Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#165 augusztus 20, 2010, 19:31:26, csacsa44
Csak most néztem bele a Primera Division Zónába. Hát az bassza szájba a kurva anyját, aki nem tudott egy normális búcsúztatót szervezni Raúlnak. És nekem senki ne mondja, hogy nem volt rá idő, meg ilyen apróságok, ugyan már. Miután eligazolt, azután is nyugodtan meg lehetett volna szervezni egy búcsúmeccset, rohadt mocskos tetvek.... Raúlt lehetett szeretni és nem szeretni, mint ahogy bárki mást, de szerintem még a semleges szurkolók is inkább szerették, mint nem. Csak úgy mellékesen mondom, hogy nem vagyok Madrid drukker... Szemét, mocskos, faszráncigáló, sunyi, önző ÉRZÉKETLEN gecik...   És ha már itt vagyok, és jól felbasztam magam, akkor már elmondom, hogy alig várom már, amikor arról cikkeznek az újságok, hogy a bringás, rúzsos portugál hímkurvát seggbebaszta egy elefánt...

Előttem szólóval egyetértek. A Raul-Morientes páros 3 Bl győzelemig vezette őket, azóta a sok "sztárral" semmi. Én azt sem értem minek kötnek játékossal ilyen örökélet szerződést mint tették azt pl. Raullal, Casillassal stb. Jön egy új edző, igazolnak még valakit arra a posztra és mehet az illető a sunyiba.

De amiért ide jöttem:
Portugal U18 - Slovakia U18    Az Ön fogadása:   2      5,25        Eredmény: 28-27 

Mi a köcsögség ez hogy kézilabdában a portugálok győznek! Valamelyik nap a spanyolok verték őket félholtra, erre a tetves szlovákok meg kikapnak tőlük?  :bash: 

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 20, 2010, 19:16:30
Csak most néztem bele a Primera Division Zónába. Hát az bassza szájba a kurva anyját, aki nem tudott egy normális búcsúztatót szervezni Raúlnak. És nekem senki ne mondja, hogy nem volt rá idő, meg ilyen apróságok, ugyan már. Miután eligazolt, azután is nyugodtan meg lehetett volna szervezni egy búcsúmeccset, rohadt mocskos tetvek.... Raúlt lehetett szeretni és nem szeretni, mint ahogy bárki mást, de szerintem még a semleges szurkolók is inkább szerették, mint nem. Csak úgy mellékesen mondom, hogy nem vagyok Madrid drukker... Szemét, mocskos, faszráncigáló, sunyi, önző ÉRZÉKETLEN gecik...    És ha már itt vagyok, és jól felbasztam magam, akkor már elmondom, hogy alig várom már, amikor arról cikkeznek az újságok, hogy a bringás, rúzsos portugál hímkurvát seggbebaszta egy elefánt...
Idézetet írta: Lacapi Dátum augusztus 20, 2010, 20:56:01
Előttem szólóval egyetértek. A Raul-Morientes páros 3 Bl győzelemig vezette őket, azóta a sok "sztárral" semmi. Én azt sem értem minek kötnek játékossal ilyen örökélet szerződést mint tették azt pl. Raullal, Casillassal stb. Jön egy új edző, igazolnak még valakit arra a posztra és mehet az illető a sunyiba.


:ok: :ok:

Azta kibaszott rihes kurva eletbe a hulye meccsekbe :bash: meg a felosok strategiajaba h baszodjanak meg az 1,10 alatti szorzok 25 euroval keztem es lassanegy jo szeriaval eljutottam 150 euroig aztan jott nehany bukas aztan tobbszor visszahoztam a 150 eut most viszont nullaztam :bash: h miert nem tuttam kiszedni 150nel? :bash:
:(

Visszatérítünk minden vesztes fogadást a Pontos eredményre, a HT / FT-ra és az első / utolsó gólszerző fogadásokra bármilyen spanyol La Liga és olasz Serie A mérkőzésen a bajnokságok nyitó hétvégéjén, azon mérkőzéseken ahol egy játékos mesterhármast ér el! Messi,  Milito, vagy éppen Rudolf Gergely a Genovában lövi meg?

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

figyelem! mindenkinek, aki ad nekem ezer forintot, visszaadok kétezret, ha a loki megnyeri az UEFA kupát, 9 szöglet lesz a döntőben és 25 fok fölött lesz a napi középhőmérséklet. :cya:

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Röhej az ilyen kamu akcio!!!! :D :D :D

Idézetet írta: hatja1 Dátum augusztus 27, 2010, 13:33:34
Visszatérítünk minden vesztes fogadást a Pontos eredményre, a HT / FT-ra és az első / utolsó gólszerző fogadásokra bármilyen spanyol La Liga és olasz Serie A mérkőzésen a bajnokságok nyitó hétvégéjén, azon mérkőzéseken ahol egy játékos mesterhármast ér el! Messi,  Milito, vagy éppen Rudolf Gergely a Genovában lövi meg?

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

figyelem! mindenkinek, aki ad nekem ezer forintot, visszaadok kétezret, ha a loki megnyeri az UEFA kupát, 9 szöglet lesz a döntőben és 25 fok fölött lesz a napi középhőmérséklet. :cya:
Idézetet írta: artur33 Dátum augusztus 27, 2010, 16:42:27
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Röhej az ilyen kamu akcio!!!! :D :D :D

Azért írhattatok volna egy olyat mondjuk, hogy "basszák szájba a kurva anyjukat", vagy valami...   ;D

Hogy rohadna meg az összes wolfsburgi fasszopó, tetű, mocskos, bundás féreg!!! 3-0-ás előnyről kikapnak 4-3-ra egy fos Mainztól... basszátok szájba egymást bundás gyökerek.

Egy ideje nyugodt vagyok, de most.
Hogy szakadna szét a hülye Wolfsburg. Minden lehetetlen meccs jön ma, de persze 3-0ról ezek is ki bírtak kapni otthon. Meg a hülye Bayern, hogy egy gólt nem képes lőni az újonc ellen. Meg a MU, aki mindig elviszi a szelvényem....ahhhhhhhhhhhhh

Hát ma olvastam hogy a LOKI milyen milyen balfaszságot csinált az EL rájátszás visszavágóján. Mi a büdös picsáért kell a megnyert meccset, a tovább jutást egy cserével elbasszni!? :bash: Ennyire ők se lehetnek hülyék... Remélem nem lesz valami kizárás a vége, igaz ennek elég kevés esélyt adok.

"Kár érte, mert a Debrecen 2-1-re vezetett, összesítésben már 4-1 volt az előnye, azaz az égvilágon semmi sem menthette meg a továbbjutástól. Ekkor készülődött cseréhez a magyar bajnok, a végén pedig Máté Péter bekocogott.

Egyszer labdához is ért, amikor oldalvonalon túlra rúgta a labdát. Nos, bízzunk benne, hogy nem, de meglehet, nagyon sokba kerül majd a mieinknek.

Az nso.hu szerint a bolgárok megóvták a találkozót, Velicsko Gyihonov, a klub gazdasági igazgatója azt mondja, bíznak benne, hogy számukra kedvező lesz a döntés, és ők indulhatnak a Loki helyett.

"Jövő hét közepéig mindenképp várnunk kell óvásunk ügyében az UEFA döntésére. Reméljük, hogy jóváhagyják a benyújtott papírokat, és akkor elfogadjuk az európai szövetség döntését" - idézi az igazgató szavait a Topsort.ibox című bolgár internetes oldal.

"Nem tudom, hogy mi lehet a büntetés a Debrecen számára, de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy mi folytathatjuk a csoportkörben" – mondta.

Ha az UEFA megkönyörül a Debrecenen, akkor a csoportkörben a Koman Vladimirt is a soraiban tudó Sampdoriával, a Dzsudzsák Balázst foglalkoztató PSV Eindhovennel, valamint az ukrán Metaliszttel harcolhat a két továbbjutó helyért. "


Ekkora csicska bandát, mint ez a DVSC... Beszarás... Jó hogy nem a gyúrót cserélték be.

#176 augusztus 31, 2010, 00:38:51, rosco
BAZD MEG MAGAD TE KÖCSÖG FALLA, HOGY CSAK FEDERER ELLEN TUDSZ TENISZEZNI!!! EGY  KIBASZOTT DENT ELLEN MEG NEM BÍRSZ 5-4 30-0-RÓL KISZERVÁLNI EGY KÚRVA SZETTETT.... TAKARODJÁL VISSZA KOLUMBIÁBA BANÁNT SZEDNI TE SEMMIREVALÓ!!!

kínai retkes ribanc na li dögölj meg a kurva anyádba >:(

Ezt nem hiszem el, ekkora bunda nincs a világon, ez egy elefántra is hatalmas,  hogy az a rongyosfaszú seggberakott öregördög lova verné belé a rézzelcifrázott kóchengeres ráncos faszát a földönfutó ingyenkurva világi öregannyuknak abba a kankós bús picsájába!


Hülye mali de jó hogy Keitastól kaptok ki a noname Zöldfoki szigetektől.ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh