Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: rosco Dátum július 27, 2010, 20:01:35
Bellucci azt a kibaszott bundás fajtádat, hogy egy Chiudinelli ellen salakon bekapod a faszt az első fordulóban azon a gstaadi tornán, amit tavaly ráadásul meg is nyertél. Leszarom, hogy hazai közönség előtt játszott s svájci! Akkor is nyerni kellett volna te mocskos gyökééééééér!

tudom h gumiszoba,  de nem "kellett volna" nyerni, előző héten seppi ellen is lofasz volt... 1.20 as tenisszel alapból nem érdemes szarakodni...sztem....

A Zenit bassza meg. Sokkal erősebbek a tetves románoknál, 70%-ban náluk volt a labda, 10 szögletet lőttek, emberelőnyben voltak, de basztak nyerni! :redchug: :bash:

Idézetet írta: sparco Dátum július 27, 2010, 20:57:29
tudom h gumiszoba,  de nem "kellett volna" nyerni, előző héten seppi ellen is lofasz volt... 1.20 as tenisszel alapból nem érdemes szarakodni...sztem....

Seppi egy salakos játékos és ráadásul most kezd magára találni, vagy 2-3 hete nyeri a meccseit. De a svájci egy tipikus kemény pályás játékos, akinek ehhez a borításhoz nem sok köze van és ha szembe kerül egy valamirevaló spílerrel egyből simán kikap tőle. Egymás ellen játszottak már háromszor is és eddig ez a brazil buzi még szettet se vesztett ellene. Szóval ezt a meccset bundázták és leadta hazainak ez e tetű Bellucci. Döntő szett 3-3 után csinált egy 0-40-et és szépen lebrékelte Chiudinelli, ezzel vége is volt a történetnek.

azt a mocskos fasszopó fejedet te szutyok bolgár kurva! csak egyszer találkozzunk és szétloccsantom a fejedet egy kibaszott vaslapáttal!  :noway:  :noway:

Rohadt mocsok Hapoel Tel Aviv, menjetek abba a zsidó kurva édes anyátokba, hogy egy Aktobe ellen képesek vagytok kikapni :bash: :bash: :bash:

áááhhhh, pedig régen ajaxnak drukkoltam, de most inkább bassza meg az összes fasszopó holland geci a kurva anyját

Seattle-i hülye picsák! Hogy lehet kikapni a tökutolsótól????
Tulsa-nak 26-ból 4 győzelme volt eddig!!!!! Nektek meg 25-ből 22 győzelem.
Menjetek a jó kurva, büdös anyátok...

Fasszopó, zsugori dán szervezők nem bírtak volna a két kibaszott pályájukra egy-egy challenge-et felszerelni. Csesszék meg a wozniackis házi versenyüket.

Söderling te utolsó senkiházi köcsög, takarodj a TOp10-ből a kurva anyádba, nem oda való vagy. Tanulj meg koncentrálni, idegbeteg szutyok fejű.  :noway:

Ez jólesett  ;D

Már rég írtam ide, de most már betelt a pohár!

Csicska Bayern meg Real! Hogy mi a redvás ku*va anyátokért nem tudtatok összehozni egy gólt?!?! 10e Ft-omat buktam el rajtuk! Zselézett hajú, elkényeztetett sztárocskák! KUR*A ANYÁTOKAT!
Meg ez a nyomorék Tottenham!! Hogy 20 kapura lövésből nem tud összeszarakodni egy gólt! Szép kis csapat...

Idézetet írta: csimav Dátum augusztus 14, 2010, 15:47:41
Már rég írtam ide, de most már betelt a pohár!

Csicska Bayern meg Real! Hogy mi a redvás ku*va anyátokért nem tudtatok összehozni egy gólt?!?! 10e Ft-omat buktam el rajtuk! Zselézett hajú, elkényeztetett sztárocskák! KUR*A ANYÁTOKAT!
Meg ez a nyomorék Tottenham!! Hogy 20 kapura lövésből nem tud összeszarakodni egy gólt! Szép kis csapat...

Nem kötekedni akarok, de régebben az MU mellett nem a Realnak szurkoltál? Volt ilyen avatarod is, ebből gondolom..

Az csak "átmeneti" avatar volt. Real-t szerettem egy ideig, de csak egy ideig.

lopez a tetves anyádat h. eladod a meccsed egy senkiházinak

a jó büdös  kurva életbe h. minden nap megtalálom az ilyen meccseket. geci kurva életbe- h. szopná le...

baszódj meg lopez.. baszódj meg. tetves geci. száradjon le a pöcsöd... ekkroa hányás meccset.