééééér!