Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Baszná meg a SportTV, hogy az összes élő tenisz meccset a Sport2-n közvetíti, amit pont nem tudok nézni. :bash:

Csatlakozom hozzád rosco! Tetves rohad geci sporttv, és a köcsög szájbabaszott szolgáltató, hogy csak az 1-es van a csomagban,  a 2-t meg pluszban kellene fizetni!!! :fakk:

A jó büdös kurva anyját az összes tequila vedelő, túrósfaszú, rühes mexikói buzinak!
Hogy a rohadt életbe kaptok két gólt 6 perccel a vége előtt, amivel persze szétbasszátók az addig 9meccsből 8at hozó szelvényemet!
Ekkorát szopni ezek miatt a cigányok miatt!   :hanyas:

hogy a tetves féreg kurva anyját bassza szájba a tenesee titans a wasinhgton redkinsel karöltve hogy a rohadt fasszopó nyomorék idióta vakhülye állatok nem bírtak over 40 pontos meccset játszani BAZDMEG!!!!!!!
EKKORA KÉT IDIÓTA LÚZER NYOMORULT CSAPATOT MÉG A VILÁG NEM LÁTOTT

Ez a tökkelütött majom spanyol(Nadal) nem érdemelt győzelmet, hogy a válla szakadjon le  >:(  remélem Djoko ugy leveri majd , hogy kedve nem lesz teniszt játszani........  :ok:

fasszopó kurva anyját a tv2 nek, hogy már megint azt a szánalmas geci divat margit meccset adják... milan real, real milan, ajax real...

A csapat neve: Real Madrid. És amúgy milyen meccset szeretnél helyette nézni? Esetleg a AS Roma-Bayern München meccs fogja megütni az Ajax meccs színvonalát. Bár, egy erősen tartalékos Bayern, és egy kiszámíthatatlan Roma...hm, igazi "csemege". A DigiSport 2 meccset is közvetít.

Idézetet írta: Lord Dátum november 23, 2010, 13:09:37
A csapat neve: Real Madrid. És amúgy milyen meccset szeretnél helyette nézni? Esetleg a AS Roma-Bayern München meccs fogja megütni az Ajax meccs színvonalát. Bár, egy erősen tartalékos Bayern, és egy kiszámíthatatlan Roma...hm, igazi "csemege". A DigiSport 2 meccset is közvetít.

igazad van, a sok divat drukkert ki kell elégítenie a kereskedelmi csatornának :D

Egyetértek az előttem szólókkal !

Azt nem tudjátok,hogy a tv2 választ előbb meccset vagy a DigiSport amit meghagy nekik,abból tudnak csak?

Idézetet írta: sparco Dátum november 23, 2010, 13:29:32
igazad van, a sok divat drukkert ki kell elégítenie a kereskedelmi csatornának :D
Nem divatdrukkerség kérdése, csak tudod, ennek a csúnya kereskedelmi televíziózásnak van egy olyan hülye tulajdonsága, hogy a legmagasabb nézőszámú műsort sugározza. És a mai BL meccsek közül az Ajax-Real meccsnek van a legnagyobb várható nézőszáma. Szerintem. ;)

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum november 23, 2010, 13:32:59
Egyetértek az előttem szólókkal !

Mindkét nézőponttal? :)

Egyetértek Lúzer SC-vel!  :D

Csessze meg a kibaszott bet-at-home, hogy tiebrek közben egyszerűen lehetetlen náluk megkötni egy kúrva fogadást! ÁHHHHHH :bash:

Idézetet írta: Latzka Dátum november 23, 2010, 13:40:37
Mindkét nézőponttal? :)

biztos az enyémmel :D
Amúgy Lord: igen, én is arra céloztam, hogy mivel sajnos sok a divatdrukker Mo-on, ezért a tv2 nek a real meccset kell adnia :D

Nem feltétlenül divatdrukker. Szerintem régi szurkolóból is több van a Realnak, mint bármelyik ma játszó csapatnak. Meg azért idén csak 2 csapat tud a nevéhez méltóan játszani. És egyik a Real. (ManUtd., Inter, Bayern, Juve és még sorolhatnám. Ezek hol vannak ma a régi játékukhoz képest?)