Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap en is kint voltam es megint elottem ult az egyik fogadoiroda live felelose

Lipcse - Hypo 23-28, Randers - Toulon 25-29 Ezek aztán eredmények bassza meg! :bash: Kibaszott bundagyár lett ez a női kézi BL is. :wall:

Genk Fuck, a pénteki szelómhoz nem kellett volna nyerniük, nem kellett volna a döntetlen sem, csak az, amit minden meccsen tudtak hozni eddig---rúgjanak 1 gólt. Nem jött össze  :bash:
Szombaton meg a Valencia ment el 1x-ben nekik is Fuck.

Nagyon szerencsésen választok eseményeket gratula magamnak is. :uglystupid2:

ANITA: :fakk: :fakk2: :fakk:

I
I
V

Ajax:  :noway:

I
I
V

Pénz: :cya:

Troicki, hát neked a jó....  :bash: Pedig már megfogadtam, hogy nem rakok erre a bundás pöcsre... kicsit megerőltette volna magát, simán nyert volna.  :noway:

A mocskos kurva anyját a tetves fulham-i bagázsnak, főként a drogos köcsögnek...Az első 25 percben 5x volt kecsegtető/gólhelyzetben a magyar és 1x húzott értékelhetőt, persze akkor meg Dembele rúgta az égbe a labdát...El nem hiszem hogy a tartalékos Aston Villa ellen minden második passznak az ellenfélnél kell kikötni, és az összes szituációban rossz megoldást kell választani...A másik kedvencem a jobbhátvéd Baird volt akinek előszeretettel adták a labdát mire ő vagy hazatette vagy belevágta a világba...Egy kibaszott 3 méteres passzra nem volt képes az a nyomorék, még szerencse hogy megsérült remélem szilánkosra tört a lába és többet nem megy a pálya közelébe se, de az ilyen alibi tuskó még csak TV-n se nézhessen focit...
Ennél már csak akkor leszek idegesebb ha véletlen kiegyenlítene a Fulham, mert ez a fostalicska szarrágó csapat 1 pontot sem érdemel a mai semmiért amit a pályára tettek...
Amúgy elég rohadék egy érzés úgy meccset nézni, hogy 30 másodpercenként kiakad az ember mert ezek a tetvek még a szabadrúgást is képesek simán lepasszolni a Villának...Amikor meg zavarják is őket arról jobb nem beszélni...

Idézetet írta: patyi Dátum november 06, 2010, 17:47:55

Ennél már csak akkor leszek idegesebb ha véletlen kiegyenlítene a Fulham, mert ez a fostalicska szarrágó csapat 1 pontot sem érdemel a mai semmiért amit a pályára tettek...


Ahogy az a nagy könyvben meg van írva...

A faszát verje egymásba az összes liege-i mocskos csaló buzi!!! :hanyas: 3-1-re kikapnak hazai pályán az utolsó Eupentől, akik eddig hét meccsen egy pontot tudtak összeszedni vendégként... a stadionotok szakadjon rátok tetvek. :bash:

Hogy bassza szájba a jó büdös mocskos telibebasszott jó kurva édesanyját ez a sok léhűtő geci akik ma nem tudták megverni ezt a nyamvadt köcsög Denhagot vagy ki a gecit.. Jó én is buzi vagyok hogy két szelón játszottam őket, hogy szakadt volna le a kezem amikor beikszeltem azt a szájbabasszott tippmixet, amit ez a köcsög szerencsejáték zrt üzemeltet, hogy az iszap öntse el a rendszerüket....

Kibaszott cajás gecik, hogy muszáj volt ma megszopatnotok.:wall: A rohadt, mocskos, szerencsétlen fajtátokat. :bash:

Telibebaszott Real Madrid geci kosarasainak csak sikerült kihozni X-re a Bamberg ellen 5 pontos előnyről a vége előtt majd 2 perccel. Pont ennyi kellett, hogy menjen a buzi tippmix szelvényem. Én hülye betettem 3. meccsnek, hogy meglegyen a kötés miatt. Erre leiXelnek ezek a faszszopók.
Gondolom hosszabbításban meg simán hozzák, bár szopnának legalább a gecik.

Na akkor újra itt! :D
Houston Texans szívatott meg csúnyán. 24-24-nél fél perccel a vége előtt eladják a labdát ahelyett, hogy 35-ről FG-t szereznének. Helyette 3-5 másodperccel a vége előtt kapnak egy TD-t a félpályáról.  :D Elmehetnek a faszba...

Rohadjatok meg buzerátor, köcsög, fasszopó, geciláda osztrák senkiházi kosarasok! Hogy szakadt volna rátok az első edzésen a csarnok!!!! Képesek vagytok 16 pontról úgy kikapni az utolsó 5 percben, hogy HÁROM kosarat dobtok, míg az ellenfél HUSZONÖTÖT!!!!   :o:

te rohadt mocskos senkiházi osztrák buzi, hogy a jó kurva anyádba tudtál kikapni egy salakos ellen szett előnyből fasszopó hazai közönség előtt? Maurer! Remélem egy kibaszott ásó okozza majd a halálod!  :noway:

A rongyosfaszú seggberakott öregördög lova verné belé a rézzelcifrázott kóchengeres ráncos faszát a földönfutó ingyenkurva világi öregannyának abba a kankós bús picsájába. Maurer a kezed száradna le. :bash: :bash: :bash: :redchug: :2guns: :knuppel2: :fakk: